נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נולדתי וגרתי בישראל ויש לי אזרחות אמריקאית,יש לי זכות לגור ולא לעשות פה צבא?

eranRohatyn

Recommended Posts

כל התגובות הגסות והציטוטים שלהן נמחקו.

KOBRA

יש לך אזהרה ראשונה על שימוש בשפה לא נאותה. ההודעה שלך נמחקה. 3 אזהרות ואתה במיוט\באן.

אוקיי אין בעיה :D .. בכל מקרה פשוט הייתי חייב לציין זאת בפני הייצור הזה .. בקשר למרוקאים ולעירקים שציינתי בהודעה אותה מחקת רציתי לציין כי אין לי שום דבר נגדם ! להפך אני אדם אשר מכבד כל גזע ומוצא .. וכל מה שאמרתי היה מכוון לפגוע בייצור הזה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא חייב להיות קרבי כדי לצאת עם תחושת סיפוק. נמאס לי כבר מהחלוקה המפגרת הזאת - קרבי וג'ובניק. מה גורם לך לחשוב שהקרבי יכול לשרוד בלי הג'ובניק? לא, אני לא מדברת על השק"מיסט ואתה לא הולך להיות שק"מיסט. מתי תלמדו כבר שהצבא לא מתחלק לטייס, הפקידה שהוא מפמפם, שק"מיסט וגולנצ'יק? יש עוד תפקידים, חשובים לא פחות.

לא דיברתי על זה בכלל

התכוונתי לבנאדם עם פרופיל קרבי, שמיועד לשרת ביחידה קרבית, אבל מוריד אותו בכוונה כדי להפוך למש"ק ממטרות או משהו. קיים הבדל עצום בין אדם כזה לאדם שמתנדב לשרת בתפקיד מועיל ותורם, גם אם לא קרבי מעצם ההגדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב על חבל דק אני בן 17 ואם אני רוצה לקדם את עצמי אני צריך לעשות משהו ומהר לפני שאני יתחרט על זה כול החיים שלי , גם אם יתחשבו בי כספורטאי אני עדיין חושב שאני יוכל להתקדם שם מאשר פה , זה עוד בשלבים מוקדמים מאוד ויש הרבה דברים שיכולים להכריע על כף המאזניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ספורטאי מצטיין - לא יגייסו אותך, אתה יכול ללכת לפתוח שמפניה עכשיו. קשה לי אבל להאמין שמישהו יסתכל עליך בארה"ב בגלל נושא האטלטיקה. מדובר באומה שסוגרת לתרבות הגוף והספורט ומשקיעה בו המון משאבים וכבר מגיל בי"ס יסודי ילדים שם יודעים שהם הולכים להיות כדורסלנים, שחקני בייסבול, שחיינים או אנ אערף מה, והם מתאמנים לקראת זה כל החיים שלהם במסגרת בי"ס. ככה הם מקבלים מלגות לאוניברסיטאות וכו'. נכון שגם לנו יש ספורטאים אבל ההשקעה בכל תחום החינוך, התרבות והספורט בארצינו היא מינימאלית ורוב ההוצאות על אימונים וכיו"ב מוטלות על הספורטאי עצמו, מה שדיי אבסורד, אם אין לך כסף, תשכח מקיירה ספורטיבית כי לא יהיה לך כסף למנוי בספורטן ולמאמן אישי. :nixweiss:

כל הקטע שבארה"ב תהיה לך תחרות מאד מאד קשה. אני לא יודעת באיזה אתה עוסק אבל תהיה בטוח שבארה"ב יימצאו עוד 20 אלף ילד שפשוט טובים יותר ממך כי זה כל מה שהם עשו כל החיים שלה. הסגידה לספורט בכלל לדעתי מוטעית. נגיד וספורטאי נפצע ולא יכול לעסוק יותר במקצועו? מה אז? ידע לאומת זאת, איש לא יכול לקחת ממך. אז אם אתה כבר בורח לדוד סם, אז לפחות תעשה מזה תועלת ותלמד (אה, רגע, שכחתי ששם הקולג'ים זה לא ממש בשביל ללמוד...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DeskJet מורחק באופן קבוע מהפורומים, הוא לא יכול לראות מה אתם כותבים ולא להגיב

