איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

fx-57

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק הערה.

המכונית מנהלים (לא מיצובארו אסתיוו) הכי מהירה עד 300 אלף שח היא סובארו B4 מנוע 3 ליטר 245 כ"ס הנעה כפולה ואם היא ידנית אז בכלל היא חיה רעה.

מישהו פה הציע סיטרואן C5 קודם, אז להורים שלי יש כזאת ואני ממליץ בחום.

בתקציב של 300 אלף נכנס המנוע הבכיר V6 3 ליטר עם 210 כ"ס עם כל התוספות ועוד ישאר עודף.

מכונית ספורטיבית היא לא, אבל אחיזה אבסולוטית יש בשפע והיא יכולה לקחת פניות במהירויות מאוד גבוהות.

גם אין אף מכונית (גם לא מקטגוריית הפאר) עם נוחות נסיעה יותר טובה משלה. ובישראל, עם כבישים כמו שלנו זה קריטי.

חוץ מזה, אם חושבים על מכונית סלון משומשת אז דעו שב.מ.וו סדרה 5 עושה בית ספר לאודי A6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 לא בטיוחתי כול הרכבי שטח לא בטיוחתים בנסיעה בכביש פשוט וחלק המבנה שלהם שהם גבוהים כאלה מהווים סכנה להתפכות

ובגלל זה אדון עו"ד תל אביבי נחמד נסע לו להנאתו עם כמה כוסות של משקה אלכוהולי בבטן בתוך טוראג, נכנס במהירות מופרזת בפונטו והרג אמא וילד

מה קרה לעו"ד? אפילו לא התפנה לביה"ח...

לא בטיחותי... נו באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור אתה מתבלבל בין תאונה חזיתית בין שני רכבים שבה לרוב ה-SUV יהיה מוגן לעומת תאונה שבה הרכב מחליק וכאן סכנת ההתהפכות של SUV גדולה בהרבה ממכונית רגילה.

SUV הוא רכב גבוה עם מרכז כובד גבוה = הסיכוי להתהפך גבוה יותר מרכב שמרכז הכובד שלו נמוך!

SUV הוא רכב כבד יותר = יותר קשה לבלום, ואכן רוב ה-SUVים סובלים ממרחקי בלימה ארוכים יותר מרכבים פרטיים נורמליים, בטח ובטח אלו שמצויידים בצמיגים המותאמים לשטח!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=113534&goto=nextnewest

והכתבה המלאה של הלל פוסק מ-YNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3247010,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך

אבל הדבר היחיד שהבנתי מההודעה שלו זה בערך "רכב שטח לא בטיחותי משהו משהו משהו גבוהים משהו משהו התפכות" (אולי התפכחות? אבל הרכב לא שיכור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובות: 1,739

הראה פרופיל הודעה פרטית (מנותק)

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

« שלח תגובה #48 בתאריך: היום בשעה 17:00:39 »

השב עם ציטוט

ליאור אתה מתבלבל בין תאונה חזיתית בין שני רכבים שבה לרוב ה-SUV יהיה מוגן לעומת תאונה שבה הרכב מחליק וכאן סכנת ההתהפכות של SUV גדולה בהרבה ממכונית רגילה.

ציטוט

SUV הוא רכב גבוה עם מרכז כובד גבוה = הסיכוי להתהפך גבוה יותר מרכב שמרכז הכובד שלו נמוך!

SUV הוא רכב כבד יותר = יותר קשה לבלום, ואכן רוב ה-SUVים סובלים ממרחקי בלימה ארוכים יותר מרכבים פרטיים נורמליים, בטח ובטח אלו שמצויידים בצמיגים המותאמים לשטח!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=113534&goto=nextnewest

והכתבה המלאה של הלל פוסק מ-YNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3247010,00.html

לזה התכונתי, בנסיעה יחסית איטית על 50 קמ''ש טיפה עלינו עם הצמיג על אחת המדרכות ובוום הטרופר על הגג וזה לא נדיר לכן אני אומר לנסיעות בין עירוניות בכביש ובעיר לקחת אוטו משפחתי נורמלי ולא גייפ שמהווה סכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילא עזבו שטויות.

הפרארי 360 ספיידר שבארץ למכירה.

אז אם אבא שלך טייס באל על ואמא שלך עורכת דין אז חלאס להתקמצן, ליו"ר אל על יש 575 עכשיו תראו לו מה זה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילא עזבו שטויות.

הפרארי 360 ספיידר שבארץ למכירה.

אז אם אבא שלך טייס באל על ואמא שלך עורכת דין אז חלאס להתקמצן, ליו"ר אל על יש 575 עכשיו תראו לו מה זה.

טוב יאללה אבא מכפיל תתקציב :|

הוא מחורפן!

עוד שנתיים במילא הוא קונה אחרת! :-O

שיקנה איזה ססנה ויעשה מנחת מעל הבית P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאורג'!!

למרות שכבר ב600.000 היתי שוקל X5..הוא מעולה..אפילו גרסאת הדיזל! מניסיון!

יש לך מרצדס ML החדש..בתקציב הזה לא חסר..

אני היתי יותר נוטה לב.מ.וו....או לטאורג..עזוב אותך מהגרסא הבסיסית של הפורשה..זה לא מתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות מכפיל ל600 אלף ש"ח?

אם כן הנה האופציות המומלצות:

1. וולבו XC90 V8.

2. טוראג V8 ( עולה 50 אלף ש"ח פחות).

3. ML350 (עודף של 70 אלף ש"ח).

אלה המומלצים ביותר (לא לפי סדר). יש בעלות כספית נוספת עוד אופציות, לדגומא הפורשה קאיין שעולה 12 אלף ש"ח יותר ולא ממש מומלצת כי היא מאוד בסיסית, בעיקר לפוזה. יש גם גרסאות בכירות למרצדס ולVW. אפשר גם Q7. לקנות X5 זה מיותר, גם בגלל התדמית וגם כי הוא יוחלף ממש בקרוב (בארץ).

אני אישית הייתי לוקח את המרצדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...