רשימה של סרטים שכל אחד צריך לראות לפחות פעם אחת בחיים שלו! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימה של סרטים שכל אחד צריך לראות לפחות פעם אחת בחיים שלו!

POPSTAR

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים צריכים להפריד בין סרטי אקשן\קומדיה מגניבים שהם הורידו עד לפני חצי שנה מהאימיול לבין מלפני 5, 10, 30 שנה שאנשים עדיין אוהבים וצופים בהם.

עם כל הכבוד ל"המעניש" (לא שהוא כזה רע, אבל הוא פשוט זניח) זה לא סרט חובה שתצא ממנו עם WOW ועוד כמה שנים רוב הסיכויים שגם הDVD שלו יעלם ואף אחד לא יתאמץ לחפש.

סרט אחד שלי שהוא לא ממש מושלם אבל במבחן השליפה הוא תמיד קופץ לי לראש - 12 קופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Blonds On Fire :lol: :lol: :lol: סתם

הטרילוגיה הישנה של

להציל את טוראי ראיין

חומות של תיקווה

טוב אלה החובה שאני חושב הליהם וגם מי שלא אוהב את אבל אוהב וסדרות אמריקאיות חיב ליראות את הסרטים

כי התרבות האמריקאית מאוד מושפעת מהסרטים האלה וזה בה לידי ביטוי בסרטים ובסידרות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

סרט אגדה, הקומדיה הכי טובה שראיתי, ואני יכול לראות 100 פעם ולצחוק - וויל פארל בגדולתו.

עשו גם מן סרט המשך, שנראה כמו אוסף של קטעים שלא נכנסו לסרט הראשון, אבל יש בו עלילה שונה , גם הוא מומלץ , יש שם קטעים מפילים מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתם פה שאתם אוהבים, לא שחייבים לראות! יש הרבה הבדל בין השניים

סרטים שחייבים לראות (לא מהנים/סתם מצחיקים כמו אמריקן פאי, אני יסתדר טוב מאוד בלי הסרטים האלה בעולם)

התפוז המכני

מוכרים בלבד ודוגמה של קווין סמית'

אקזיסטנז (אני יהיה נועז ויגיד FUCK למטריקס, אקזיסטנז הרבה יותר טוב ומתוחכם ממנו ותצעקו עלי כמה שאתם רוצים)

המופע של טרומן

אלה הסרטי חובה שאני חושב עלייהם כרגע, מצד שני תסתכלו באיזה שעה רשמתי את ההודעה, וזה לא בוקר זה לילה

----

ועכשיו לסרטים טובים שאני ממליץ לכולכם לראות

סנאץ'

לוק סטוק

פיץ' בלאק

סודי ביותר

קונג פאו

אומנם סידרה אבל גאונית וזה נמלטים

פחד ותעוב בלאס ווגאס

חוץ מזה ציינו פה עוד הרבה מעולים ומצד שני ברשימת הסרטים "שחייבים לראות" למהיר ועצבני אסור להכנס לקטגוריה הזאת בשום פנים ואופן

אותו דבר לסרטי קומדיה זולים ותקופתיים שלא תכירו בעוד שנה-שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לחלוטין בקשר לסרטים שאסור להם להיכנס

ודרך אגב איך שכחנו להזכיר את American history X (לא עברתי עוד פעם על כל הת'רד בשביל לוודא אבל נדמה לי שאף אחד לא הזכיר את הסרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

Blonds On Fire :lol: :lol: :lol: סתם

הטרילוגיה הישנה של

להציל את טוראי ראיין

חומות של תיקווה

טוב אלה החובה שאני חושב הליהם וגם מי שלא אוהב את אבל אוהב וסדרות אמריקאיות חיב ליראות את הסרטים

כי התרבות האמריקאית מאוד מושפעת מהסרטים האלה וזה בה לידי ביטוי בסרטים ובסידרות שלהם

רק אני חושב ש"אימת הפאנטום" הוא הסרט הכי טוב בסדרה?

עריכה: במחשבה שנייה, תשכחו שכתבתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

resorvoir dogs\כלבי אשמורת!

סרט מעולה מכל הבחינות וקלאסיקה נצחית.קוונטין מביא את הסרט הכי טוב שלו (לדעתי).

קלרקס סרט מופתי,שכל אחד צריך ללמוד איך עושים קומדיה איכותית (רק חבל שהוא התמסחר ונהיה חבר של אפלק\דיימון :'()

דוגמה היה נחמד,מטריקס ראשון זה קלאסיקה.וטרילוגיית הסנדק צריכה להווסף גם כן.

moonjib-לא ראיתי כלום :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקזיסטנז (אני יהיה נועז ויגיד FUCK למטריקס, אקזיסטנז הרבה יותר טוב ומתוחכם ממנו ותצעקו עלי כמה שאתם רוצים)

בחיים שלי לא ראיתי סרט כל-כך אוטיסטי

כל הדמויות מרוכזות בעצמן ופועלות ע"פ מתווה קבוע מראש, ולמרבה האירוניה זה הדבר היחיד שמניע את העלילה מלאת החורים. אולי הבמאי ניסה לבוא באמירה של "ווי תראו איך בני אדם מתנהגים כמו תוכנות" בהקשר של אובדן היכולת להבדיל בין מציאות למציאות מדומה, אבל הביצוע כל-כך עלוב...במיוחד הטוויסט המשומש בסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתחיל מלהסכים עם עוד הרבה אנשים פה על "בחזרה לעתיד".

אחד הסרטים המהנים שיש. פעולה, פארודיה, מתח, פעולה- מעיין עיסה של כולם.

הופעה מעולה של מייקל ג'י פוקס וכריסטופר לויד (שלא ראיתי אותו בשום דבר אחר).

לדעתי מומלץ מאוד לראות את 3 הסרטים, בטווח דיי קרוב. בין הסרטים יש הרבה התייחסות לסרטים קודמים ובדיחות שמבוססות עליהם.

זה מהסרטים שמגלים בהם הרבה דברים בצפיה שניה ושלישית.

לדעתי גם צריך לציין את "האחים בלוז".

הביצוע של מהות המוזיקה כחלק מהסרט מצויין לדעתי. חוץ מזה שיש שם כמה הופעות מצויינות של מוזיקאים גדולים, מעבר לגון בלושי ודן אקרויד המצויינים (ריי צארלס, אריטה פרנקלין). כמובן גם אחד ממרדפי המכוניות הגדולים שהיו (אם לא הכי).

יש גם את נקמת היורמים. ממש לא סרט חובה מבחינה קולנועית, אבל זה פשוט סרט קאלט- ההווי שלו והרעיון שכל חנון חולם עליו הופך אותו לכזה.

באטמן הראשון- אחד הסרטים שמעבירים את חווית הקומיקס למסך הגדול בצורה הטובה ביותר. שוב- שחקנים מעולים.

אני ממש אהבתי את סדרת קטלני- בעיני קומדית האקשן הטובה ביותר (1,2,3,4). דני גלובר מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...