התייעצות בקשר לספק חדש - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקשר לספק חדש

IG

Recommended Posts

אני בודק אפשרות לקניית מחשב בעוד חודש+-. חשבתי ללכת על מערכת מבוססת 3800+ כפול או משהו באזור (ממש לא נראה לי שמשחק כלשהו ידרוש מעבד חזק יותר ב4 שנים הקרובות...), וכרטיס מסך בינוני, עם אפשרות לשידרוג בעוד שנה +-.

ההתלבטות שלי היא לגבי הספק (אני צריך לקנות ספק למחשב שיש לי עכשו לפני שהוא נשרף עם המוד והOC שעשית :smile1:). האם כדאי לקחת עכשו ספק חזק שיספיק לכרטיסי המסך בעתיד (אלה שידרשו יותר מ200W לפי כתבה שהתפרסמה פה לפני כמה זמן...)+ 2 HD, או כדאי לי לקחת עכשו ספק פשוט ב200~300 ש"ח, ולקנות ספק חדש למחשב הבא?

(המחשב הישן יעבור לאחותי אחרי שאני קונה את החדש, בלי OC וכנראה שגם בלי המוד, ככה שהספק הג'נרי שיש לי יספיק...)

תודה.

נ.ב: המלצות לספקים משתלמים (ביצועים\ מחיר) יתקבלו בברכה. תקציב- עד 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא יספיק למערכת מבוססת 3800X2+ שני HD+ כרטיס מסך של 200W+ אוברקלוק?

אף אחד לא יכולל להגיד לך כמה באמת הכרטיסים האלה יצרכו, וגם אם כן אני מאמין שיקח עוד די הרבה דמן עד שיצאו,

וכיצאו הם יהיו כרטיסי HI-END לשוק הגבוהה ויעלו לא מעט,ותצטרך לחכות לירידת מחירים..

במיוחד בשוק המחשבים לא קונים חלק מסויים ומתחשבים בעתיד,

כרטיס מסך נהיה גרוטעה אחרי כמה חודשים, מעבד אחרי כ- שנה בממוצע, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אז גם AXP2500 יריץ היום כל משחק בהגדרות לא רעות בכלל... אני זוכר שDOOM3 רץ לא רע בכלל על AXP1800... וזה של לפני 3 שנים...

וכרטיסי המסך שאני מדבר עליהם הם לא היי אנד, אלא כרטיסי הדור הבא... והם אמורים לצאת בעוד קצת יותר משנה...

בקיצור, אני לא רוצה להשקיע בספק יקר בלי אפשרות לשידרוג המערכת... מה הספק המינימאלי (הסביר) שיריץ את המערכת המתוכננת (בלי כרטיס המסך המשודרג...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שהמעבד נהיה גרוטעה בממוצע אחרי שנה, ממוצע יודע מזה?

וזה שהוא נהיה "גרוטעה" זה לא בהכרח אומר שהוא יפסיק לעבוד, או לא יפעיל ישומיים שבעבר הוא הפעיל וכד'..

לגביי הכרטיסי מסך, אני אמרתי שכשהם הם יצאו המחירים שלהם יהיו בשמיים והם יהיו כרטיסי HI-END כשיצאו.

במסגרת התקציב שלך, 500 ש"ח, אלא אם החלטת להגדיל אותו..

הספק הטוב ביותר שניתן לקנות הוא הליברטי 400W, ניתן למצוא בפחות מ500 בחנויות השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כותבים גרוטאה.

דבר שני, אם אין לך משהו חכם לכתוב, אל תכתוב. גרוטאה זה אומר שהוא לא יסחוב תוכנות, ומה לעשות, מעבד mid-end יסחוב תוכונות גם 5 שנים, אלא אם יהייה איזה מהפך קיצוני בתכנות.

ואם אין שום ספק שיסחוב את המפרט העתידי שאני רוצה, כולל הכרטיס החדש, אז התקציב יורד ל300 ש"ח, כי אני לא מתכוון להשקיע בספק שאני אצתרך להחליף עוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני בסה"כ מנסה לעזור לך פה, אם תתקוף אותי מה ייצא לך מזה??.

אף אחד לא יכול להגיד לך אם ספק היום ב 500 ש"ח, לצורך העניין ליברטי 400 , יחזיק מערכות עתידיות משופרות עם כרטיסים מהדור הבא.

אם התקציב שלך יורד ל300 יש את FSP400W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן על איזה כפול זול... ממה שהבנתי, ה3800X2 וה4000X2 (או זה שבא אחרי ה3800) עולים כמה מאות ש"ח פחות מהקונרו והם בהחלט מספיקים לכמה שנים... את הכמה מאות האלה אני מעדיף להשקיע בכרטיס מסך\ לוח\ ספק...

אין איזה ספק איכותי של 500W? אני לא צריך שהספק יהייה סופר יציב וכו, רק שלא ישרוף לי את המערכת ויעמוד בהספק...

אגב, הOC המתוכנן לא יהייה גבוה במיוחד... בסביבות ה20%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן על איזה כפול זול... ממה שהבנתי, ה3800X2 וה4000X2 (או זה שבא אחרי ה3800) עולים כמה מאות ש"ח פחות מהקונרו והם בהחלט מספיקים לכמה שנים... את הכמה מאות האלה אני מעדיף להשקיע בכרטיס מסך\ לוח\ ספק...

אין איזה ספק איכותי של 500W? אני לא צריך שהספק יהייה סופר יציב וכו, רק שלא ישרוף לי את המערכת ויעמוד בהספק...

אגב, הOC המתוכנן לא יהייה גבוה במיוחד... בסביבות ה20%...

זה עדיין כבד על הליברטי

500W איכותי מתחיל מ-Enermax Liberty 500W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...