חיים רמון יועמד לדין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיים רמון יועמד לדין

aquarius

Recommended Posts

זה הרבה יותר מאונס מגיע לחלאה הזה שיאנסו אותו 10 כושים באבו כביר כול היום

אבל כמו שאני מכיר תמדינה שלנו היה משפט, הוא יצא זכאי, הנפגעת תרגיש חרא בטח תתאבד אחרי כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שחושבים שכל דבר קטן זה הטרדה מינית או מעשה מגונה

תחשוב על מה אתה היתה מרגיש אם איזה כונפה היתה מנשקת אותך בכח

זה הטרדה מינית אבל לפי מה שכתוב הטרדה קטנה ככה שאני לא מאמין שהוא יקבל עונש רציני

בכל מיקרה אני לא סובל את רמון הוא ניראה צבוע ומסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבוחנים את כל המקרים הבאים בעין ביקרתית טיפה רואים שזה פשוט יצא מכלל שליטה.... גם קצב, גם רמון גם מי לא פתאום כולם סוטים? אני חושב שפשוט יש נשים שעלו על הגל, גם כי זה יותר "פופוליסטי" וגם בגלל שזה הרבה יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שחושבים שכל דבר קטן זה הטרדה מינית או מעשה מגונה

אם הוא היה עושה את זה לאחותך היית מדבר אחרת.

הבנאדם צירפת את הבחורה שבסה"כ רצתה להצתלם איתו. עכשיו כל חרמן עם חסינות פוליטית וכוח ועו"ד ויועץ משפטי ידחף לשונות ודברים אחרים לתוך בחורות "כי מימילא יגידו שזה הנשים ממציאות". גם איציק מורדכי הוא קדוש מעונה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה הוצאת את המילים מפי

זה פשוט מגעיל שכול פולטיקאי צבוע ומסריח יותר מהפרגית בטיב טעם יכול לעשות מה שבא לו ולהטריד ולאנוס ולשים זין על כולם והוא יקבל חסינות ואי אפשר ההיה לגעת בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא שאין נשים שתופסות טרמפ ומתחילות להמציא, היו דברים מעולם, אבל הן מיעוט. מה שכן, אם יש תלונה כזאת או אחרת, יש לטפל במקרה בשיא הרצינות ולחקור את שני הצדדים על מנת להוציא את האמת לאור. לפחות צרייך "להגיד תודה" על שהוא הסכים לוותר על החסינות שלו ולעמוד לדין, כי הוא באותה מידה הוא יכל להגיד "זובי" ולהגיד למזוז שירד לו מהתחת, למרות שאם היה מדובר באדם שיותר מקורב למזוז סביר להניח שהוא לא היה ממליץ על העמדה לדין. כל העניין הוא שלפוליטיקאים, בכירים בצבא ואחרים יש להם חסינות כזאת או אחרת, או מעמד וכסף שנותנים כיסוי תחת. נגיד והוא היה מזמבר אותה והיא היתה מביאה הוכחות גנטיות (spunk) אז הוא גם היה אומר שהיא רצתה את זה. הוא טוען שהיא התחילה איתו, יופי, מאד צפוי שאדם שמואשם ב-sexual misconduct יגיד "היא רצתה את זה". אבל נניח והיא כן הביע סימני עניין בו, אין זה אומר שעכשיו זה בסדר שהוא יעשה בה מה שבא לו. כשאתה יודע שבחורה מעוניינת בך, אתה מזמין אותה לסרט/ארוחה/מה שבא לך כדי להכיר אותה יותר טוב, אתה לא מתחיל לשחק הוקי עם השקדים שלה. זה שבחורה מעוניינת לא אומר שזהו, היא רוצה למיטה.

גם ביל קלינטון עמד על במה ונאם לאומה ואמר "I did not have sexual relations with that woman" וכולנו יודעים כיצד זה נגמר. זה שהוא לא אנס אותה זה דבר אחד, אבל הוא שיקר, ניצל את מעמדו בתור נשיא האומה החזקה בעולם כדי לנסות ולטייח רומן מחוץ לנישואין והתנהגות לא הולמת בעבודה. בארה"ב בכלל יש חוק שעל עובדים באותו מקום עבודה (במיוחד אם הוא ציבורי/ממשלתי) נאסר לקיים כל סוג של יחסים רומנטיים או שיחסים כאלו חייבים בהודעה, כדי שניתן יהיה להעביר את אחד העובדים לסניף/מחלקה אחרת כדי לא ליצור חיכוכים בעבודה בעקבות יחסים אלו. זה עניין גם של מקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבוחנים את כל המקרים הבאים בעין ביקרתית טיפה רואים שזה פשוט יצא מכלל שליטה.... גם קצב, גם רמון גם מי לא פתאום כולם סוטים? אני חושב שפשוט יש נשים שעלו על הגל, גם כי זה יותר "פופוליסטי" וגם בגלל שזה הרבה יותר קל.

קצב לפי מה שמיסתמן ליכאורה אנס תבחורה ויש עוד תלונות אליו מבחורות אחרות

פה זה מיקרה הרבה יותר חמור

רמון יצא בזול גם אם הוא יפסיד במישפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור עם קצב בכלל נראה לי מאד מאד מעורפל ועכשיו המלחמה הזאת שבאה בתזמון טוב בשביל קצב כי הוא חושב שכולם שכחו מזה. מה שהבנתי שהיתה אחת שטענה שהנשיא אנס אותה וכתוצאה מכך היא הרתה לו ילד. נשמע לי תמוה לגמרי. למה היא לא הפילה אם מדובר באונס? וגם אם היה אונס, יכול להיות שהמתלוננת ניצלה את המצב ואמרה טוב, אין הוכחה יותר טובה מילד מהנשיא ועכשיו הפיצויים יהיו שמנים יותר. אני לא ממש יודעת מה להגיד. אולי הוא ורמון צריכים להקים מפלגה ביחד ולקרוא לה "פנטהאוס"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן העיקר שאולמרט רוצה לעשות שרירים ולהראות

שיזרוק תצמעו בלבנון שילחם אם הוא גבר לא חוכמה לשלוח צעירים בני 20 שילחמו בשבילו

רד אלינו אווירון, קח אותנו ללבנון, נלחם בשביל שרון ונחזור בתוך ארון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...