iRiver Clix - חסרונות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iRiver Clix - חסרונות

deannahum

Recommended Posts

שלום

בחודש הקרוב אני כנראה יזמין לי נגן iriver clix ורציתי לדון איתכם בכמה סוגיות שעלו לי בראש ואני אבקש לדעת את דעתכם :

1. לגבי הבטרייה, מדובר בבטריית ליתיום מובנת כך שיש להניח שהיא תחלש עם הזמן. מישהו רואה בזה חיסרון גדול ? האם אפשרי להחליף סוללה כזאת ? איך שומרים על סוללה שכזאת (מהרגע שמקבלים את הנגן לראשונה) שתמצה את עצמה הכי טוב שאפשר ? ובכללי,אם אני אשתמש בנגן משהו כמו 2-3 פעמים בשבוע למשך 2-3 שעות של שמיעה רציפה... כמה זמן תחזיק הסוללה ?

2. התמיכה של הנגן הזה ב-WMP 11 - הקליקס דבוק למדיה פלייר כמו שהאיי פוד דבוק לאיי טיונס. עד כמה זה חיסרון ? האם זה צריך להדליק לי נורת אזהרה ?

3. מסך הטאץ' - האם זה מועד לבלאי ?! מישהו שמע איזה פידבק על השיטה הזאת ? חוץ מטביעות אצבעות מישהו רואה את זה מתקלקל ?

4. טעינה - שמעתי באיזה תגובה של מישהו בפורום אמריקאי שאי אפשר לטעון את המכשיר הזה דרך חשמל ! אפילו אם יש מתאם -AC...מישהו יכול לאמת לי את זה ? ועל הדרך למצוא לי אלטרנטיבה/טיפ איך להטעין את המכשיר הזה (לדוגמא אם נסעתי לחו"ל עכשיו...)

תודה רבה לעוזרים !

דין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסוגייה מספר 1 שלחתי תגובה לאיי ריבר וקיבלתי תשובה שהנושא בטיפול ובקרוב ייצא מטען חשמל ספציפי לאיי ריבר שיעלה 15 דולר ככל הנראה... פלוס משלוח = איי ריבר דופקים אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...