Company Of Heroes - ביצועים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - ביצועים

Ido.G

Recommended Posts

היי

הורדתי את הבטא של המשחק הנ"ל.

יש עוד מישהו שהוריד את המשחק?

בכל מקרה- הביצועים אצלי לא טובים.

אני מפעיל את המשחק עם הגדרות MED פחות או יותר, והמשחק עדיין מגיע ל 15 FPS בעומס ואפילו לפחות מ 10 בעומס כבד מאוד.

בעקרון המחשב שלי הוא בערך המפרט המומלץ ולכן זה לא כל כך מסתדר לי.

האם יש פה מישהו שיש לו נסיון עם המשחק?

ד"א- המשחק נראה מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, דבר ראשון אני לא מפסיק לחרוש על המשחק, אמנם לקח לי זמן להתרגל לכל שיטת אסיפת המשאבים שם אבל ברגע שתופסים את זה ומאמצים אסטרטגיה של כיבוש מהיר של איזורי שליטה אז כבר הכל הופך להיות יותר פשוט.

הביצועים אצלי הם טובים אבל לא מעולים, מה הכוונה? שעל רזולוציה של 1280X1024 שכל רמת הפרטים הכי גבוהה שרק אפשר (חלק מהדברים שם אפשר לשים על אולטרה) ומופעל AA וגם AF אז לוקח למשחק איזה 10 שנים להתאושש אחרי הטעינה (אני מדבר במולטיפלייר) וכמו כן אני לא יכול לשחק עם המצלמה במהירות כי זה גורם ללאגים, כמו כן הוא התרסק לי כמה פעמים באמצע משחקי (שזה הדבר הכי מעצבן שיש מכיוון שכל משחק שלי לוקח איזה מינימום שעה) אז הרשתי לעצמי להוריד את המאפיינים שהיו על אולטרה ל high ולהוריד את הAA שגם ככה אני לא שם לזה בכלל לב במראה הכללי של המשחק (עקב קצב המשחק המהיר), ועכשיו אין כלל תקיעות והכל עובד חלק לגמרי, מינוס ההתרסקויות השונות לווינדוס.

בעקרון נראה לי שבגלל שזו הבטא אז לא צריך להסיק מסקנות בנוגע לתפקוד של המוצר הסופי, כי מחשבים כמו שלך וכמו שלי אמורים בהחלט לסחוב את המשחק ברמה הכי גבוהה שלו, מה גם שרואים שהמוצר רחוק מלהיות מוגמר ( שמת הרי לב לכמה פאצ'ים שחררו רק לבטא הזאת) אז ככה שכדאי לחכות למוצר המוגמר ואז לראות מה יהיה, ובינתיים אפשר להסתפק בלהוריד קצת את הגרפיקה, זה לא יפגום כלל בחווית המשחק, לפחות בשלי זה לא פגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

יש לך מושג האם המשחק משתמש בכפול ליבה?

כי אם יתכן מאוד שמעבד מגביל אותי.

אם כי גם הכרטיס מסך שלך טוב בהרבה משלי- וכן יש עומס גרפי במשחק.

על כמה FPS המשחק עובד לך בעומסים הכבדים? (שיש מלא הפצצות אוויריות וכו'?)

נ.ב.

מה הכינוי שלך במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כינוי גם במשחק.

אין לי מושג בנוגע לשימוש בכפולי , אבל לפי מה שנראה לי הכי הגיוני הוא שאין שימוש, מכיוון שהמנוע הגרפי של המשחק הוא שיפור של המנוע של Warhammer שלא עושה שימוש בכפולי .

על כמה FPS לא בדקתי (אם כבר אז מה הפקודה בקונסול של המשחק? ) בכל מקרה רץ חלק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...