לכל הגיימרים פה: באיזה ספקית אינטרנט אתם רשומים? חשבונות 1MB-2.5MB בלבד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל הגיימרים פה: באיזה ספקית אינטרנט אתם רשומים? חשבונות 1MB-2.5MB בלבד

GbeTech

באיזה ספקית אינטרנט אתם רשומים? מרוצים? לא מרוצים?  

1420 הצבעות

1. 1. באיזה ספקית אינטרנט אתם רשומים? מרוצים? לא מרוצים?

• בזק בין-לאומי, מרוצה!
    • בזק בין-לאומי, לא מרוצה!
      0
    • אינטרנט זהב, מרוצה!
    • אינטרנט זהב, לא מרוצה!
      0
    • 013 ברק, מרוצה!
    • 013 ברק, לא מרוצה!
      0
    • נטוויזן, מרוצה!
    • נטוויזן, לא מרוצה!
    • 012, מרוצה!
    • 012, לא מרוצה!
    • אחר, פרט ( aka אני רק רוצה לראות את התוצאות!)

Recommended Posts

הי, רק רציתי לשאול את הגיימרים פה באיזה ספקית הם משתמשים, ואם הם חווים לאגים / פינגים שכנראה בגלל ה ISP או אם הם מרוצים.

אם אתם משתמשים באיטרנט יותר איטי מ 1MB או יותר מהיר מ 2.5MB, בבקשה אל תצביעו, כי אין לי כסף ל 5MB ופחות מ 1MB זה קצת איטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הייתי רשום ב SPOTNET - ספקית אינטרנט של עסקים פרטיים. העסק של אבא שלי היה מנוי שלהם, אז הם הציעו אינטרנט לבית בחינם.

איטיות נוראית, 200-750 פינג ב 2 וב CS/CSS, התנתקויות, ושירות לקוחות שאני מבין יותר מהם במחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5MB\128KB - 013

מרוצה, ביקשתי חיבור MPLS וישר שינו לי בחינם תוך שעתיים הכל עבד :)

יש לי פינג של 100 לאירופה בBF2.

אני עם כבלים,נטוויז'ן 1.5 הורדה ו512\256 העלאה[הם לא החלטיים בקשר לזה, וזה אחד הדברים היותר מגעילים שיש, אני גם לא בטוח על איך מחייבים אותנו על זה] ויש לי כמעט תמיד לאגים בחו"ל, עם ראוטר, בלי ראוטר, עם פיירוול, או בלי..

זה גם נחמד מאוד שפעם בשבוע שאנחנו מתקשרים לתמיכה אנחנו מחכים חצי שעה בשביל שישימו אותנו על המתנה, ואז כמובן יעבירו לפקיד אחר עם "המתנה קצרה" בדרך..

האמא החכמה שלי החליטה שלהתחייב לשנתיים זה טוב, אז כרגע אני לא ממש יכול לשחק חלק לגמרי..

לפני שנתיים הייתי עם נטוויז'ן וזה היה בדיוק מה שאתה מתאר, גיהנום ותו לא, פינגים של 200+ לאירופה לאגים מטורפים תמיד, העלאה פעם ככה פעם ככה שירות גרוע ותמיכה מפגרת, בקיצור ישר איך שנגמרה השנה עברתי ל013 והכל מצויין עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, רק רציתי לשאול את הגיימרים פה באיזה ספקית הם משתמשים, ואם הם חווים לאגים / פינגים שכנראה בגלל ה ISP או אם הם מרוצים.

אם אתם משתמשים באיטרנט יותר איטי מ 1MB או יותר מהיר מ 2.5MB, בבקשה אל תצביעו, כי אין לי כסף ל 5MB ופחות מ 1MB זה קצת איטי ;)

אני עם כבלים,נטוויז'ן 1.5 הורדה ו512\256 העלאה[הם לא החלטיים בקשר לזה, וזה אחד הדברים היותר מגעילים שיש, אני גם לא בטוח על איך מחייבים אותנו על זה] ויש לי כמעט תמיד לאגים בחו"ל, עם ראוטר, בלי ראוטר, עם פיירוול, או בלי..

