משחה טרמית ומאוררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחה טרמית ומאוררים

Rhx

Recommended Posts

מחר בבוקר אני הולך לקנות מKSP שתי מאוררים ב40 ש"ח ביחד, הם ג'נריים בעקרון אבל אמרו לי שהם יחסית שקטים.

ועכשיו למשחה טרמית, כרגע ניקיתי את המשחה הטרמית הישנה, מחר אני הולך למרוח את החדשה, רציתי לדעת מה דעתכם על הAS 5?

היה לי את הMX-1, יש הבדל גדול ביניהם?

אני קונה את הAS משום שאין את הMX בKSP..

עוד דבר - מאורר לדיסק קשיח ב35 ש"ח - שווה?(לי זה נראה מיותר אבל הטמפרטורות טיפה גבוהות, השאלה אם המחיר הזה הוא נורמלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר גנרי או גנרי לכל דבר, משמע היום הוא שקט, מחר הוא מרעיש, מחרתיים כבר לא עובד.

גם מה שאומרים לך בסניף אחד, לא תמיד תופס לגבי סניף אחר, או לגבי שבוע אחר, ברגע שמגיע סטוק חדש לא בהכרח מאותו פס יצור או מפעל, ככה זה גנרי.

תשקיע קצת יותר ותקנה מאוררים סבירים אחרים.

בקשר לחומר הטרמי, ה MX1 עקרונית קצת יותר טוב, אבל ה AS5 גם נחשב למעולה ברמה שלו, אז אני בספק אם תרגיש הבדל בביצועים (ההבדל הוא בעיקר במרקם של החומר וקלות השימוש בו).

בקשר למאורר להרדיסק, להגיד לך תאמת, זאת האופציה הכי שפויה שתמצא לקירור הרדיסק, כל המגירות למינהם וההרכבים שעולים מעל 150 שקל פשוט בזבוז כסף מטורף, הכי פשוט והכי מועיל זה לשים לו מאורר וגמרנו, הבעיה היא שבקירורים של 35 שקל, בגלל שגם היצרן גם היבואן וגם החנות צריכות להרוויח, אז לא נשאר תקציב מי יודע מה ליצור, ואז מסתפקים במאורר קטן וסופר ג'נרי, אז תחשוב ברצינות על לקמבן לו 80ממ בעצמך בחיבור עם אזיקונים או משהו בסגנון.

וכמובן שכדאי שיהיה גם מרווח כלשהו בין המאורר להרדיסק, שלא יהיה צמוד בזוועתיות כמו בקירור שאתה רוצה לקנות ב35 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהחנות שאני קונה ממנה KSP זה אלו האופציות היחידות שיש לי, וכמה זה השקעה? 40 ש"ח למאורר אחד?

קניתי את הSmart Fan לפני כמה חודשיים השתמשתי בו יומיים והעפתי אותו, הוא מרעיש כמו חיה רעה.

ובקשר למשחה, הייתי לוקח את הMX1 אבל אין אותה בKSP.

בקשר למאורר של ההארד דיסק - אני מבין שאתה מציע לי לא לקנות את זה?

אני אנסה לעשות משהו, למרות שהמאורר הזה נראה לא יחסית טוב.

KSP דיי מגבילים אותי, איך נועה במשלוחים?

אם אני אקנה משם זה יגיע לי לדואר לפי מה שהבנתי..

עריכה - איך המאורר הזה?

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4897

עכשיו הקטע שאני לא יודע אם הוא רועש או לא רועש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועה מעולים, אם אתה לא רוצה לשלם על משלוח אז דואר, אם זאת חבילה גדולה אז עדיף לשלם 30-40 שקל לשליח עד הבית.

הAC מאורר טוב במחיר מעולה, לך עליו.

