נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא?

eranRohatyn

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זכותו של בן-אדם לחפש את עתידו בכל מקום שהוא רוצה - בלי לענות לאף אחד על זה.

אתה נשמע כמו ספר באזרחות.

חבל שזה לא תופס במבחן המציאות.

למה ניראה לך שערבי יכול לבוא לחפש במדינת היהודים את עתידו?

וכמובן, אני לא רואה איך גזענים יכולים להטיף לעולם על אנטישמיות אבל הם עדיין עושים את זה... ::)

יש הבדל בין גזענות לאנטישמיות.

אין לי בעיה בזה שאנשים רואים בי יהודי - בסופו של דבר זה מה שאני.

יש לי בעייה כשאנשים שונאים יהודים ללא סיבה.

אני שונא ערבים אבל לי לפחות יש סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו ספר באזרחות.

חבל שזה לא תופס במבחן המציאות.

למה ניראה לך שערבי יכול לבוא לחפש במדינת היהודים את עתידו?יש הבדל בין גזענות לאנטישמיות.

למה נראה לי שערבי יכול לחפש כאן את עתידו? אולי כי גרים פה המון ערבים אחרים? עצם העובדה שיש בישראל גזענות לכאן ולכאן אולי תקשה עליו, אבל הוא בכל זאת יכול לחיות פה - אפילו שאתה לא תאהב את זה.

ספר אזרחות או לא - להזכירך המדינה היא בעלת "ציביון" יהודי ולא משהו אחר. מותר לבני כל הדתות לחיות פה כל עוד הם אזרחים שומרי חוק.

ואני חייב להגיד שהרבה זמן לא שמעתי משפט טיפשי כמו "יש הבדל בין גזענות לאנטישמיות" - הרי אנטישמיות היא שנאת הגזע השמי, מה שנופל בדיוק תחת הקטגוריה של גזענות.

אתה לא טוב יותר מאף ערבי כי אתה שונא עם סיבה - אתה חושב שלהם אין סיבות כאלה ואחרות?

תתבגר ילד.

עריכה: תגיד לי אתה יודע מה ההבדל בין ערבים למוסלמים? אתה יודע שהאירנים למשל בכלל לא ערבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם והם לא ערבים - מה הקשר לעניין?

וזה שאני גזען לא בהכרח אומר שאני שונא את כל מי שלא אני.

זה רק אומר שאני מקטלג את האנשים ע"פ קריטריונים שונים - ואין בזה שום פסול.

זה בדיוק כמו לקטלג חפצים או חיות.

להיות אנטישמי פירושו לשנוא את השמיים.

אני לא שונא את הקנדיים למרות שהם שייכים לגזע שונה ממני.

תגיד לי אתה יודע מה ההבדל בין ערבים למוסלמים? אתה יודע שהאירנים למשל בכלל לא ערבים?

חחח ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גזען וגם אלו שאתה שונא הם גזענים, בעצם שניכם אותו דבר בדיוק ואתה לא מסוגל לשים לב לזה... יש המון גזענים ששונאים רק יהודים/ערבים/נוצרים/אינדיאנים אבל למרות הכל הם גזענים בדיוק כמו גזען ששונא עשרות עמים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה שיהיו גזענים, אבל שיעזבו אותנו בשקט בדיוק כמו שאנחנו עוזבים אותם בשקט.

נניח שאני שונא כושים. אני לא אלך לאפריקה ויתחיל להרוג אותם, בדיוק כמו שהם לא באים לפה להרוג אותי.

למה הערבים חייבים לבוא לצרפת ולבריטניה ולהתפוצץ בכל מקום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה צריך לעבוד על הגישה שלך , כי אתה קיצוני מדי , אני מקווה שאתה מתכוון

שאתה אומר "אני שונא ערבים" לאני שונא טרוריסטים , כי לא כל ערבי רוצה לראות אותך שרוף

אחרי פיגוע , ברור שהשנאה שלך היא תוצאה של מציאות ישראלית קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע, יש פה אנשים מגעילים, שמנסים להתנגח באחרים על בסיס חלקי עובדות וסילוף חלק מהן.

יש משפט טוב שמתאים לחלק מהאנשים פה: "הפוסל במומו פוסל" ותחשבו על זה.

no fucking name, אני אומר לך, תתגייס, אתה לא רוצה להחשב כעריק, אתה עוד תרצה לחזור למדינה הזאת וזה לא ממש שיש לך ברירה.

יענו, יש לך ברירה, יש לך הרבה ברירות - תמיד יש, השאלה היא מה הברירה הנכונה בשבילך.

אתה יודע מה, תשקול את כל הפרמטרים, תחשוב על העתיד לא רק על אני עצמי וכאן ועכשיו, אני בטוח שתגיע להחלטה נבונה ושקולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון מבנאדם כמוך הייתי מצפה להבין שלא כל ערבי מחפש לשרוף אותך.

וזה לא שכל הערבים במדינה הזאת תקועים בבית ובוכים כל היום, חלק גדול מהם עובד ומביא פרנסה, וגם משלם מיסים ואף יש גם כמה קומץ לא כזה קטן של ערבים שמתנדבים לצבא.

ואני אישית שמעתי מכמה ערבים שיצא לי להכיר שהם מעדיפים לחיות תחת שלטון יהודי ולא מוסלמי.

הערבים הנוצרים למשל במדינה הזאת היו מעדיפים לחיות תחת שלטון יהודי ולא מוסלמי.

להגיד שכל הערבים באים להתפוצץ לך בפנים זאת גישה שלילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניראה לי שלא הבנתם אותי נכון אז אני אנסח את זה במשפט אחד.

אני לא שונא את כל הערבים ואני גם מודע לכך שלא כולם רוצים להשמיד אותי, אבל אני מוכן להרוג כמות נכבדת מהם(גם את החפים מפשע) בכדי לשמור על החיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מוזר..

אתה מדבר כאילו אתה נמצא תחת איום מוות..

על איזה ערבים אתה מדבר בכלל? הערבים בעזה? הערבים שחיים בתוך המדינה הזאת? על מה אתה מדבר?

תן לי להבין, אתה רוצה להרוג את הקבוצת טרוריסטים הזאת שרוצה להרוג אותך או ש"בכיף" היית לוקח איתם גם ערבים חפים מפשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אלה שחיים במדינה שלנו, גם אלה שחיים בעזה, בגדה ובלבנון.

זה לא שאני לוקח "בכיף" חפים מפשע. אני פשוט מוכן לחסל חפים מפשע(מהצד שלהם כמובן) בשביל לחסל את הטרוריסטים.

כשאתה נלחם מול גרילה אתה לא יכול לעשות חיסול ממוקד, אתה חייב להתחיל ולעשות הפצצות שטיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...