איך הרמקולים DIMOND 8.2 WHARFEDELE - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הרמקולים DIMOND 8.2 WHARFEDELE

OR007

Recommended Posts

ה-8.2 נשמעים מצויין למחיר שלהם, עם צליל נקי חם ומפורט למדי, אבל למרבה הצער אין אף חנות סטריאו שמחזיקה גם אותם וגם את ה-MX2.

שני הדגמים מספקים איכות מצויינת בשביל המחיר המאוד נמוך הזה, ובוודאי שהטאנוי לא "טוב בהרבה מהורדפל".

הביקורות ב-audioreview.com מאמתות את הדעה האישית שלי:

Tannoy MX2 - ציון ממוצע 4.77 מ-5 (26 ביקורות משתמשים)

Wharfedale Diamond 8.2 - ציון ממוצע 4.8 מ-5 (5 ביקורות משתמשים)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-8.2 נשמעים מצויין למחיר שלהם, עם צליל נקי חם ומפורט למדי, אבל למרבה הצער אין אף חנות סטריאו שמחזיקה גם אותם וגם את ה-MX2.

שני הדגמים מספקים איכות מצויינת בשביל המחיר המאוד נמוך הזה, ובוודאי שהטאנוי לא "טוב בהרבה מהורדפל".

הביקורות ב-audioreview.com מאמתות את הדעה האישית שלי:

Tannoy MX2 - ציון ממוצע 4.77 מ-5 (26 ביקורות משתמשים)

Wharfedale Diamond 8.2 - ציון ממוצע 4.8 מ-5 (5 ביקורות משתמשים)

Prog.

ממש תודה על הביקורת !.

אבל הבעייה שהייתי באיזה 5 חנויות ואף אחת מהן לא מחזיקה במלאי טאנוי MX2 בגלל שזה ישן.

לעומת זאת באיזה חנות אמרו לי שיש דגם חדש של זה Mx2 m אבל המחיר הוא 1800 שקל לזוג .

במחיר זה אני כבר קונה רצפתיים !.

בקשר לורפדייל מצאתי חנות אחת בפ"ת שמוכרת אותם.

אם מישהו מכיר חנות שמחזיקה טאנוי MX2 שלא מתצוגה שיודיע לי...

עריכה:

לא בא לי לשלם עליהם יותר מ-1200 שקל כי במחיר הזה אני קונה במכרז את ה-MX3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלפני חודש היה לבסט ביי (ליד קניון איילון) מלאי של MX2. כדאי שתרים אליהם טלפון.

לגבי הדגם החדש, הוא זהה לדגם הישן חוץ מהמראה של העץ. לדעתי, לא שווה להוסיף על זה 600 ש"ח.

אגב, עדיין עוד לא הבנתי מדוע אתה מתעקש על הטאנוי כשיש בכל מקום את ה-8.3? הם נותנים איכות לא פחות טובה ומתומחרים זול מאוד.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלפני חודש היה לבסט ביי (ליד קניון איילון) מלאי של MX2. כדאי שתרים אליהם טלפון.

לגבי הדגם החדש, הוא זהה לדגם הישן חוץ מהמראה של העץ. לדעתי, לא שווה להוסיף על זה 600 ש"ח.

אגב, עדיין עוד לא הבנתי מדוע אתה מתעקש על הטאנוי כשיש בכל מקום את ה-8.3? הם נותנים איכות לא פחות טובה ומתומחרים זול מאוד.

Prog.

אז אתה אומר ללכת על הוופדייל ?.

אתה מכיר מקום שמוכר אותם יותר בזול ? אני מצאתי ב-1100.

במכרזים ב-1200 אני יכול להוציא את הטאנוי MX3.

יצא לך במקרה לשמוע אותם ואולי לתת לי חוות דעת ? , חוץ מזה עדיף לי אותם מאשר את הMX 3 של טאנוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להחליט בשבילך מה לקנות... :nono:

בהחלטה הזאת תן לאוזניים (ולכיס שלך) להחליט. פשוט גש לחנות ושמע אותם.

זה מחיר טוב.

יש לך מקום לרמקולי רצפה? תתחיל מהשיקול הזה.

יצא לך במקרה לשמוע אותם ואולי לתת לי חוות דעת? , חוץ מזה עדיף לי אותם מאשר את הMX 3 של טאנוי ?

יצא לי לשמוע את ה-MX3, הם נשמעים לא רע, אבל פחות מדוייקים מרמקולי המדף שהזכרנו בת'רד הזה.

זאת כמובן לא יותר מאשר הדעה הסובייקטיבית שלי. גם כאן אתה צריך לגשת ולשמוע אותם (ובטח שלא לקנות "על עיוור" ממכרז).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל של שמים וארץ, יש הבדל דק, שגרם לי להעדיף את הטאנוי, כמו שאתה אמרת, אתה לא יכול להחליט לאזנים שלי.

הממ... 4.77 מ26 אנשים, או 4.8 מ5? לא יודע... אני יותר סומך על 26. (בלי קשר.)

הMX3 מרוח יותר מהMX2, אבל הוא טוב, לדעתי תחסוך את הכסף, ותקנה MX2, וסאב טוב כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להחליט בשבילך מה לקנות... :nono:

בהחלטה הזאת תן לאוזניים (ולכיס שלך) להחליט. פשוט גש לחנות ושמע אותם.

זה מחיר טוב.

יש לך מקום לרמקולי רצפה? תתחיל מהשיקול הזה.

יצא לך במקרה לשמוע אותם ואולי לתת לי חוות דעת? , חוץ מזה עדיף לי אותם מאשר את הMX 3 של טאנוי ?

יצא לי לשמוע את ה-MX3, הם נשמעים לא רע, אבל פחות מדוייקים מרמקולי המדף שהזכרנו בת'רד הזה.

זאת כמובן לא יותר מאשר הדעה הסובייקטיבית שלי. גם כאן אתה צריך לגשת ולשמוע אותם (ובטח שלא לקנות "על עיוור" ממכרז).

Prog.

1. אז אתה אומר שכדאי לי ללכת על הטאנוי MX3 אם יש לי מקום ?

2. מה שהתכוונתי בקשר לורפדייל זה אם לדעתך הם יותר טובים מהטאנוי (תמורה למחיר שלהם וביחס לטאנוי)

3. הם ישמעו טוב עם הרסיבר הלא משהו בכלל שלי (*אההמ דרעק* JVC RX-5022 *אההמ דרעק שאיפשר התקציב*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...