התקנתי את כל תוכנות הDIVX האפשריות אבל יש קול ואין תצוגה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי את כל תוכנות הDIVX האפשריות אבל יש קול ואין תצוגה

eladcohen100

Recommended Posts

שלום לכולם אני מקווה שתוכלו לעזור לי.

לפני כשבוע קיבלתי מחשב ,התקנתי כמה וכשרציתי לצפות בסרט DIVX על המחשב זה היה אפשרי.

מפה לשם התקנתי כמה תוכנות ופתאום אני שומע רק את הסאונד של הסרט אבל לא רואה אותו,יש מסך שחור.

הנחתי שהדרייברים שלי לא הכי מעודנים או משהו בסגנון .אז הסרתי את כל הדרייברים התקנתי מחדש,וזה לא עבד.הורדתי עדכניים מאתר קודקים מיוחד ולקחתי כמה גירסאות והפעלתי כל אחת בנפרד ועדיין ..כלום.

כרגע בהוספה/ הסרה יש לי את התוכנות הבאות:DIVX CONVERTOR, HIGH DEFINTION AUDIO DRIVER PACKAGE, K LITE MEGA CODEC PACK ,1.57 MV2PLAYER .

אני על סף יאוש אין לי מושג מה אני עושה.אני מזכיר שוב שהסרטים עבדו בעבר וכרגע הם לא עובדים עם הקודקים.

בתודה מראש לכל המבינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את כל הקודקים שיש לך מ"הוספה והסרה של תוכניות". אבל את כולם!

כנס לכאן ותוריד את הקודקים : http://www.free-codecs.com/download/Codec_Pack_All_in_1.htm

זה אמור לעבוד לך. אני עכשיו פרמטתי , התקנתי רק אותם והכל עובד.

בהצלחה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבדוק שההגדרות במסך לא השתנו לתצוגה ראשית בטלויזיה (במקום במסך):

קליק ימני על שולחן העבודה>מאפיינים

תעבור ללשונית הגדרות, שם תלחץ על מתקדם

כאן תצטרך להסתדר קצת לבד- אם יש לך כרטיס של אמורה להיות לשונית שלהם.

תגיע למסך שם שמגדיר אם התצוגה היא single או clone ושם יש אופציה למטה להחליף מי יהיה התצוגה הראשית של (מסך או טלויזיה).

שווה לך לבדוק את זה כי אם המסך של המחשב לא מוגדר כראשי אתה תראה בסרטים מסך שחור ותשמע את הסאונד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להפעיל כמה שונים. יכול להיות שאתה נמסה להריץ סרט שמקודד בKSVCD או משהו. אצלי למשל במקרה הזה או שהסרט תקוע או ששומעים רק קול.

תנסה סרט או סרטוך שאתה בטוח ב100 אחוז שהוא DIVX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...