אין טעם להתייחס אליו עוד

הנושא של Vitnir לא רלוונטי וכבר נטחן בנושא הזה

הנושא הוא no fucking name

תתרכזו בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אז בהמשך לנהג מונית(סתם סםת)

אתה נשמע לי טיפוס מפוקפק ביותר, נכנסתלמצב של מגננה וכבר התחלת להגיד שהואלת בטובך לחשוב בכלל על קרבי. אז קודם כל תודה!

לאחר מכן לקחת את זה כבר צעד נוסף והצהרת שאתה איזה ספורטאי מצטיין. קשה לי להאמין.

קצת העלת לי ת'דם לראש, טיפוסים כמוך שקולים לטפילים ואולי אני לא בוחר בהכרח את המילים הנכונות כדי להעמיד אותך על מקומך אבל אני חושב שאם הפקפוק שלך הגיע לכזאת מידה אין לך מה לחפש בשום תפקיד קרבי פה בארץ(או באיזושהי ארץ) ולא רק שלא תתרום, או לפחות לא מהסיבות הנכונות אלא שגם תזיק.

טפילים כמוך שוכחים בבליץ מי הנשא שלהם -" שאני אתרום?! מה פתאום, יש לי "פראיירים" " ולמרבה הצער נדמה שאנשים\טפילים אנוכיים כמוך מתרבים בקצב מסחרר.

אז אני מאחל לך כישלון בכל מעשי ידך.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, רק אחוז קטן מהצבא הוא קרבי. כלומר, גם אם יש לך פרופיל גבוה ונתונים גופניים טובים, אתה לא בהכרח תהיה קרבי. אתה חושב שמי שיושב במחסן ומחלק את המזון והשתייה, הוא בעל תפקיד לא חשוב? תחשוב שגם מי שיושב במחסן, תפקיד "ג'ובניקי" ביותר, במקרה חרום, צריך לדאוג שהמזון והאספקה יגיעו ליחידות. אי אפשר הרי לשלוח אנשים לחזית בלי אוכל, נכון? גם הפקידה של מפקד הבסיס, אם היא לא הייתה שם, היה בלאגן - בסופו של דבר, היא מנהלת לו את סדר היום. כלומר, גם התפקידים שלכאורה הם הכי חסרי תועלת - יש בהם תועלת כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, רק אחוז קטן מהצבא הוא קרבי. כלומר, גם אם יש לך פרופיל גבוה ונתונים גופניים טובים, אתה לא בהכרח תהיה קרבי. אתה חושב שמי שיושב במחסן ומחלק את המזון והשתייה, הוא בעל תפקיד לא חשוב? תחשוב שגם מי שיושב במחסן, תפקיד "ג'ובניקי" ביותר, במקרה חרום, צריך לדאוג שהמזון והאספקה יגיעו ליחידות. אי אפשר הרי לשלוח אנשים לחזית בלי אוכל, נכון? גם הפקידה של מפקד הבסיס, אם היא לא הייתה שם, היה בלאגן - בסופו של דבר, היא מנהלת לו את סדר היום. כלומר, גם התפקידים שלכאורה הם הכי חסרי תועלת - יש בהם תועלת כלשהי.

רבע ליתר דיוק(מכלל צה"ל) , ומה שאתה אומר זה נכון מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתה שתגיד לי מה להגיד?

Vitnir, אל תדברי פה על אהבת הארץ והאנוכיות שלו שכל הזדמנות שיש לך את צועקת שאת מתה לעבור לגרמניה.