בקשר למאורר של ההרדיסק לא אמרתי לא לקנות, אמרתי שהעיקרון מעולה אבל הביצוע בינוני ומטה, אפשר לקמבן לבד מאורר מלמטה\מלמעלה תקוע עם אזיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, אני מקווה לצאת עם הAC כמאוררים לא רועשים, כי פעם אחרונה שהתייעצתי פה לגבי מאורר חדש קיבלתי חררה לפנים.. :-X

ואממ זה יצא לי סה"כ 85-90 ש"ח בדואר רשום ללא ביטוח, זה יהיה בסדר? או שאני אוסיף את ה12 ש"ח לביטוח..

והתשלום שם הוא דרך כרטיס אשראי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VATOSS לדעתי אתה לא ראיתה מאוור גנרי....... זה מאוור לאזעזל הוא לא נהרס הוא מישתנה כל שניה.... זה אותו בורג וסליל שעליו הוא מיסתובב ואם כבר אולי גנרי וזה משהו באמת דפוק במאוורים האלו זה חיבור לספק שלהם הם הוא ממש גרוע!!!! כדי לחבר אותו אתה צריך גב'קה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעו, יש מצב שאני לא אקנה מנועה את המאוררי AS ואת המשחה MX1..

כנראה שאני אקנה מKSP, אבל אני אשתדל מנועה..

אני רק מקווה שהמאוררים האלה של AS לא מרעישים, מאוד מקווה..

תודה על העזרה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=199331.msg1747373#msg1747373 date=1156272613]

VATOSS לדעתי אתה לא ראיתה מאוור גנרי....... זה מאוור לאזעזל הוא לא נהרס הוא מישתנה כל שניה.... זה אותו בורג וסליל שעליו הוא מיסתובב ואם כבר אולי גנרי וזה משהו באמת דפוק במאוורים האלו זה חיבור לספק שלהם הם הוא ממש גרוע!!!! כדי לחבר אותו אתה צריך גב'קה ..

תגדל קצת, תצבור ניסיון, או אולי תלך על השיטה השניה של לקרוא וללמוד, ואולי רק אולי אולי אולי אז, תחשוב ללחוץ על הכפתור "שלח תגובה".

אתה לא רק טועה ומטעה, אתה גם משפיל את עצמך בטירוף, חבל...

כל מקרה, XTPE, נראה לי שכדאי שתערוך את ההודעה האחרונה שלך, היא "קצת" מבולבלת...

אגב, תנסה אולי לבקש מהחנות שיתנו לך לשמוע את המאורר עובד, אולי יש להם מחשב בהרכבה עם המאורר הזה או משהו,

עקרונית AC מתהדריך במפרט טכני שנוטה יותר לכיוון של השקט מאשר של הביצועים, הדגם שבחרת הוא גבולי כזה, לא הכי שקט שלהם, אבל גם לא עם רמת CFM זוועתית, יש להם דגמים יותר שקטים השאלה עד כמה אתה מוכן לרדת נמוך עם ביצועי הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי, טעות..

אני גר בדרום, הסניף בחיפה אז כך שאני לא אוכל לשמוע אותו..

ועם המוכרים בסניף פה של KSP לא נראה לי ממש שהם יתנו לי לשמוע..

אני אחכה טיפה עם המאוררים(כשיפתחו עוד קצת אפשרויות), אני אקנה בנתיים משחה טרמית, אני אקנה כנראה את הMX1 מנועה אבל אני מקווה שזה יגיע מהר בדואר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי..... מה שתגיד אחי מאוור זה מאוור זה אותם חוטים עוברים באלי מתח זהה אולי הדברים השונים זה המנוע הכנפיים שלו והמנוע לא יעבוד פעם טוב ופעם חרא אלא אם כבר שזה "גנרי" כה? הוא יעבוד או שלא יעבוד יש לי מאורר גנרים במארז כבר שנים טובות והם עושים בדיוקקק אבל בדיוק אותו רעש כמו שהם עשו בהתחלה והם בני 4-3 שנים ואיך אתה יודע שאין לי ניסיון?? רק לידעתך אני בחור שיש לו A+ ביד בקרוב ccna הקורסים שאני עשיתי הם IT 1+2 וccna1+2 שיום שבת יש לי מבחן סיום קורס אז על תגיד שאין ניסיון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...