פטיפון לייזר.... YAMI! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פטיפון לייזר.... YAMI!

scorpion

Recommended Posts

הממ שיטוטים ברשת מצאו לי את זה.......

פטיפון שלא משתמש במחט אלא בקרן כדי לקרוא את החריצים על התקליט מה שגם נותן איכות מאוד מדוייקת וגם לא שוחק את התקליט כמו פטיפון רגיל.

let's save the words and show what i mean

laserturntable.jpg

וללינקים:

אתר הבית של החברה

ביקורת ישנה במעט על המוצר

עוד ביקורת

הסבר על המוצר (מעין preview)

מה יש לכם להגיד על זה? אני די בטוח שמבחינת איכות הדבר הזה כזה שולט.... אבל אני חייב לבדוק בעצמי על המערכת של BIODOME........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישן.. יש כאלו כבר הרבה זמן (או שהיו אלה דיבורי סרק על תיכנונים וכו'.. לא זוכר בידיוק).

אמרתי לכם !!! w00t :o אני רוצה :P

בטח זה מה שדוד שלי שמע\ראה

עריכה לאחר קריאה: קצת יקר 13 וחצי אלף ירוקים לא חושבים ? ::), אבל אני חייב לומר שהדבר היפה במכשיר הוא שהאות לא עובר דיגיטצייה, מה שהיה מאוד מסרס את הצליל החי של התקליט ובינתיים כמנהג יומי אמשיך לשמוע בפאטיפון הישן והטוב שלי (והמושקע!!) עם קצת רעשי רקע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישן.. יש כאלו כבר הרבה זמן (או שהיו אלה דיבורי סרק על תיכנונים וכו'.. לא זוכר בידיוק).

אמרתי לכם !!! w00t :o אני רוצה :P

בטח זה מה שדוד שלי שמע\ראה

עריכה לאחר קריאה: קצת יקר 13 וחצי אלף ירוקים לא חושבים ? ::), אבל אני חייב לומר שהדבר היפה במכשיר הוא שהאות לא עובר דיגיטצייה, מה שהיה מאוד מסרס את הצליל החי של התקליט ובינתיים כמנהג יומי אמשיך לשמוע בפאטיפון הישן והטוב שלי (והמושקע!!) עם קצת רעשי רקע ;)

איך זה יתכן שזה נקרא ע"י קרן ולא עובר דיגיטצייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ אבל זה מה שכתוב !!! הצליל אינו עובר דיגיטצייה וטווח הקריאה של הלייזר גדול בהרבה מכל מחט קיימת, אין רגישות לשריטות וקפיצות והאיכות אמורה להיות לפי המפרט גבוהה מכל מכשיר שמע אחר .... מעניין דווקא :)

אני עד שלא שמעתי במו אוזניי נותר בדעה שפאטיפון טוב ומקצועי עם מחט איכותית ותקליט שמור היטב עולים על כל דיסק קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ אבל זה מה שכתוב !!! הצליל אינו עובר דיגיטצייה וטווח הקריאה של הלייזר גדול בהרבה מכל מחט קיימת, אין רגישות לשריטות וקפיצות והאיכות אמורה להיות לפי המפרט גבוהה מכל מכשיר שמע אחר .... מעניין דווקא :)

אני עד שלא שמעתי במו אוזניי נותר בדעה שפאטיפון טוב ומקצועי עם מחט איכותית ותקליט שמור היטב עולים על כל דיסק קיים

יכול להיות שהם מתכוונים לכך שתחום הקולות לא מוגבל, כמו בסידירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לפי המפרט האיכות עולה על כל מחט וזה שהתקליט נקרא ע"י מבטיח צמצום משמעותי ברעשי רקע וקפיצות

נ.ב מחט יהלום טובה עולה היום

לפאטיפון ישן עד 450 ש"ח

לפאטיפון דיג'יי מדגם חדש עד 7000 דולר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך להרוס את הסרבויים המחט ואולי גם תקליט טוב אז תנסה מה אני יגיד לך :))

בפאטיפונים לתקליטנים יש ככה:

1. צלחת עשוייה נירוסטה חלקה

2. על צלחת הנירוסטה עש משטח לבד להנחת התקליט (המשטח מחליק על הנירוסטה וכך ניתן לסובב הפוך את התקליט בעוד שהצלחת ממשיכה להסתובב כרגיל)

3. מנוע מיוחד המסוגל להסתובב ל2 כיוונים והוא רגיל למגע כך שאם תסובב את הצלחת הפוך אין התנגדות של המנוע וכך הוא לא נהרס ובעצם הוא בנוי להסתובב גם לכיוון הנגדי

4. מחט איכותית שמסוגלת להשמיע קלט גם שהתקליט מסתובב לכיוון ההפוך

דיי !!!!!! מחר אני הולך לקנות TEAC חדש !!!!

אגב לכל מי שיש !!!! שימו לב! אני מעוניין לקנות תקליטים של אירוויזיונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...