תגידו לי להתחדש D: טלויזית LCD חדשה, של פיילוט P: מומלצת ביותר D: - נוספו תמונות - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי להתחדש D: טלויזית LCD חדשה, של פיילוט P: מומלצת ביותר D: - נוספו תמונות

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה יותר טוב. הרזולוציה טובה בהרבה. אבל שידורי של הארץ ייראו עליה זוועה (שידורים של הארץ=רזולוציה נמוכה. הטלויזיה= רזולוציה סופר גבוהה)

על הטלויזיה שלי, שהיא ברזולוציה של 1366X768 אני רואה את שידורי הטלויזיה ברזולוציה של 1024X768, וזה נראה סביר. ברזולוציה גבוהה יותר זה כבר ייראה מגעיל למדי

כמסך למחשב- תצטרך כרטיס מסך חזק מאוד להריץ משחקים ברזולוציה של המסך, או שתוריד פשוט רזולוציה. אבל הוא יהיה מדהים כמסך למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה אם כ. מסך יהיה לי מחשב בתקציב של 7-8 בלי מסך אז אין בעיה אם זה, ואם אני מחבר אותו למחשב ואז קובע שהמסך במצבTV יהיה ברזולוציה מסוימת לא יהיה בעיה נכון? (אפשר לעשות את זה בכלל? ואם כן איזו רזולוציה מומלצת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמחשב מחובר לטלויזיה, אתה לא קובע רזולוציה. אלא אם כן זה דרך כרטיס , ואז אני כבר אומר לך- זה ייראה זוועה, גועל נפש. אל תעשה את זה.

אפשר לחבר את המסך הזה כטלויזיה רק דרך ממיר דיגיטלי, דרך כניסות ה RCA. זה יתן את האיכות הכי נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ אז מומלץ משהו ניפרד טוב נו אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה אז אני צריך עוד כסף :( טוב נו רק עוד 3000 ככה) אבל אם יש לי כ. TV אני יכל לעשות את זה? או שזה יראה גם חרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך סה"כ סקיילר טוב.

פרוססור חיצוני יכול לעשות את העבודה, אבל פרוססור חיצוני טוב יכול לעלות בעצמו מעל 1,000 ש"ח.

יש לי גם את המסך הזה (או לפחות היה לי אותו - תרמתי אותו להורים שלי ולקחתי את ה-2005FPW שלהם במקום), אבל לא בדקתי את הסקיילר הפנימי שלו כי פשוט אני לא רואה .

יכול להיות שהסקיילר הפנימי הוא לא רע, ואז גם יראו לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקיילר/טרנסקודר טוב זה מכשיר אשר יודע לקחת סיגנל ברזולוציה נמוכה ולהמיר אותו לרזולוציה גבוהה בצורה טובה תוך שינוי צורת הסיגנל. סקיילר זה סה"כ העלאת רזולוציה, טרנסקודר גם יכול להמיר נניח S-Video ל-VGA או DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה הדבר הזהה? (VP40) יותר מאלפיה או פחות? כי יש לי ככה

5500 למסך CLD

1000-1500 ש"ח לרמקולים

ועוד 1000-1500 ש"ח פנויים

אזז איפה בדיוק אני מסיג את זה?

האם זה שווה את המחיר?

האם עוד חודש זה יהיה הרבה יותר זול?

מה הגודל של זה (בערך)? בגודל הממיר או יותר גדול? (יש לי ממיר ישן של HOT הדק והארוך הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, זה מסובך מדיי בשביל מישהו שרק מתחיל להתעסק בזה... אם אין לך מישהו שמבין, שיכול ללכת איתך ולעזור לך לארגן את כל המערכת הזאת שאתה רוצה לקנות ולחבר, תעשה משהו פשוט יותר, אחרת יהיה לך סתם חבל על הכסף לקנות דברים שאתה לא יודע איך משתמשים ומה הם בידיוק עושים !

בכל מקרה, תהנה !

ולבחור שפתח את הת'רד תתחדש ! שופרסל דיל זה אחלה חנות, אם יש שם בידיוק את הדגם שאתה מחפש, זה בול פגיעה וזה זול חושילינג ! אבל אין שם יותר מדיי מבחר, ראיתי את הטלויזיה הזאת שם בלייו, והיא אחלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הצעות למשהו פשוט יותר?

וזה ניראה דיי פשוט, מה הבעיה למצוא את החיבור המתאים (עם חוברת ההפעלה) ולחבר ואז לסים את זה על הרזולוציה המתאימה? וMAX צריך לשנות קצת את ההתאמה בין הוידאו לסאונד (שזה חצי שעה עבודה אם רוצים לעשות את זה מושלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...