צריך עזרה בבניית מעגל לדים מסויים - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבניית מעגל לדים מסויים

aviran_n

Recommended Posts

זה נראה טריק נחמד מאוד.

wons - האם באמת אתה יכול להעלות מעגל פשוט שלא כולל רכישת צ'יפ או מה שזה לא יהיה?

אני מוכן להתחלף איתך... אתה תלמד בשבילי איך לבנות כזה דבר, אני אלמד לך לפסיכומטרי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה טריק נחמד מאוד.

wons - האם באמת אתה יכול להעלות מעגל פשוט שלא כולל רכישת צ'יפ או מה שזה לא יהיה?

אני מוכן להתחלף איתך... אתה תלמד בשבילי איך לבנות כזה דבר, אני אלמד לך לפסיכומטרי. :)

כן ואח"כ כמה תוציא לי מהפסיכומטרי?

כאילו ציון?

בכל מיקרה ניזכרתי היום לצלם את זה, אני מכווה שאני לא מפר זכויות יוצרים (לא ראיתי שום דבר שאומר נגד אז שיהיה גם ככה סירטוט די נפוץ ומקיסמום תמחקו)

scan0004il1.gif

scan0005wb6.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל... אני די בטוח שהציון שהוצאתי יספיק לך... :)

בכל מקרה תודה על המעגל! אבל צריך לקנות איזה צ'יפיםלמעגל הזה לא? וזה מה שמייקר את העסק?

אאמממ כמה הוצאתה?

אני בעיקרון רוצה להוציא 680+ אז אני די בטוח מתקבל לאונ' הנדסת חשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wons,

עם כל הכבוד לדף שהבאת, הוא קשה מאוד לקריאה. לא ניתן לזהות מספרי פינים ורכיבים.

וחוץ מזה, הבטחת מעגל פשוט והבאת בדיוק את אותו מעגל שאני הצעתי המצוטט כאן 2 הודעות מעליך.

אי אפשר לבנות אורות רצים יותר פשוט מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח גם לדעת אם יש משהו פשוט יותר...? חייבים צ'יפים? כמה הם עולים? סליחה על הבורות אבל אף פעם לא התעסקתי בבניית מעגלים. הידע היחיד שאני צובר הוא מהמדריכים באתר כאן עכשיו.

wons - לגבי הציון - 736. ואם אתה רוצה ללמוד הנדסת אלק' אז כנראה שנתראה בפקולטה. איפה אתה מתכוון ללמוד? אני בת"א..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח גם לדעת אם יש משהו פשוט יותר...? חייבים צ'יפים? כמה הם עולים? סליחה על הבורות אבל אף פעם לא התעסקתי בבניית מעגלים. הידע היחיד שאני צובר הוא מהמדריכים באתר כאן עכשיו.

wons - לגבי הציון - 736. ואם אתה רוצה ללמוד הנדסת אלק' אז כנראה שנתראה בפקולטה. איפה אתה מתכוון ללמוד? אני בת"א..

ב"ש - קרוב לבית :)

והשבבים הם ממש לא יקרים 555 עולה 3 שקל 4017 נידמה לי 5...

10 לדים זה בין 10-15 שקל...

2 נגדים ביחד יוצא שקל

2 קבלים 2 שקל

ופוטנציומטר בערך 5 אם אני זוכר נכון...

לוח הלחמה מחורר אם ציפוי חד צדדי עולה 15 ללוח של 10 סמ על 10 סמ , זהו תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :)

מכיר איזה מדריך שיכול ללמד את הבסיס טוב בנושאים האלה? קיוויתי שהמדריך לאלקטרוניקה כאן יכסה את זה אבל הוא ממש לא נרחב מספיק...

ושיהיה בהצלחה בדרך לפקולטה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...