אסון בגיבוש טיס: בן 18 התעלף ונפטר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון בגיבוש טיס: בן 18 התעלף ונפטר

rk666

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי צריך לעשות בדיקות רפואיות מקיפות לפני ששולחים נערים לגיבושים קשים סיירות וטייס...

זה פשוט בושה! הוא מת סתם, פשוט סתם.

יכול להיות שני תסריטים שעולים לי בראש:

1. בעיה רפואית חמורה שללא בדיקה רפואית מעמיקה לא אובחנה.

2. הנער לא הרגיש בטוב והמשיך עד שלא יכול יותר לרוץ ואחרי שמשך את עצמו עד הסוף על מנת לא להכשל בגיבוש וזה גרם לו למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לקפוץ למסקנות

אנחנו יודעים טוב מאוד על נפלאות גוף האדם ואיזה דברים הוא יכול לייצר, המפקדים שהם אנשים אמינים טוענים שהם הפרישו אותו רפואית לאחר שהוא התלונן שהוא לא מרגיש טוב וכנראה שהוא סבל מבעיה רפואית שלא גילו אותה בירפ"א.

אבל שוב, תנו לעניין להיחקר.

אולי צריך לעשות בדיקות רפואיות מקיפות לפני ששולחים נערים לגיבושים קשים סיירות וטייס...

זה פשוט בושה! הוא מת סתם, פשוט סתם.

אין לך מושג על מה שאתה מדבר, נכון? למועמדים לגיבוש טיס יש את הבדיקות המחמירות ביותר שמלש"בים עוברים לפני יום שדה - לפני פחות מחודש חבר שלי נפל ממיונים לטיס על "חשד לאסטמה קלה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאיפשהו היתה פה פאשלה רצינית שעלתה בחיי אדם.

אפשר לטייח את זה כמה שרוצים, יש ריאות חולות מאוד בצבא המסואב הזה.

עכשיו הותר לפרסום שמו:

איתי שרון מזכרון יעקב, בן 17.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3295079,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך קורה דבר כזה תגיד לי?

אם קורה כזה דבר זה אומר שלא איבחנו טוב ואל תנסה לסובב את זה אחרת!

מה הקשר ?!

אתה מודע לעובדה שגם בן אנוש בריא לחלוטין מסוגל למות ממאמץ מוגזם, במיוחד כשהוא מגיע בעומס חום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, נכון, אתה צודק אבל כנראה משהו בתפקוד הקצינים היה לקוי באחד הימים החמים בשנה

אי אפשר לתפקד אותו דבר ב20 מעלות וב40 מעלות ואי אפשר לדרוש מאנשים, לא משנה באיזה הם, לעשות את אותם פעילויות, אחרת התוצאה לפנינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ?!

אתה מודע לעובדה שגם בן אנוש בריא לחלוטין מסוגל למות ממאמץ מוגזם, במיוחד כשהוא מגיע בעומס חום?

אני לא ימשיך איתך את הדיון, כי פשוט לא משנה איך תנסה לסובב זאת, עדיין חלה פה טעות, או של המפקדים, או של הרופאים שבדקו אותו, או של הנפטר עצמו.

חבל, ונכון כעת נותר רק להצטער, אבל החקירה זה על מנת למנוע את המקרה הבא, לומדים מטעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש מה לחקור, הוא לא הרגיש בחולשות לפני המקרה, לא דיבר עם אף אחד כשהוא ישב מחוץ לגיבוש במשך חצי שעה, לצערי הסיבות(הרפואיות לפחות) תשארנה נסתרות מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, נכון, אתה צודק אבל כנראה משהו בתפקוד הקצינים היה לקוי באחד הימים החמים בשנה

אי אפשר לתפקד אותו דבר ב20 מעלות וב40 מעלות ואי אפשר לדרוש מאנשים, לא משנה באיזה הם, לעשות את אותם פעילויות, אחרת התוצאה לפנינו.

בחדשות צויין שאכן התחשבו בהם בגלל החום והדרישות הפיזיות וכל עניין המים הותאמו למצב מזג האוויר החריג. העניין הוא שיתכן וכל מה שאפשר יהיה לעשות זה להצטער על מקרה קיצוני שקשה עד בלתי אפשרי היה לצפות אותו וגם עבודה לפי כל ההנחיות לעומסי חום כבדים לא הספיקה. צריך לחקור את העניין ואם אכן יתגלו כשלים אז ראשים יערפו (זה יקרה בכל מקרה כי במקרים כאלו גם כשאין אשמים מחפשים שעירים לעזאזל), אבל לא צריך להתלהם ולהגיד שום דבר ברוח "הצבא הדפוק הזה, הם אף פעם לא חושבים! גרר ארג!" לעת עתה, כי לא באמת ברור מה קרה שם בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...