שאלה לגבי תאימות זכרונות 2GB GEIL ללוח אם אסוס - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי תאימות זכרונות 2GB GEIL ללוח אם אסוס

boaz2463

Recommended Posts

שלום לכולם. אני לפני רכישת מחשב ויש לי מס שאלות.

לוח אם P5W DH DELUX או P5B DELUX.

הציעו לי את הזכרונות הבאים :GEIL 2048MB ?1024X2? 800MHZ DUAL CHANEL KIT WITH COOLING CL4-4-4-12

המעבד יהיה C2D

בעתיד אולי אעשה OC. המחשב הוא ל 5 שנים לפחות לעבודה כללית , עיבודי תמונות 8MB ותוכנות CAD מזדמנות

האם הזכרונות הנ"ל מספיק טובים וחברה טובה ?

ואם לא תיהיה לי בעיית תאימות עם לוח האם מאיזושהי סיבה כמו שקראתי בפורומים לגבי סוגים אחרים של ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהזכרונות לא ULTRA . וגם אני מעוניין להוזיל קצת מהעלויות כי עבר חרגתי בהרבה, אז איזה זיכרונות מסוג טוב בנפח ,מהירות ותיזמון זהים לאלו של GEIL כמובן DDR2 , DUAL CHANEL ,עם קירור במידה ויש צורך. מתוכנן OC בעתיד. לוח אם P5W DH DELUXE או P5B DELUXE כך שאני רוצה שיהיה להם תאימות מלאה, ויעבדו ללא בעיות במשך שנים. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה מהלוחות החדשים יש בעיות תאימות עם זכרונות (כן גם לאסוס, הם מאוד בררנים עם זכרונות), אבל אם אתה קונה במקום מכובד שיעשו לך את כל הבדיקות שצריך לראות שזה עובד ומתפקד.

אגב אני מאמין שה-P5B Deluxe עדיף, מבחינת OC לפחות.

ואגב באתר של צריך להיות לך רשימה של בדוקים ומורשים שאמורים לעבוד עם הלוח (פשוט תגיע לעמוד המוצר ותחפש QVL או משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות שמופיעים באתר של הם מנפח 1024 מקס. בכל המהירויות ואין 2048. והאם הזכרון שהצעת לי בעוד 100 ש' CL4-4-4-12 יתאים ל OC. כי ראיתי באתר שלהם נוסף אם אותו מפרט בדיוק רק אם שינוי "קל" באותיות הדגם והוא הרבה יותר יקר , מהו הדגם הזה ובמה הוא שונה ? תודה על כל המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של אסוס והזכרונות שמצאתי אין התאמת דגם מדוייקת בינהם, אבל כנראה שאני אקנה את ה GEIL ULTRA שאמרת שיש לך ניסיון איתם.

האם הנסיון הוא עם לוח ASUS P5B DLX ? (כנראה שאקנה אותו, גם לפי המלצך, ובנוסף אין אצל היבואן את DH DLX).

האם זכרונות אלו מתאימים ל OC ?

האם לדגם הלוח הזה יש סוג שכולל WI-FI ויש סוג שלא ? P5B גךס).

המעבד יהיה E6600 C2D.

תודה

נ.ב. מישהו שמע על החנות הנ"ל ?

http://www.iqpc.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה בין היחידים שיש שמשתמשים בשבבים הכי טובים ל-DDR2

רוב הזכרונות הטובים משתמשים בגירסה קצת פחות טובה של השבב

ה-SuperTalent משתמשים בגירסה הכי טובה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...