נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא?

eranRohatyn

Recommended Posts

ברטון אתה בור, וגזען, ועדיין ילד שיש לו הרבה ללמוד.

אולי זה בגלל שאתה עוד צעיר, ואני מאוד מקווה שאם הזמן כאשר תראה ותלמד כמה דברים, תשתנה קצת.

בכל מקרה לא נראה לי שאתה מבין מהו גזע - אם אתה חושב שלהיות קנדי זה סוג של גזע....אתה חי בעולם אחר.

אתה חושב שזה בסדר שאתה מעדיף קבוצות אוכלוסייה מסוימות על פני אחרות, אבל מה שאתה לא מבין זה שאתה עושה את זה מכל הסיבות הלא נכונות.

גם לא נראה לי שאתה מבין הרבה על מי אתה מדבר ואת מי אתה רוצה לחסל - לך תסתובב בשטחים קצת, תחזיק , תחטוף יריות ואבנים ומקררים ומה לא, ואז תדבר.

אני שראיתי ועשיתי הרבה יותר ממך בתחום, לא מעז בכלל לחשוב על הרג של חפים מפשע ואתה...זה עושה לך את זה. מעניין מה היה קורה אם היית חי בצד השני.

אתה לא יותר טוב מכל אותם גזענים אחרים, ובגלל שאתה יהודי - אפילו יותר גרוע.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא יותר טוב מכל אותם גזענים אחרים, ובגלל שאתה יהודי - אפילו יותר גרוע.

לא יודע, לא קראתי הודעה אחת באשכול הזה, אפילו לא קראתי את כל ההודעה שלך, אבל מה זה אמור להביע!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון אתה בור, וגזען, ועדיין ילד שיש לו הרבה ללמוד.

ואתה סמרטוט תבוסתן שנעמד ב"ר" ברגע שהוא רואה ערבי.

בגלל אנשים וכמוך ו-4 סמרטוטות שמשווים חיי אזרחים יהודים לחיי ערבים, המדינה שלנו ניראת ככה.

מעניין לי תת*ת מה קורה בצד השני. ואתה יודע למה? כי אני לא נמצא שם. איכפת לי קודם כל מעצמי ומהעם שלי.

תראה לי אמא אחת שמעדיפה חיים של ילד אחר על פני הילד שלה.

ואם זה עושה אותי בור וגזען, אז אני גאה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך עם הטיפשות שלך - כמה צפוי.

ילד חמוד שלי,

את כמות המעצרים וההיתקלויות שהייתי בהם, כבר מזמן הפסקתי לספור.

אתה חתיכת תינוק מגודל שלא מבין כלום, חי עם אמא ואבא, ובחיים שלך לא ראית מחבל בעיניים, או איבדת חבר שלחם לצידך בקרב.

הרבה לא ראית, והרבה יותר מזה אתה לא מבין.

שב בשקט, תשתה מים, וסתום ת'פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי הרגשה שתהיה לך תשובה של ילד מתלהם ולא שום דבר קונקרטי.

על האיקסים שיש לך על הרובה אתה מוזמן לספר ולהתפאר בפני חברים שלך. אם בא לך להשוות IQ, נעשה את זה בפרטי.

אותי אתה לא ממש מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחפש להרשים אותך תינוק שלי - אני רוצה להראות לך שאין לך מושג על מי ועל מה אתה מדבר.

ולקרוא לי ילד זאת מחמאה ממש - אני גדול ממך לא בשנה ולא בשנתיים...

אתה צריך להתבגר ודחוף, ולעשות משהו עם החיים שלך חוץ מלשנוא את כל מי שהוא לא אתה.

להשוות איתך IQ? - אני לא משתתף בתחרויות שאני יודע שאנצח.

אתה פשוט ילד משועמם. זה יעבור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מבוגר מתוסכל שמתווכח עם ילדים.

הבעייה היא שלך זה לא יעבור :-*

לא מחפש להרשים אותך תינוק שלי - אני רוצה להראות לך שאין לך מושג על מי ועל מה אתה מדבר.

אתה יכול לנסות.

אני מספיק ותיק פה והשתתפתי פה ביותר מדיי דיונים ויש פה יותר ממספיק אנשים שיודעים שאני יודע על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי אני לא יכול יותר... הדיון הזה כל הזמן קופץ לי ל"הראה תגובות חדשות להודעות שלי" ואתם מתווכחים על שטויות... בבקשה שאחד ממכם פשוט לא יגיב יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי אני לא יכול יותר... הדיון הזה כל הזמן קופץ לי ל"הראה תגובות חדשות להודעות שלי" ואתם מתווכחים על שטויות... בבקשה שאחד ממכם פשוט לא יגיב יותר!

מה אתה גם משתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מבוגר מתוסכל שמתווכח עם ילדים.

הבעייה היא שלך זה לא יעבור :-*

אתה יכול לנסות.

אני מספיק ותיק פה והשתתפתי פה ביותר מדיי דיונים ויש פה יותר ממספיק אנשים שיודעים שאני יודע על מה אני מדבר

קודם כל טוב שאתה מודה שאתה ילד. רווח לי סוף סוף, ואולי גם יש לך תקווה.

ואני מוכן להמשיך להתווכח עם כל מי שתרצה ושזה לא יעבור לי לעולם - אם אתה תפסיק להיות גזען וכל השינאה חסרת ההיגיון הזאת תעבור לך.

אתה מאוד בוגר ומאוד חכם. מאוד.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה! ואני כבר חשבתי שזה יהיה משהו רע :smile1:

נכון זה מטריף שהדיון הזה כל הזמן קופץ בגלל הוויכוח הזה?!

האמת שעכשיו גם אני סתם מקפיץ אותו... אי לכך ובהתאם לזאת אני אפסיק עם בקשה צנועה...

בבקשה תפסיקו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מוכן להמשיך להתווכח עם כל מי שתרצה ושזה לא יעבור לי לעולם - אם אתה תפסיק להיות גזען וכל השינאה חסרת ההיגיון הזאת תעבור לך.

מצטער לבאס אותך אבל זה לא יקרה.

אתה פשוט כל כך אטום ורואה רק את הצד שלך(אולי זה בא עם השיער האפור).

תפתח את העיניים. אני לא שונא אף אחד אבל אני מוכן להרוג את הבן של השכן(מטאפורה לערבים אם לא הבנת) אם זה אומר שהילד שלי יישאר בחיים.

למה הילד שלי שווה יותר? כי הוא שלי.

אתה מאוד בוגר ומאוד חכם. מאוד.

אני יודע. אם גם אתה היית כזה, אולי היית מפסיק לבזבז את הזמן שלך בקטנוניות וירידות של ילד בגן והיית מנהל דיון שמתאים לגיל(המסתורי) שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאתם לא מסוגלים לנהל דיון מבלי לעבור לדיון על ערבים / מוסלמים / קנדים וחיות אחרות

מכיוון שאתם לא יכולים בלי להסיט את הדיון (שמישהו יבדוק לפני כמה דפים אמרתי לחזור לנושא)

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...