לבעלי הכפול ליבה-למישהו קרה שהחשב מאט? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבעלי הכפול ליבה-למישהו קרה שהחשב מאט?

rikus

Recommended Posts

לא שאני רוצה להשתחצן אבל זה עוד לא קרה לי שמחשב לא מאט שמריצים עליו כמה דברים במקביל(ועכשיו לא בגלל הכפול ליבה), רציתי לדעת אם גם לדבר המטורף הזה גם יש גבול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי אתמול על C2D E6300 (בסטוק וב-OC ל- 370x7) עם 2GB -800 (באוברקלוק זה היה על -740)

Stress Prime 2004 (שני מופעים, כ"א לליבה אחרת)

S&M (מפעיל שני מופעים כ"א לליבה אחרת)

ואיי סי קיו

ולא הייתה האטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא נתקל בתקיעות בכלל, ועוד אין לי קונרו.

והייתי מעונין לדעת כמה מהיר יותר הC2D לסוגיו, על פני הD930 שלי בעריכת וידיאו?

פשוט המהרתי את שלי מ3.0 ל4.35, וקידוד וידיאו לוקח שליש מזמן הצפיה, דהיינו, לקודד סרט בן שעה לוקח כעשרים דקות.

ואני רוצה לדעת כמה זמן אני יחסוך עם המעבר לC2D, (שגם הוא יומהר כנראה לבאס 380-420.)

כי אם זה באופן משמעותי אני אעשה את השדרוג, גם אם שדרגתי כבר לפני חצי שנה, ב3K.

למשל בסופר פאי 1M, אני מקבל היום 29 שניות, (בסטוק 44 שניות).

והC2D, עושים בערך 9-20 שניות. בהתאמה.

האם זה מדד לקידוד וידאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שאלתי בגלל שלי זה לא קורה, רציתי לדעת מה הגבול...(אגב הצלחתי בסוף להפעיל את ה-1 ג'יגה )זה פשוט טירוף אני מפעיל FARCRY עם פילטרים הכל וגם אימיול עובד-בלי תקיעות..כנ"ל DREAMFALL ברזולוציה פסיכית, לא יאומן כמה מעבד משנה את הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שאלתי בגלל שלי זה לא קורה, רציתי לדעת מה הגבול...(אגב הצלחתי בסוף להפעיל את ה-1 ג'יגה )זה פשוט טירוף אני מפעיל FARCRY עם פילטרים הכל וגם אימיול עובד-בלי תקיעות..כנ"ל DREAMFALL ברזולוציה פסיכית, לא יאומן כמה מעבד משנה את הכל...

גם אני מריץ משחקים עם תוכנות ברקע בלי תקיעות אז....?

אמנם לא משחקים כמו פאר קיי כי הכרטיס לא בדיוק סוחב (עוד שבועיים מגיע ה 76GT שלי :jump: :jump: :jump:)

וביטקומט MSN ועוד כל מיני שטויות ברקע פתוחות

והמעבד שלי הוא לא דואל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...