הפעם הראשונה בעולם שמישהו השתמש ב-"חחחחחחחח" !!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעם הראשונה בעולם שמישהו השתמש ב-"חחחחחחחח" !!!

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העונה הראשונה של אודי והמקקים הייתה מעולה! השניה לא משהו :P

טום וג'רי זאת הסידרה הכי טובה איי פעם!(מצוייר)!!! ואחרי לוניטונס

אבל איך אתה יכל לומר משפט כזה???:

מיוחד דרגון בול זה כזה דבילי...

???!?!?!?!!! :screwy::pissed: :2gunsfiring:

סאקורה זאת סידרה דבילית! אבל דרגול בול ?! (אולי GT הייה קצת מבאס, אבל כל שאר העונות פשוט ליגה!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני חושב שהייתי צריך לכתוב בכותרת "הכניסה מותרת אך ורק לאנשים שנולדו לפני שנת 1985"... אנשים מזלזלים, או בכלל לא מכירים, את רחוב סוםסום.. נו באמת..

מה אתה משחק אותה קשישא? אני נולדתי בסוף 87 וראיתי רחוב סומסום כמו גדול.

עוד מילה רעה אחת ממישהו על רחוב סומסום... ואני אשלח אותו בחתיכות לאמא שלו בדואר :pissed:

חחח, תוכנית שולטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמה

אני הייתי כל יום שישי בגיל 6 חוזר הביתה ורואה הרפתקאות סוניק הקיפוד בערוץ 6, היום אני לא רואה ערוץ 6 כי אני שומר להם טינה על זה שהם הורידו את הסדרה

ומצידי שהיו שמים אותה עד היום בלופים, אני עדיין כועס

אבל ממילא זה ערוץ מעפן היום, הכל שם חברתי כזה וכל הזמן יש שם ילדים מסכנים שחושבים שכיתה בבית ספר זה חברתיות ולא פתרון ריכוז ללימוד מסיבי ואחר כך נכנסים לדיכאון שהם צריכים ללכת לצבא

בקשר לדרגון בול

דרגון בול עצמו היה יפה מאוד

דרגון בול זי היה קצת מעפן כי לפעמים עשו את הקרבות יותר מדי ארוכים כמו הקרב של פריזה

דרגון בול ג'יט'י מעפן גם ככה

סאקורה, יוג'יהו ושאר חבריהם המלוקקים, איכס, איזה רמה אנשים יורדים שהם מזכירים את זה פה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^מסכים חלקים דרגון בול היה הכי יפה ! אבל ד'רגון בול זי היה גם טוב פשוט התחילו להתפלצף יותר מידי!!!

דרגון בול גיטי מעפן חלקי. ההתחלה הייתה טובה ומאז זה הפך לדי קקה

יוגיהו זה עוד בסדר, אבל התוכניות שיש היום!!איזה רמה!??!!

מפלצת בטעות,אלרגיה למפלצות, קוד ליוקו,בראץ! :puke:

ושחכתי להזכיר:"ארתור" התוכנית הכי טובה שהייתה אי פעם בערוץ הילדים!!

ד"א יש סוניק הקיפוד בג'אטיקס(ערוץ מוגבל)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני חושב שהייתי צריך לכתוב בכותרת "הכניסה מותרת אך ורק לאנשים שנולדו לפני שנת 1985"... אנשים מזלזלים, או בכלל לא מכירים, את רחוב סוםסום.. נו באמת..

רחוב סומסום שרד יותר זמן. אני נולדתי באוקטובר 86 וראיתי את זה. גם את פרפר נחמד ואת בלי סודות מהסדרות הישראליות. אבל היו שם ערכים :silly:, וזה טוב ככה לעשות שטיפת מוח כזאת לילד בן 3-4-5-6-7 (ראיתי את זה עד גיל 13 אולי, עזבו). שטיפות המוח החדשות של פוקימון (לשעבד את כל הפוקימונים וליזום קרבות בינהם :screwy:) מוזרות מאוד. צריך גם להחזיר את שאליאל קוואק, הוא נלחם בשחיתות, בגזענות, בנאציזם..סדרה חזקה.

ולזה שמעלי, 100% שאתה מתחת לגיל 16, אין מצב שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^מסכים חלקים דרגון בול היה הכי יפה ! אבל ד'רגון בול זי היה גם טוב פשוט התחילו להתפלצף יותר מידי!!!

דרגון בול גיטי מעפן חלקי. ההתחלה הייתה טובה ומאז זה הפך לדי קקה

ואוו מה זה השטויות האלה?

אני זוכר שפעם סדרות יפניות עוד היו טובות כמו החתולים הסמוראים

SPCintro6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gavtivx

זה לא אותו סוניק

זה משהו חדש, סוניק X

זה כמו שתגיד רחוב סומסום הקלאסי והשולט, ורחוב סומסום עם היהודים וערבים שהוא מעפן

הסוניק של פעם זה היה משהו מיוחד

הסוניק היום זה מעפן זה סתם דרך למכור בובות ודברים שונים כדי להרוויח כסף

איזה מין דבר זה שהוא צריך שהשועל המעפן יזרוק לו טבעת רק כדי לעשות spin jump

בadventures of sonic the hedgehog הוא אפילו יכל להישאר באוויר ככה

ולא כל מי שנולד לפני 1985 הוא מישהו שראה רחוב סומסום של פעם

המצב הכלכלי של ההורים שלי לא תמיד היה בינוני כמו היום, פעם לא היו לי כבלים לפעמים והייתי רואה ערוץ אחד ולפעמים היה רחוב סומסום והייתי מת על זה

אני זוכר שהייתי קטן והיה פתאום רחוב סומסום החדש יותר אמרתי לאמא שלי כל הזמן שזה מעצבן ושאני לא מבין למה הבובה של קיפי הקיפוד נראית שונה

פעם נתקעתי חופש גדול שלם בלי כבלים אז היתה בערוץ 1 תוכנית כזאת בשם ערוץ הכלבים והיו מביאים כל מיני תוכניות כמו תחנת המוניות בלה בלה בלה

שלתיאל קוואק היתה תוכנית יפה מאוד הייתי אוהב לראות את זה

הייתי גם אוהב המומינים ונילס, מרקו לא כל כך כי זה היה רציני כזה למרות שראיתי עד הסוף

אני זוכר שגם הייתי אוהב החתולים הסמוריים ומחכה כל פרק לקטע שזריזי היה מוציא את הרחב שלו ועושה את הדבר הצהוב הזה שחודר דרך כל דבר זה היה שולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרגון בול איזה יופי איזה שהם קופי אדם שיכולים לעוף ונותנים מכות במהירות כזו שב 60 FPS הם נותנים 2437289364892364 מכות...

הם מתפתחים... (מה זה MMORPG.... עולים לLEVEL 60...)

ילדים בני 5 רואים את זה, את כל הדם ואז נותנים לחברים שלהם בלטה בראש וחושבים שלא יקרה להם כלום...

רחוב סוםסום זה אולי חינוכי אבל אני לא מבין מה כל כך איכותי בזה.... סתם חיות ששרות בלי קשר...

טוב נו, אולי ילדים קטנים אוהבים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...