זה גם נחמד מאוד שפעם בשבוע שאנחנו מתקשרים לתמיכה אנחנו מחכים חצי שעה בשביל שישימו אותנו על המתנה, ואז כמובן יעבירו לפקיד אחר עם "המתנה קצרה" בדרך..

האמא החכמה שלי החליטה שלהתחייב לשנתיים זה טוב, אז כרגע אני לא ממש יכול לשחק חלק לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 מגה רשת בנטוויז'ן+HOT

בגלל שזה רשת של שלוש מחשבים (2 נייחים ואחד על ראוטר) המהירות ירדה משמעותית לעומת ה-1.5 מגה שהיה לי בבזק ללא .

עכשיו אני בקושי מצליח להכנס למשחקי באירופה במשחק LFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012, 1.5M, בד"כ פינגים מטורפים וניתוקים בלי סוף. הקטע הוא שזה כבר שנים, ולא החלפתי ספק בגלל התחייבות ואחרי זה בגלל עצלות.

עכשיו אני מתכוון להחליף :) אני צריך לבחור בין ברק לבזק בינ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012, 1.5M, בד"כ פינגים מטורפים וניתוקים בלי סוף. הקטע הוא שזה כבר שנים, ולא החלפתי ספק בגלל התחייבות ואחרי זה בגלל עצלות.

עכשיו אני מתכוון להחליף :) אני צריך לבחור בין ברק לבזק בינ"ל.

אצלי לעומת זאת יש גם 012 1.5M בתשתית לווין, ואני מרוצה מאוד, פינגים מעולים (בשרתים גרמניים ובריטים ב-BF2 לרוב אני משחק עם פינג 90)

אני מחובר כבר שנתיים וכמה חודשים וזכור לי רק בעיה אחת שב-4 בלילה לפני שבועיים בערך לא הצלחתי להתחבר לאינטרנט, למחרת לא היה זכר לבעיה.

לוקח קצת זמן עד שאפשר לדבר עם נציג משירות הלקוחות אבל זה בעיה כללית לרוב הספקיות, חוץ מזה המחירים מעולים.

כשהתחברתי לפני יותר משנתיים נכנסתי למבצע של 39 ש"ח בחודש למשך שנה, ואז בסוף השנה שחכתי להתקשר ונזכרתי רק אחרי חודשיים, התקשרתי, חידשתי את המבצע, וגם קיבלתי החזר על החודשיים האלה ששילמתי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5MB\256K

רק אתמול עידכנו לי את האפלואד אחרי שבועיים המתנה! פשוט לא יאומן, נטויז'ן מאשימים את שלא עידכנו אצלם.

לא יודע למי להאמין.

קיצור הפינגים בהחלט ירדו אבל זה לא רק בגלל זה, אני עכשיו זמנית בלי ראוטר אבל עדין יש רק עם מחשב אחד אבל זה לא משנה למה בדקתי את העניין ששני המחשבים האחרים מכובים. קיצר, הפינגים פשוט ירדו בצורה משמעותית.

עם הראוטר היה לי: 20-50

בלי הראוטר ועם השדרוג ל- UPLOAD (ללא תשלום נוסף ד"א) : 5-20

בכל מקרה אני עדין מאוכזב מנטויז'ן כבר הרבה זמן, יש לפעמים בעיות עם פינגים שכל 5 דקות זה קופץ כל כך גבוהה לשניה וא זיורד.

גם כמה שהשירות יחסית טוב ומנסים לעזור עדין יושבים שם הרבה בחורים\בחורות מטומטמים\מטומטמות שלא מבין כלום במחשבים ועובדים על פי דף הנחיות שיש להם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...