מחיר האלכוהול בברים , על מה ולמה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר האלכוהול בברים , על מה ולמה?

amilo

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

חח

בסדר אני גם בדיעה שלא צריך להתשכר..

אבל זה סבבה לשבת באיזה מקום ולשתות איזה ליטר או חצי ליטר בירה..

ותשמעו זה מחירים קצת גבוהים אבל אין מה לעשות..

יש מלא הוצאות..

והם גם בונים על זה שאנשים לא יזמינו הרבה..

כאילו תשמעו יש להם לקנות את השתיה לנקות את הכוסות (הוצאות קטנות אבל עדין..)

מקום עובדים פירסום ויש עוד 1001 הוצאות אין מה לעשות..

וגם אנשים שבאים לשבת בפאבים לא באים להשתכר.. לפחות הרוב..

הם באים סתם לשבת ולהעביר את הזמן בסבבה..

אני יוצא לפעמים לפאבים ובחיים לא השתכרתי שם וגם לא חברים שלי..

מי שרוצה להשתכר קונה בקבוק ושותה עם חבר או 2 וזהו..

במקומות כאלה באים יושבים שותים חצי ליטר בשעה בערך.. מעבירים את הזמן.. אז אם הם יקחו קצת הם בכלל לא ירוויחו.......

והמחירים הם בין 17-28 לחצי ליטר..

וודקה רדבול בין 20-30

אם אני זוכר נכון בירושלים יש כמה מקומות שמוכרים גם ליטר ב 25 אבל אני לא בטוח..

וזה מחיר סבבה כי תחשבו שליטר עולה סביבות ה 10 שקל ועוד 15 שקל אתה שם בשביל לשבת במקום סבבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו

א. בעל המקום צריך להרוויח, ולכסות את השעות המתות (יש די הרבה הוצאות)

ב. וחוץ מזה - שאתה בא לבאר בשביל לשתות - אתה תקנה בכל מקרה את השוט\ צ'ייסר (בשביל 5 שקל לא תתחיל לעשות שם בלאגן, נראה לי ;) )

זה לא רק בבארים כך, גם במסעדות השתייה לא זולה, ובתי מלון - גם מכה (אתה משלם על כוס יין 30 שקל, בקבוק - לפחות 140 שקל למשהו בסיסי)

איך אומרים - לא טוב לך, תביא מהבית ותשתה שם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לפותח הדיון..

קודם כל, בשעות המתות, הם לא עובדים. זה לא שהם עובדים בצוהריים, ובעצם מפסידים על הזמן הזה. הם סגורים.

דברים שני אין שום הצדקה למחירים האלו. חצי ליטר גולדסטר, בשלוש וחצי שקל (שלוש שלושים, אבל נעגל למעלה) בפאב אני משלם 22 שקלים. פי איזה שבע! וזה בלי שאני משלם על השירות של המלצרית. ועל האבטחה שהמאבטח שומר עלי. פעם הבאה שאני יכנס לבר, החשבון יראה ככה..

וינשטפן 25

שירות 5

אבטחה3

חשמל4

ריהוט5

הבנתם ת'רעיון. אגב, זה לא ככה רק בבירה, חברים שלי הזמינו אחרי הבירה, שתי שוטים כל אחד של בד .. רק הארבעה שוטים האלו עלו 140 שקל! בקבוק עולה 120 שקל (וזה מחיר יקר יחסית) ובבקבוק יש משהו כמו 18 שאטים..

שאתה בא, ומזמין חצי בירה.. אז אתה מקבל כוס גדולה כזו ואתה לא מרגיש כמו טמבל לשתות שאט קטנטן אחד בפאב.. ושותה ת'בירה.. וזה יוצא מחיר סביר.. כאלו לא קורע אותך.. אבל אם אתה רוצה לצאת ולשתות כמו בנאדם ולהשתכר בסבבה שלך..

אז חבל, זה יעלה לך 150 שקל לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? אווו למה? חצי ליטר בירה מהחבית עולה כמעט כמו שישייה?

למה?אוו למה? שאט של וודקה עולה לי כמעט חצי מחיר של בקבוק שלם?

למה אוו למה?

חברה , מה נסגר עם תרבות המחירים המוגזמים בצורה מפלצתית של אלכוהול?

למה המחירים כאלה בשמיים , ולמה אנחנו מוכנים לשלם?

אתה לא מאתמול בן 18 שפעם ראשונה הלך לבאר, נכון?

אז תבין שבעל המקום חייב לשלם ארנונה (+תוספת לעסק), תשתיות, אישורים שונים מהערייה, משרד הבריאות ועוד אלף דברים ואם הוא יגבה ממך על הוודקה במחיר המכולת אז הוא יפשוט את הרגל ויכנס לחובות. אתה בא לבאר אתה לא רק שותה, יש לך גם מקום מחסה ממזג האויר בחוץ, יש לך ואוירה. לא מוצא חן בעיניך, קח בקבוק וודקה ושתה על ספסל בגינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי באילת שבוע שעבר, ישבתי עם חברים כל יום בפאפאיה, חצי ליטר בירה אם אני לא טועה עולה 17, שוט טקילה 22, וכל מיני קוקטיילים עולים בין 30 ל-35, כל יום ישבנו שם 6 חברים והוצאנו בסביבות ה-300 שקל כל יום, בסיכום זה יוצא 50 שקל לכל אחד, וזה בכלל לא יקר כדי לתפוס ראש.

אבל זה נכון שהמחירים לפעמים פשוט מוגזמים שזה אבסורדי, בפאב הזה מכרו אבסולוט רדבול חצי ליטר ב35 שקל, ובדוכן 2 דקות משם ב-10 שקל.

ובכלל, ראיתי בתפריט שמוכרים בקבוק אבסולוט ו-5 פחיות רדבול ב-300 שקל, למה שמישהו יקנה את זה אם הוא יכול לקפוץ למכולת 5 דקות משם ולקנות את זה בשליש מחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה עושה בעצם במועדון? שם גם לוקחים ממך 50 שקל מינימום כניסה וגם השתיה יקרה (אולי איזה מקשה אנרגיה דוחה עם וודקה קגלביץ' חינם).

זה לא רק אוירה. כשאתה יוצא, אתה יוצא. אתה לא תצא נגיד בחורף ותלך לשתות ברחוב, גם בבית כבר נמאס. או כשקיץ וממש חם... גם שבפאב עם שוט יותר קל להתחיל עם בחורות מאשר שכשאתה בפארק עם בקבוק סמירנוף. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל, ראיתי בתפריט שמוכרים בקבוק אבסולוט ו-5 פחיות רדבול ב-300 שקל, למה שמישהו יקנה את זה אם הוא יכול לקפוץ למכולת 5 דקות משם ולקנות את זה בשליש מחיר ?

כי במכולת רוב הסיכויים שהוא יקבל משקה מזוייף ולכן עדיף לקנות בפאב או בסופרמרקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאוד פאבים משלמים גם , איך נקרא לזה ? "ביטוח נגד שריפות"

(תשלם, ולא ישרפו לך את הפאב, פרוטקשן, בשפת טלוויזיה)

אני יודע למשל בוודאות שרוב הפאבים בציר מוריה בחיפה בכרמל, משלמים למישהו כסף כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...