איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

fx-57

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינת תמורה הם לא משהו..זו אותה פלטפורמה של הטאורג והוא עולה 20-25 אחוז יותר...

איך הוא?! מ-ע-ו-ל-ה וג'רמי קלרקסון מTOP GEAR מסכים איתי...חוץ מעניין המראה..אבל זה כל אחד וטעמו...

מחירים? ממש לא קרוב..הכי זול (וגם הכי לא מומלץ) זה 612.000 שקל מנוע 3.2...

אחרי זה יש קפיצות גדולות..769.000 ל-4.5 ליטר S..

ואח"כ לטופ..1.204.200 4.5 ליטר טורבו!

בקיצור כמו שאמרו בהתחלה...קח טאורג 2.5 ליטר דיזל שנתון אחד אחורה..וזה נכנס לתקציב...גם ככה בזבוז כסף לקחת חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מהמם. בעיקר פוזה. בשכונה שלי יש כאלה כבר די הרבה זמן.

הגרסא הבסיסית, שעולה קצת יותר מ600 אלף ש"ח מסורסת. זאת שעולה יותר מ150 אלף ש"ח יותר נותנת ביצועים דומים לגרסא הבכירה של הXC90 בעולה איזה 150אלף שקל פחות.

הגרסא היחידה, המשווקת בארץ, שמצדיקה את הסמל של פורשה מקדימה היא גרסת הטורבו. הבעיה היחידה שלה זה הML63 שעולה איזה 200 אלף ש"ח פחות וחזק ממנו בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים שטיות בוא אני יספר לך מה לנו יש בבית

תראה שטח אמיתי זה שטח אמיתי ולא כול השילובים המטומטים האלה של מנעלים וגם שטח וככה

בתקציב כזה ההיתי קונה איזה אותו מנהלים מפנק ב150-200 אלף שקל שיתן לכם גם בטיחות בנסיעה לתל אביב וגם הוא ממש נוח להניגה מרווח יפה מגניב וכ'ו

ההיתי הולך על איזה אודי a6 או ציטרוין c5 או איזה סובארו אימפרזה ואם אפשר למצוא אז איזה אבו 8 יד שנייה במחיר מתאים

ולגיפ אמיתי לשטח ההיתי קונה ב100 איזה גיפ סיקס נחמד או לנדרובר ישן ב30-40 אלף וב60 אלף אתה משפר אותו והופך אותו לחיית שטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים שטיות בוא אני יספר לך מה לנו יש בבית

תראה שטח אמיתי זה שטח אמיתי ולא כול השילובים המטומטים האלה של מנעלים וגם שטח וככה

בתקציב כזה ההיתי קונה איזה אותו מנהלים מפנק ב150-200 אלף שקל שיתן לכם גם בטיחות בנסיעה לתל אביב וגם הוא ממש נוח להניגה מרווח יפה מגניב וכ'ו

ההיתי הולך על איזה אודי a6 או ציטרוין c5 או איזה סובארו אימפרזה ואם אפשר למצוא אז איזה אבו 8 יד שנייה במחיר מתאים

ולגיפ אמיתי לשטח ההיתי קונה ב100 איזה גיפ סיקס נחמד או לנדרובר ישן ב30-40 אלף וב60 אלף אתה משפר אותו והופך אותו לחיית שטח

תגיד לי על מה אתה מדבר?! הוא לא צריך חיית שטח....הוא בדיוק צריך את ה"כאילושטח" הזה...

וחוץ מזה..150-200 שקל על אוטו מנהלים מפנק...הבנתי...אז אתה קונה A6...ב150-200 אלף...בטח... :screwy:

ממתי סובארו אימפרזה זה אוטו מנהלים מפנק?! ואיבו 8?! אתה בכל לא קראת מה הבנאדם רצה..אתה סתם זורק מכוניות.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אימפרזה ו איבו זה מכוניות כאילו סטרייט רייסר

ושמע יש להם ביצועים והם מפנקות מבחינת נהיגה בשבילי לפחות

אם הוא רוצה משהו מפנק הצעתי לו למעלה c5 או a6 או משהו בסגנון עד 200-230 אלף וב20 אלף הוא קונה איזה cj חמוד משפר אותו בעוד 60-80 אלף (נעילות, drop kit, טורבו, מיגונים, כננת) והוא מקבל חיית שטח שאיתה אבא שלו יכול לנסוע מבאר שבע עד תל אביב ולא על הכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא רוצה ליסוע מב"ש עד ת"א OFF ROAD..

והוא לא רוצה "סטריט רייסרס" ושטויות...תקרא מה הוא מבקש... :bash:

A6 ב200-230 שקל ... :screwy: :screwy:

תראה מחירונים....חדש עם מנוע 2 ליטר דיזל עולה 350.000..אז אתה צריך לרדת 2-3 (אם לא יותר) שנתונים לפחות כדי להיכנס לתקציב..וזה עדיין מנוע חלש ולא מומלץ..אז אל תדבר שטויות...אין לו מספיק לA6...

אולי אם הוא ישקיע את כל ה300K והוא ירד שנתון או שניים הוא יוכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין c5 נכנסת לתקציב ? כן

יש גם a4 שהיא ממש חמודה

ויש גם bmw יד שנייה שמורות ב200 אלף שממש כיף לנהוג אליהם וכ'ו

עכשיו מנסיון אני יכול לומר לך כמה דברים למה לא כדאי השילובים האלה

1 מחיר גבוה של אחזקה ובלאי מואץ של חלקים.

2 מכסח דלק מטורף

3 לא בטיוחתי כול הרכבי שטח לא בטיוחתים בנסיעה בכביש פשוט וחלק המבנה שלהם שהם גבוהים כאלה מהווים סכנה להתפכות

קיצר אני ממליץ על אוטו מנהלים נורמלי ואיזה גיפ חמוד לשטח לשבת.

יצא לו הרבה יותר זול ובטוח ומשתלם

וחוץ מזה אם הבנתי אותו נכון הוא לא רוצה להכנס לשטח קשה אז גם cj רגיל בלי שום תוספות יתן לו אחלה עבירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתה מדבר שטויות זה בטוח....

קודם כל...לא שאלו מה אתה ממליץ...זה הדרישות שלו..גיפ...5 מושבים מרווחים...נוחות נסיעה..

אומנם הוא לא רשם אם הוא רוצה חדש או לא...

אבל להגיד שכל הגי'יפים לא בטוחים?! איזה מן שטות זאת..גי'פיים בהתנגשות הרבה יותר בטוחים בגלל שהם כבדים וגבוהים...מבחינת בטיחות דינמית זה משהו אחר...

אבל גי'פים כמו פורשה אני חושב שהם הרבה יותר דינמים ובטיחותיים לתמרון מאשר מאזדה 3 למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...