איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

fx-57

Recommended Posts

הפואנטה זה בטח שהרכב כולו הרוס, והוא חרש עליו אז הוא ימכור לטייר, ישלח את הרכב לחו"ל, וביי ביי, חחחחח.

לא שמעת את רשיון של תייר נכון?

אפשר להביא לארץ מכונית בלי לשלם עליה מיסים, ושהיא תסע בארץ במשך שנתיים

אבל אחרי שנתיים חייב לשלם מיסים או להוציא אותה מהארץ לפחות לתקופה מסוימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא רוצה לשחק לו עם הכסף!

אולי תציעו משהו שבאמת נורמלי,ולא טוארג,לאחד הטייסים יש,אבא שלי לא יכול לסבול את זה :kopfpatsch:

הוא אמר שזה גועל נפש של אוטו!

הוא יעשה נסיעות מבחן ויחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוכפל?

ב.מ.וו 540 וזה סוף הסיפור.

כמה קשה להבין..שהבנאדם רוצה ג'יפ!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

אם לא רוצה טאורג אז ML350 או XC 90...

X5 מעולה מעולה מעולה אבל באמת צריך לצאת לו מחליף...אבל אני לא יודע עד כמה זה משנה ת'אמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימשיך לרצות.

אחרי נסיעת מבחן באחת כזאת הוא כבר לא ירצה.

ול-X5 כבר יצאה המתיחת פנים (וגם בלי המתיחה הוא לוקח את כולם בלי להתאמץ), בטח יגיע לארץ בקרוב.

ד"א, ב-590 אלף שח יש פורשה קאיין 3.2, נכון שזה לא תמורה לכסף כמו כמה אחרים אבל מקבלים מכונית עם סמל של פורשה וזה לא שיש בדיוק בעיה של זמינות כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים....

שימשיך לרצות.

WTF!? שימשיך לרצות?! זה מה שהוא ביקש..חאלס כבר..

כל הזמן ממליצים על מכוניות דפוקות שראיתם במהיר ועצבני..איבו,אימפרזה בתור מכונית מנהלים יוקרתית...די כבר!

ואתה בכוונה מנסה...ממליץ על מה שכולם אמרו שלא כדאי...

"סמל של פורשה" איזה מין שטות זאת..הוא לא ילד קטן שצריך פוזה...די כבר...

ויש בעיה של זמינות כוח...זה אוטו של 2 טון + והמנוע הזה יחסית חלש עליו...ולא מומלץ בכללי...הטאורג' המקביל עדיף וזול ממנו

שיקח X5 או ML350 החדש...או XC90 בזה נגמר הסיפור..שיסע בכולם שיגיד מה עדיף לו...וזהו!

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשחק לו עם הכסף!

אולי תציעו משהו שבאמת נורמלי,ולא טוארג,לאחד הטייסים יש,אבא שלי לא יכול לסבול את זה :kopfpatsch:

הוא אמר שזה גועל נפש של אוטו!

הוא יעשה נסיעות מבחן ויחליט.

כבר קודם אמרתי ML350 או וולבו XC90 V8. כאמור אני אישית הייתי הולך על המרצדס. מפוארת, מאובזרת, חזקה וקבלה הרבה מאוד ביקורות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אנחנו מתנהגים כמו ילדים קטנים כי אין לנו מושג אם הבן אדם רציני, פתאום האבא הכפיל את התקציב והוא נותן לבן שלו את ההחלטה שמתעייץ בפורום שרובם ילדים שעוד לא קיבלו רישיון ולא נסעו באף אחד מהמכוניות המדוברות (דרך אגב, אני נמנה ברשימה הזאת אבל אני קורא המון מבחני דרכים)...שיהיה.

אני כולה מספים ונהנה ממה שיש להנות.

ואיפה ראית שהמליצו פה על איוו ושאר מכוניות ממהיר ועצבני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בעמודים קודמים...זה מעצבן..בנאדם מבקש ג'יפ..

פתאום בא אחד אומר לו לקנות איבו 8 וCJ ולשפר...איך זה קשור לבקשה שלו?! :bash:

ברור שלי שרובם פה ילדים קטנים...ואני די בטוח שהוא רציני....שמע...הוא כנראה ראה שאין הרבה ב300 אז מוסיפים..."במפרטי מחשב" אנשים לא מעלים בתקציב?!

קורה :smile1:

אופיר-מסכים במאה אחוז..בדיוק את אותם מכוניות היתי לוקח...עם העדפה באמת לML! בכל מקרה..לא קונים מכונית ככה..עושים נסיעת מבחן ורואים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח פה כלום ברצינות.

יש פה ילד בן 13 שמתעייץ בפורום מחשבים שרובם נטולי רישיון והם רבים מה לקנות לאבא של פותח הת'רד.

מכל סוף המריבה הזאת אחרי ההכפלה של הכסף (חבל שאבא שלי לא מכפיל את התקציב למכונית) החלטנו נגיד על ML, אתה באמת חושב שאבא שלו יקנה מרצדס ML בגלל שהילד בר מצווה שלו אמר לו לקנות מרצדס ML? לא נראה לי שזה הולך ככה.

אבא שלו, אם הוא באמת קונה חדש, יקנה מה שבא לו, לפי הטעם האישי ולא לפי אף החלטת ויכוח בפורום מחשבים שיועציו הם ילדים נטולי רישיון שמעולם לא ישבו אפילו בתוך אחד מהג'יפים המדוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי עשו סיבוב בריינג'רובר האחרון (עם דוושה על הרצפה) ולולא המלחמה בצפון 95 אחוז שהיה לי רישיון עכשיו.

בכל מקרה אני מקווה שהבנת את הנקודה שלי.

פורום שרובו ילדים נטולי רישיון אינו מקום לבחור , בטח ובטח שהמתווך הוא ילד בן 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשגב מבינתי למה מבקשים המלצות על מכוניות ב-HWZone

כשהיחידים שבאמת מבינים בנושא הם BOSE ואורי

לך ל-carsforum תקבל תשובה כמו בנאדם

BOSE שכחת גם שרוב בעלי הרשיון נוהגים על שרייד / פחנוע יפנית אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי עשו סיבוב בריינג'רובר האחרון (עם דוושה על הרצפה), בכל מקרה אני מקווה שהבנת את הנקודה שלי.

פורום שרובו ילדים נטולי רישיון אינו מקום לבחור , בטח ובטח שהמתווך הוא ילד בן 13.

לא באתי בקטע של השווצה. אתה יודע שאם אני רוצה להשוויץ ברזומה של נסיעה ו/או נהיגה במכוניות יש לי קלפים טובים יותר בשרוול.

בוודאי שהנקודה שלך הובהרה ואני מסכים עם ליאור בקשר לאתר שהוא נתן. תתייעץ איתם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...