המפרט ה(כמעט) סופי שלי, מעוניין בתגובות. תקציב 4000-4500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט ה(כמעט) סופי שלי, מעוניין בתגובות. תקציב 4000-4500

JSK

Recommended Posts

אוקיי אז ככה, אחרי הרבה זמן שחקרתי וקראתי והתלבטתי, הנה המפרט הכמעט סופי שלי:

Intel 2 Duo E6400/E6300, זה ממש משנה ה6400 או 6300? כי אני מעדיף את ה6300, זול יותר ב200 ש"ח.

Asus P5LD2-SE

GigaByte 7600GT- Silent Pipe 2

Twinmos 512Mb 667Ghz CL5 X2

Sunbeam Transformer Black- אני מחליף לו את מאווררי ה80mm מכיוון שהם רועשים מאד ומוסיף לו עוד מאוורר 120mm, כך שבקיצור יהיו לו 80mmX3 ו- 120mmX2.

FSP 350W LGA775 24pin SATA 12cm- הוא יחזיק את המפרט?

אלה הדברים החשובים. צורב וכונן קשיח אני לוקח מהמחשב הישן שלי.

אשמח לקבל תגובות ותשובות על הזאלות ששאלתי. תודה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את התקציב לכותרת. מצער שלא עדיתי את זה מההתחלה. בקשר למפרט. אני לא מתכוון לעשות OC למפרט כי אין לי ניסיון בזה ואני לא מבין בזה וזה נראה לי מסובך ומסוכן. אני אכן אקח את הE6300. הלוח אם לא טוב? אני דווקא חשבתי שהוא בסדר גמור. (לא הכי טוב, אבל סביר לתקציב שלי).

בקשר למחיר. כמו שכבר קראתם פעם (או שאולי לא), אני ואבא שלי (מתכנת מחשבים) נבנה את המחשב לכן אין לי צורך לקנות הכל מחנות אחת+הרכבה וסתם לשלם יותר. המפרט עם הE6300 עולה סביבות 4150, לא זוכר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי את אותו מפרט אפשר לבנות ב3500 ש"ח...!

עכשיו, איזה דיסק קשיח יש לך, וכמה זמן הוא בשימוש? אל תמעיט בערך של זה, זה חשוב.

ואותו דבר לגבי הצורב - איזה צורב זה וכמה זמן הוא בשימוש?

ואלא אם הם מהזמן האחרון אז הייתי ממליץ לך לקחת חדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, דבר ראשון, איך אתה יכול לבנות את אותו מפרט ב3500? אתה יכול להראות לי בבקשה? ובקשר לצורב, הוא צורב של Nec, צורב חדש ומצוין כך שלא צריך להחליפו. בקשר לדיסק הקשיח, עכשיו יש לי אחד מיושן אבל אני אקנה אחד של SATA 2 בערך כשבועיים לאחר שהמחשב יורכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לגבר הכרטיס מסך. האם שווה להוסיף 119 ש"ח ולקחת את הConnect3D X1800GTO? או ששווה לי להוסיף 174 ש"ח ולקחת את הPowerColor X1900GT אני חושב שלא שווה לי להוסיף ולקנות את הGTOף אלא אם כבר אני מוסיף אז שווה כבר להוסיף עוד קצת ולקחת את הX1900GT לא?

או שבכלל לא שווה לי להוסיף כלום? ושאלה בנוגע לX1900GT. הוא מרעיש? הוא מרעיש מאד, או שהוא נסבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי את אותו מפרט אפשר לבנות ב3500 ש"ח...!

עכשיו, איזה דיסק קשיח יש לך, וכמה זמן הוא בשימוש? אל תמעיט בערך של זה, זה חשוב.

ואותו דבר לגבי הצורב - איזה צורב זה וכמה זמן הוא בשימוש?

ואלא אם הם מהזמן האחרון אז הייתי ממליץ לך לקחת חדשים...

אל תדבר סתם. אם נראה לך שאפשר לבנות אותו מפרט ב3500 תוכיח את זה.

לגבי דיסק קשיח וצורב - אני לא רואה אף סיבה לא להשתמש בישנים שלו כל עוד הם מתפקדים.

פותח התראד - מאוד מומלץ לקחת X1900GT. הוא הכרטיס הכי משתלם כיום מבחינת מחיר\ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...