הזמנתי את המחשב =] מה אתם חושבים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי את המחשב =] מה אתם חושבים?

Shlomi XD

Recommended Posts

Core2 Duo E6300

Gigabyte GA-945P-S3-RH

1GB Dual Channel

Sapphire X1900XT 512MB

Thermaltake Soprano Black

ANTEC 430W

160GB Sata2 8MB 7200RPM WD

צורב רגיל של LG. (יש לי צורב בבית)

למרות שהתגובות על המארז היו חלוקות.. החלטתי לקחת אותו (כי לא היה שם ממש מבחר xD)

יצא לי 6200 שקל+-

תגובות xD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאפשר לשפר אותו בהרבה (חבל שלא לקחת לפחות כונן , זה יותר שימושי מצורב CD.. למשל, כל המשחקים מגיעים היום בDVD, אם תוריד משחק, או סתם סרט אפילו לא תוכל לצרוב אותו וכו', והפרש המחירים הוא סה"ך 100 שקלים), המארז הבינוני שלא מצדיק את העלות והזיכרונות של קינגסטון, המפרט בריא למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאפשר לשפר אותו בהרבה (חבל שלא לקחת לפחות כונן DVD, זה יותר שימושי מצורב CD.. למשל, כל המשחקים מגיעים היום בDVD, אם תוריד משחק, או סתם סרט אפילו לא תוכל לצרוב אותו וכו', והפרש המחירים הוא סה"ך 100 שקלים), המארז הבינוני שלא מצדיק את העלות והזיכרונות של קינגסטון, המפרט בריא למדי.

המינימום לזכרונות בחנות שאני קונה ממנה (בלית בררה) הוא 300 שקל לסטיק של 512. וזה גם של חברה לא כ"כ מוכרת. אז הוספתי 50 שקל ולקחתי משהו מוכר.

הזיכרונות אגב הם 667Mhz

הקשר לצורב CD.. לקחתי צורב כי יש לי צורב בבית

היו חילוקי דעות לגבי המארז.. קראתי כמה ביקורות, ולקחתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את הנושא של צורב - אז מה אם יש לך אחד בבית, ואז מה אם יש - אתה פשוט לא תאמין כמה זה שימושי שיש אחד במחשב וכמה זה איטי לצרוב/לקרוא על גבי הרשת. זו תוספת של 100 שקלים סה"ך.

איך אבא שלי אומר:

"אני עני מכדי לקנות בזול".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט נחמד אבל למה לקחת כרטיס מסך מפוצץ כל כך בינוני? כנ"ל גם המארז והזכרונות של קינגסטון, שיכולת להשיג אפילו יותר טובים במחיר שווה או פחות.

יכולת לשפר הרבה בהבדלים של 100 שקל פה ושם, ס"כ אולי עוד איזה 300-400 שקל אני חושב שהיית מסתדר על מחשב הרבה יותר טוב.

אבל בעיקרון מפרט ממש לא רע! :) תהנה ותביא בנצ'ים אם אתה הולך לעשות [למרות שהS3 הוא לא בדיוק אלוף באוברקלוקים]

-ג'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט נחמד אבל למה לקחת כרטיס מסך מפוצץ כל כך בינוני? כנ"ל גם המארז והזכרונות של קינגסטון, שיכולת להשיג אפילו יותר טובים במחיר שווה או פחות.

יכולת לשפר הרבה בהבדלים של 100 שקל פה ושם, ס"כ אולי עוד איזה 300-400 שקל אני חושב שהיית מסתדר על מחשב הרבה יותר טוב.

אבל בעיקרון מפרט ממש לא רע! :) תהנה ותביא בנצ'ים אם אתה הולך לעשות [למרות שהS3 הוא לא בדיוק אלוף באוברקלוקים]

-ג'ו.

בקשר ללוח אתה צודק.. ניסיתי שוב ושוב לרדת איכשהוא ולהעלות בלוח.. לא הסכמתי לרדת בבכ"מ כי אני לא מתכוון לשדרג כ"מ בשנתיים הקרובות.

שוב עם הזיכרונות לא היה לי ממש בררה

ואני לא מתכוון לעשות OC xD

אני מקבל את המחשב אגב ביום שני-שלישי (אם יהיה לי זמן שני)

בניחוש פרוע (למרות שאף אחד פה לא יכול לחזות את העתיד xD)

כמה אני אמור לקבל במארק05?

מעל 10K לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...