אלימות של מתנחלים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלימות של מתנחלים

nice-1

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלח נא לי, אך אני מעדיף להתמקד עם הכוחות לא על יהודים שרוצחים ערבים אלא על ערבים שרוצחים יהודים...

למה? כי יש הבדל בין דם לדם?

אנחנו מדינת . תפקידה להגן על אזרחיה הישראלים. לא על אזרחים של גוף אחר. (עזוב את הקטע שאותו גוף פוגע בנו, בלי קשר)

אני לא מאמין שאתה שם את המדינה שלך לפני האנושיות שלך, אם מתנחל יכנס לבית ספר פלאסטני ויתחיל לירות בילדים, אז זה בסדר לא? כאילו הם בכל מקרה עמדו להיות מחבלים הוא רק הגן על המדינה שלו.

אתה אמרת.

לדעתי לא, אבל בכל מקרה - אין שחור ולבן בדברים האלה...

אני בטוח שהם (רש"פ) לא היו מונעים ממחבל להכנס ולרסס בית ספר מלא בתלמידים יהודים.

אולי כן, אבל אנחנו חייבים לשמור על האנושיות שלנו אנחנו חייבים להיות יותר טובים, אתה באמת חושב שזה משהם רוצים? שהם רוצים לחיות בסיוט הזה?, הם אנשים רגילים כמוך וכמוני הם רוצים להתחתן ולגדל משפחה ולחזור מהעבודה בשלום.

רק חבל שחלק גדול יחסית מהם הוא לא כזה ::)

איך אתה יודע?, מהתקשורת שמסלפת וממציאה דברים? או שהלכת לשם ושאלת אנשים מה הם חושבים על המצב?, התקשורת שלנו ושלהם רק מחמירה את המצב, עד שלא תפגוש פאלסטיני אחד אתה עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיסולים באופן רשמי הם כדי למנוע פיגועים ולא כדי לסגור חשבון.

אין גוף שנקרא המתנחלים, יש גוף שנקרא חמאס.

אני כבר מזמן לא מאמין לארגוני זכויות האדם (האו"ם לא שיקרו בנוגע לחיילים החטופים?), וזה לא נראה לי עצוב

הם עדיין לא חוקיים וגם נחשבים כהוצאה להורג ללא משפט.

יש קהילה, כל מי שגר מחוץ לתחומי הקו הירוק נקרא מתנחל- מקביל לחרדים ובגדים שחורים.

אגב, גם הילדה שפורסמה בתקשורת הישראלית, שמתנחלים ירו בה כשהיו בהלוויה, גם היא לא נרצחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הם נחשבים להוצאה להורג לדעתך האישית ולא מבחינה משפטית.

2. החרדים דומים באמונה ובאידיאלוגיה, לעומתם יש מתנחלים דתיים וחילוניים ויש שהתיישבו שם מסיבות של איכות

חיים ולא מסיבות אידיאולוגיות.

3. לא מכיר את העניין עם הילדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה משפטית הם הפרה בוטה של אמנת ז'נבה, ואסורים ע"פ חוק מ69~ בארה"ב.

החרדים דומים באמונה ובאידיאלוגיה, לעומתם יש מתנחלים דתיים וחילוניים ויש שהתיישבו שם מסיבות של איכות

זה לא משנה, זה קבוצה של אנשים, שהם האשמים במקרים האלו לפי גוף אובייקטיבי, שלא מרויח כלום מקביעת האשמים.

(בערך כמו 'אוהדי בני יהודה' כמה ת'רדים למטה)

לא מכיר את העניין עם הילדה

מעניין למה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קהילה, כל מי שגר מחוץ לתחומי הקו הירוק נקרא מתנחל- מקביל לחרדים ובגדים שחורים.

זו שטות מוחלטת, ומראה על הידע האמיתי שלך (או הדעות שלך ) בנושא...

ישנם מתנחלים שגרים מעבר לקו הירוק ואינם דתיים כלל.

ישנם מתחלים שגרים מעבר לקו הירוק שאינם מפירים את החוק.

ישנם מתחנחלים שגרים ב"ישובים חוקיים" לפחות ע"פ החוק הישראלי. (ועזוב את החוק הבינלואמי, הוא מאוד מטושטש, לפחות בתקופה זו)

ההגדרה שמתנחלים מתגוריים ב"קהילה" היא הגדרה שגויה בלשון המעטה, רק חלק קטן יחסית מהמתנחלים מאוגד תחת ארגונים כמו מועצת יש"ע.

נ.ב. אם אתה כבר מחפש אשמים , אז כדאי שתתחיל בממשלות מ 67 ועד היום, וגם הם לא האשמים היחידים.

(אהם... רמז... אירופאים ... אהם....) מצטער חטפתי שפעת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארר, אם היית קורא הודעה אחת מעל, היית מבין את הקשר לבגדים השחורים.

לכל המתנחלים יש מה שמייחד אותם, הם גרים מעבר לקו הירוק.