אנוכיות שלי? זה שאני רוצה לרדת מהארץ הופך אותי לאנוכית? וכי זה למה? אני דווקא חושבת שאני דואגת לכם, יהודים שלי, שלא תתבוללו, הרי אני גויה מסריחה, אתם לא צריכים אותי פה, מקומי עם שאר הגויים. אז בבקשה, אני עובדת על זה (לעבור). לפחות כל עוד אני פה, אני אזרחית שומרת חוק, נתתי את המקסימום שלי, אפילו התנדבתי שנתיים בבי"ס אוטיסטי לטפל בפינת החיי המוזנחת שלהם, ועוד דברים שאתם פשוט עצלים מכדי לעשות. אתה יודע מי אנוכי? מי שחיי פה, נולד פה, מתנער מאחריות אזרחית ומתנהג כמו פאראזיט משורה ראשונה ולא רוצה לא רק לתת מעצמו אלא אפילו להחזיר לחברה מה שהיא נתנה לו. אני לא חיה על חשבונכם, אני לא גנבת ואני לא פושעת. מה בדיוק הופך אותי לאנוכית? העובדה שאני רוצה עתיד? שאני רוצה לחיות במדינה שבה אוכל לעשות מה שבא לי בלי קשר למוצא שלי, מדינה שבה הילדים שלי לא יחשבו לממזרים גויים כי סבתא שלהם מצד האמא לא יהודיה? אם כן, אז אני הבנאדם הכי אנוכי עלי אדמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עוצר אותך.

אני גם לא אומר לך מה להגיד(חופש הביטוי)

אבל עם כל הכבוד, אני לא רואה איך מישהו שיצא על 21 יכול להטיף למישהו אחר על שירות צבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יצאתי, הוציאו אותי. לא בחרתי את זה, יש הבדל גדול ובגדול אני עשיתי למעלה מ-12 חודשי שירות שזה נחשב שירות מלא. אתה לא רוצה שאני אפרט לך מ-א' עד ת' מה קרה (כי לא באמת אכפת לך, אתה סתם מחפש סיבה לריב איתי כמו תמיד כי אתה לא סובל אותי) אז על תעלה את הנושא. אז בואו ניקח ממני הזכות לדבר על נושאים צבאיים כי "יצאתי" על 21. כמה פעמים אפשר להגיד? אני לא בחרתי את זה, אני לא הייתי איזה פקידה משועממת ועצלנית שהלכה וסיפרה סיפורים לקב"ן כדי לצאת, הוציאו אותי!!!

וכמובן, אני לא רואה איך גזענים יכולים להטיף לעולם על אנטישמיות אבל הם עדיין עושים את זה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יכולה להטיף, ובצדק.

למרות שבסופו של דבר היא יצאה מהצבא, יש לזכור שהיא התגייסה מרצונה שלה ועשתה כמות זמן לא מבוטלת (לבת) בצה"ל.

הסיבות שלה ליציאה יכולות להיות טובות ממה שכל אחד פה מעלה על דעתו - אבל זה לא העניין.

גם אם היא לא סיימה שירות צבאי מלא צריך לזכור שהיא נתנה מעצמה, אפילו שהיא לא הסתדרה עם המערכת.

אם משווים בן-אדם כמוה שאפילו לא נולד פה והתגייס בכל זאת, לפותח הת'רד שאמנם נולד פה אבל חי בכוכב אחר - אני מעדיף אותה בכל יוום.

VITNIR, אל תתני לקומץ הלוקים בשכלם לתת לך הרגשה שאת לא רצויה בישראל מאיזושהי בחינה - את אזרחית בדיוק כמוהם ואף טובה יותר.

כל מי שטוען שאת לא שייכת כי את לא יהודייה, יכול לקחת את הרגליים שלו ולעוף מפה לעזאזל. והוא בטח לא יקבע לך כלום.

מדהים אותי שאנשים פה מתלבשים על העובדה שמישהו רוצה לחיות במדינה אחרת ומנסים לנגח ולהשתיק אותו בעזרת העובדה הזאת...הם כנראה לא מבינים שזכותו של בן-אדם לחפש את עתידו בכל מקום שהוא רוצה - בלי לענות לאף אחד על זה.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...