איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

fx-57

Recommended Posts

כמו שנאמר ה X3 הוא נפילה, הוא לא מצטיין בשטח ולא מצטיין בכביש.

לדעתי אתה צריך להתמקד באמת בטווארג שנמסרו ממנו עד עכשיו 500 יחידות והוא הגיפ ששולט במכירות

בארץ, או בלאנד קרוזר. לכן קודם כל לך עם אבא לנסיעת מבחן על שניהם, אחר כך תשווה נתונים יבשים על הנייר.

ובסופו של דבר תעשה שקלול.

BOSE מה שאתה אומר נכון, אבל נכון ל X5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשקוש מוחלט.

דר"א הטוארג בדיוק ההיפך, יש לו התנהגות כביש לא טובה ויכולת שטח מצויינת.

מחזק !!!

והX3 יש לו חוית נהיגה שכוללת הנאה ונוחות... הכל רך באוטו הזה... והוא נוסע בשטח כמו כל שטח 4X4 יוקרתי... לא כמו האמר אבל הוא נוסע !!!

ונתנו פה עוד אפשרות... פורד אקספלורר זה חיה של ג'יפ...

על הדרך יש גם את המרצדסים M320 יכנס לך טוב בתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמיכה אבל כמה תיקונים.

ה-ML 320 (שד"א דיזל) עולה 530 אלף שח ככה שהוא לא נכנס לתקציב.

דבר שני, אם התכוונת ליכולת שטח של ה-H3 אז תרשה לי לתקן אותך כי אין לו כזאת. הוא מבוסס על היוקון המעפן. כולה גוף יפה על שלדה מחורבנת.

ל-H2 יש יכולת שטח טובה ול-H1 עוד יותר.

חוץ מזה לא אמרתי של-X3 יש יכולת שטח והוא גם לא אמור להיות אחד כזה, זה כולה סדרה 3 מוגבהת וכפולת הנעה.

ואם רוצים להוסיף כסף ולקנות הכי הרבה יכולת שטח אז קונים ג'יפ גרנד צ'ירוקי (החל מ436 אלף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי H3 אחי... אבל הבנתי אותך... ותאמת חוץ מפוזה אין עליו כלום... נסעתי בפסח בהאמר לאילת... האמר של חבר של דוד שלי חחחח... ויתרתי על טיסה בשביל זה...

והH1 כצת היפופוטם בשטח... אבל הH1 נוסע בשטח כאילו הוא על הירח... לא מרגיש כלוםםםםם !!!

נגנוב בהזדמנות אחד לצבא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSE, הוא אמר שהוא ירצה לעקוף פקקים ולטייל בשישבת אז מפה הסקתי שהוא ירצה לרדת מהכביש. אולי לא מכתש רמון אבל שיהיה משהו...

אני עדיין דבק בבחירות הקודמות שלי. בנוסף, אני רוצה לציין את עניין העיצוב. אמנם יופי הוא דבר סובייקטיבי אבל גם הטוראג וגם הלנד קרוזר, לדעתי, יפים בהרבה מהX3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, עיצוב לא פקטור מכריע מבחינתי וגם אני חושב שה-X3 מכוער. אני מעדיף להנות מהנסיעה מאשר שאנשים יסתכלו עלי, בגלל הכרחתי את אבא שלי לקנות C5 ולא 407.

אם מדובר בשבילים גם פרייבט(או יותר נכון ליסינג) יכול לעשות זאת.

אם מדובר בשטח רציני לא הייתי ממליץ להכניס לשם את ה-X3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום לוותר על הטוארג בהתחשב ב"אמינות" שלו - http://www.autoblog.com/2006/07/31/2006-least-reliable-luxury-cars/. תוסיף לזה את הוצאות הדלק הגדולות וקיבלת בינוני במסווה של יוקרתי. ה-X3 הוא "עלק יוקרתי" שלא שווה את הכסף שאתה משלם עליו, כמעט כל גי'פ במחיר שלו יהיה עדיף עליו.

אני הייתי הולך על הפורסטר, יש לחבר שלי ג'יפ חדש כזה בבית והוא ואבא שלו נהנים מאוד מהאוטו. בנוסף לכך הרכב נחשב לאמין מאוד ויש לו יכולות שטח מה שמוסיף לבחירה שלי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...