נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא?

eranRohatyn

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהתחשב בעובדה שכל כך הרבה אנשים שלא נולדו ולא חיו בארץ רוב חייהם מתגייסים ואף מתנדבים לצבא, זה יהיה אנוכי, פחדני ועלוב מצידך לא ללכת לצבא.

שום דבר לא מונע ממך נסוע לגור בארה"ב, אבל אם תחזור לפה עד גיל 32 (נדמה לי) ידרשו ממך דין וחשבון. מה כן, אתה יכול להתגייס לצבא האמריקאי ואז יעזבו אותך בשקט אבל אתה מפחד לעזוב את הבטחון של הסלון הביתי, נכון?

אתה נולדת וחיית פה, אנשים מתו ונפצעו ונתנו 2-3 שנים ויותר מהחיים שלהם בשביל שתחיה פה בבטחון (יחסי). מן המוסרי יהיה שאתה תחזיר להם באותו מטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי גר באהר"ב בערך מכיתה ג עד כיתה י... אח שלו הגדול עכשיו הוא בן 20 הוא לא חזר איתם לארץ ונשאר באהר"ב ללמוד באוניברסיטה שם הוא לא עשה וגם כשהוא בא לביקור כאן אף אחד לא עושה לו בעיות... לפי מה שאני הבנתי אם אתה גר כמה שנים בחוץ לארץ ולא חזרת לגור בארץ אתה לא צריך לעשות ...

נ.ב. אין לו אזרחות של אהר"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שכל כך הרבה אנשים שלא נולדו ולא חיו בארץ רוב חייהם מתגייסים ואף מתנדבים לצבא, זה יהיה אנוכי, פחדני ועלוב מצידך לא ללכת לצבא.

נכון, חבר טוב שלי מאומץ והביאו אותו מארגנטינה והוא מתכוון ללכת לקרבי.

אח שלו גם מאומץ, מתאילנד והוא התגייס כבר להנדסה.

אם הם מתגייסים לצבא מרצון (ועוד הרבה כמוהם), לדעתי זה יהיה אנוכי מאוד מצידך אם אתה לא תתגייס לצבא.

לפחות תהיה ג'ובניק ליד הבית ותנקה את העיגולים מתחת לכוס קפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזו מחשבה אנוכית , אם לא בא לו שלא ישרת , זה חשוב נכון , אני עכשיו בצבא וזה חשוב לי

אבל אם לא חשוב לו אז שלא יעשה , , ובינינו , מי לא היה רוצה להיות במצב שלו כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילך, הצבא לא צרייך (עוד) אנשים שלא רוצים להיות שם, חסרי מוטיבציה ופוגעים בפרודוקטיביות. רק שישאר שם, יש פה מספיק אנשים אנוכיים שעושים רק לביתם, בוכים על זכויות וזורקים זין על החובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל רגעים כאלה אני חוקר מצ"ח

אתה לא יוצא מהארץ!!!

אתה תיתן 3 (2.8) שנים כמו גדול

ואתה אפילו לא תהיה ג'ובניק

אלא תעשה 11 3 כמו גדול

ותהיה מרוצה

תנסה לברוח ותזכה לחרם כללי של האנשים שאתה מכיר

זה לא מביך לברוח מצה"ל ע"י נסיעה לחו"ל זה הרבה יותר עמוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir

באמת שאני לא רוצה לשפוט אף אחד

אבל לאור העובדה שאת עזבת את הצבא עם פרופיל 21

אני לא חושב שהטון דיבור שלך במקום.

היא לא יכולה לשפוט אותי מבלי להכיר אותי, יש לי את הסיבות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...