קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך?

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא שזה נושא כ"כ קריטי: אפשר לומר שדי הדהמת אותי עם הסיפור על דיפו...אני דווקא מכיר את רמת הידע שדורשים ברשתות מקבילות (שקם אלקטריק או באג לדוגמה), אבל בחיים לא נתקלתי בכזאת טיפשות.

לא ברור לי איך הרשת הזאת שורדת, כשפיגור שכלי הוא אחד מתנאיי הקבלה לעבודה... :smile1:

העובדה שהמוכרים מחרטטים שטויות ללקוחות לא אומרת שהם גם מאמינים בשטויות האלה. הם צריכים למכור מחשבי-על ולהבין בערך כמו הלקוח ההמוצע, אז גם אם הם מבינים כמוך כל עוד הם לא יודעים זאת הם יחרטטו לך במוח. אותו דבר נכון לגבי כל אחת מהרשתות האלו, אם המוכר לא יודע שאתה יודע אז הוא ימכור לך חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי... היה לי גם קטע פעם :D

<חפירה>

הלכתי לבאג, לקנות מתנה לחבר ליומולדת...

אני ניגש לקטע של המשחקים, ושומע שיחה של מוכר עם שני לקוחות.

אחד מהם היה מבוגר והשני נראה בערך בן גילי. הם ישבו שם ותכננו מפרט.. מהשיחה הבנתי שדיברו על סביב 3.5K..

הילד אמר שהוא רוצה גם גיימינג, אז המוכר שדרג לו מכרטיס on board ל-X300SE.... :bash:

כמעט רצחתי את האיש על המקום >:(

</חפירה>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL אהבתי את התגיות <חפירה>

אוקיי, אז עד עכשיו יש לנו:

<חפירה> <\חפירה>

<ציניות> <\ציניות>

<אדישות> <\אדישות>

עוד רעיונות? D:

ו aquarius- קרביץ עוד רבע בסדר, המחירים שם לא בעננים, ואחד המוכרים שם גם בעצם ידע להגיד לי מה ההבדל בין SD ל MMC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג? כבוד? x_X

בוא נספר לך סיפור נחמד:

בקיץ שעבר נסעתי עם אחותי לעזריאלי לאיזה של מוזרות מהפורום שהיא משתתפת בו. היא הלכה לה למפגש, ואני הסתובבתי לי בעזריאלי (עד שהשתעממתי והלכתי לגנוב להן את העוגיות D: )

נכנסתי לבאג, וביקשתי השוואה בין אייפוד דור רביעי לאייריבר H320, שיגיד לי מה יותר טוב ולמה. הוא התחיל לפרט על "יתרונות האייפוד" (כן בטח)

ואחרי זה נתתי לו נאום על במה הוא שגה ותיקנתי כל מה שהוא אמר xD

ואחרי זה אמרתי להם "בפעם הבאה זה יכול להיות לקוח סמוי, כדאי שתכינו שיעורי בית D: "

הוא נשאר בלי מילים, ואני פשוט התגלגלתי מצחוק בדרך החוצה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית נכנס לאיזה סרט במקום לבזבז את זמנך

הסרט היחיד שהוקרן באותה תקופה בעזריאלי חוץ מכל הדרמות הרגשניות למיניהן-

DOOM

על זה לבזבז 33 שקל? (שלא תחשוב שלא הלכתי לבדוק מה יש בקולנוע |: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...