לכל החרדים יש מה שמייחד אותם, אם זו אמונה או מעיל שחור, זה לא משנה ולא הנושא.

ישנם מתחנחלים שגרים ב"ישובים חוקיים" לפחות ע"פ החוק הישראלי. (ועזוב את החוק הבינלואמי, הוא מאוד מטושטש, לפחות בתקופה זו)

זה לא קשור לנושא כרגע, למרות שיש לי דיי הרבה מה להגיד בנושא.

ההגדרה שמתנחלים מתגוריים ב"קהילה" היא הגדרה שגויה בלשון המעטה, רק חלק קטן יחסית מהמתנחלים מאוגד תחת ארגונים כמו מועצת יש"ע.

המתנחלים הם גוף, גוף כולל, אבל גוף- בגלל זה יש להם שם כולל- מתנחלים.

אני לא רוצה להכנס לויכוחי סמנטיקה, ולא רוצה לגרור את הת'רד לנושא אחר. אם הגבת, זה אומר שקראת כמה מהתגובות- אז בוא נשמע את מה שיש לך להגיד בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם באלימות מתנחלים עסקנו, אזי היום צה"ל אסר על הפלשתינאים בגדה המערבית למסוק את הזיתים.

הסיבה: הצבא אינו יכול להגן על הפלשתינאים מפני התנכלויות של מתנחלים.

צה"ל הודיע היום (ג') לפלסטינים כי הוא אוסר עליהם לצאת למסיק זיתים ברחבי הגדה. גורמים בפיקוד מרכז הסבירו כי ההוראה ניתנה מכיוון שצה"ל מפנה כעת את כל הכוחות לצורך כיתור הערים הפלסטיניות וסיכול פעולות טרור, ולפיכך אינו יכול לספק מספקת למוסקי הזיתים מפני פעולות המתנחלים.
ועדת חוץ וביטחון דנה היום בין היתר בנושא התנכלויות המתנחלים למוסקי הזיתים הפלסטינים. ח"כ אבשלום וילן (מרצ), אשר העלה את הנושא לדיון, הציג בפני חברי הוועדה שבעה מקרים של התפרעות ופגיעה במוסקי זיתים באזור עקרבה בשכם, על ידי מתנחלים מתפוח, איתמר ויצהר. באחד המקרים, טוען וילן, נהרג מוסק ונפצע אחר, ובמקרה נוסף נגנב כל היבול מן השדה.
"לא ייתכן שהמתנחלים יתנהגו כמו קאובויים במערב הפרוע. הגיע הזמן לפעול ביד קשה נגד הפורעים המטילים אימה על מוסקי הזיתים, ומשחיתים את יבולם".
ארגון "בצלם" מסר בתגובה כי "במהלך השבועיים האחרונים תקפו מתנחלים מוסקי זיתים פלסטינים באזורים שונים בגדה המערבית

אתם יודעים, זה די מוזר... כשמדובר באבטחת מאחזים בלתי חוקיים, תמיד יש בנמצא כח אדם שכולל חי"ר ולעתים אף שריון אבל כשמדובר על אבטחתם של חקלאים פלשתינאים, להם אחראית על פי החוק הבינלאומי, אין כח אדם, כי כל החיילים עסוקים בשמירה על המאחזים הבלתי חוקיים, שמהם יוצאים הפורעים.

עוד דבר שאני לא מבין הוא למה מענישים את הפלשתינאים ולא את המתנחלים? למה שבמקום לאסור על הפלשתינאים לפרנס את עצמם, פשוט לא יטילו סגר על ההתנחלויות הסמוכות?

כמו שנכתב באחת התגובות ב Ynet, אולי מעכשיו יאסרו עלינו לצאת לרחוב מחשש לפיגועים או לנסוע בכביש מחשש לתאונות דרכים? הרי אלו דברים שמפניהם המשטרה לא ממש יכולה להגן עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתם מדברים על מתנחלים!

אבל אני לא שומע אף אחד שמזכיר את הבדואים בדרום?!

שהם לא שואלים אף אחד ומתחילים להשתלט על אזורים!

בעומר שזה 5 דקות מבאר שבע אתה יודע מה עושים הבדואים לעומר!

הם גונבים מכוניות לוקחים דמי חסות! ופשוט מכה!

והרסו להם את הבתים והם בנו אותם בחזרה הם עושים מה שבראש שלהם! וגם אנחנו צריכים לשלם להם על ה20 ילדים שלהם!

אף אחד לא מדבר עליהם כי הם ערבים! אבל אם יהודים עושים את זה, אז השמלאנים היפי נפש מתחילים להתעורר!

שמאלנים אתם פשוט בושה אתם לא יודעים אפילו מה אתם עושים! תפיעלו את השכל שלכם!

ובמקום לדאוג למדינה ולאזרחים שלה אתם דואגים לנבלות רוצחים! שמגיל 0 מלמדים אותם טרור!

אז תתחילו לחשוב לפני שאתם פועלים! אתם יותר גרועים מפצצת אטום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...