איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכונית כדאי לקנות לאבא שלי לקנות?

fx-57

Recommended Posts

תקציב:300,000 ש"ח לאוטו בסיסי.

דרישות:ביצועים גבוהים,5 מקומות מרווחים,ג'יפ.

תוספות שיש לנו:גלגלי מגזניום של סובארו,רדיו דיסק שיש לכל אחד באוטו של קנווד, וטיווטרים בכל מקום שאנחנו נפרק.

GPS מובנה באוטו.

יש לנו סובארו אאוטבאק 3000 4X4 AWD.

אבא שלי רוצה להחליף,כל יום הוא צריך לנסוע מבאר שבע עד תל אביב לעבודה שלו (יותר נכון כמעט כל יום),חשוב שהאוטו יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לנדקרוזר - אמין, מרשים, למרות שכבר מאוד נפוץ על הכביש ואיבד מהייחוד שלו.

הטוראג אכן ייחודית, כדאי לשקול - השאלה אם אתם יכולים להרשות את התוספות.

בכל מקרה, התוספות שדיברת עליהן, הגלגלי "מגנזיום" (שאגב זה לא מגנזיום, זו סגסוגת), לא יתאימו לטויוטה, בגלל מרחק ברגים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם בחתימה כבר היכן אחותי וההורים עובדים....

טייס אל על לא יוותר על נוחות וכדי לעקוף פקקים ולנסוע איתנו בשישבת הוא צריך אוטו אמין עם 4X4.

או שאולי כדאי להישאר עם האאוטבק עוד חודשיים ככה?

לאנד קרוזר היה לנו 2003,אבא שלי לא התהלב ממש ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם לא אהבתם את הלנד קרוזר, אפשר להשקיע עוד כ60 אלף ש"ח ולקת את הטוראג הבסיסי. לא בטוח עד כמה מומלץ הדגם הכי בסיסי הזה אבל זה כבר יותר מהטיוטה אני חושב...

דרך אגב זה שנסעתי על למבורגהיני (ופרארי ופורש ועוד ;)) לא אומר שאני לא אובייקטיבי לגבי מכוניות יותר זולות... הX3 הוא כשלון ברוב העולם. הוא פשוט לא מתאים לרמת מחיר ולסמל (ערסי עד כמה שיהיה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריפ, לידיעתך, ה-X3 וה-X5 הם הרכבי "שטחעלק" היחידים בעולם שמציעים חווית נהיגה.

אבל זה לא משנה כי שניהם לא נכנסים לתקציב וגם לא ה-H3 המעפן שהוזכר קודם (החל מ-418 אלף), לא הטוארג (החל מ-420 אלף) וגם לא דיסקברי (החל מ-386 אלף).

האופציות הם: פג'ארו 3.5, לנד קרוזר 4.0, סובארו אאוטבק 3.0, סובארו פורסטר 2.0 טורבו (אותו מנוע כמו באימפרזה WRX), שברולט טרייל בלייזר 4.2 ופורד אקספולרר 4.6

כל מה רשמתי בהנחה שאתם קונים חדש.

ובכלל לא הייתי חושב על פחנועים שבאים מקוריאה כמו היונדאים וקיאות למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חווית נהיגה... איך אתה מגדיר את זה? הסיבה שהוא לוקח 4X4 זה כדי לעקוף קצת פקקים בדרך דרך השטח מה שאני לא בטוח שהX3 יתמודד בבטחה (מה גם שלבעלים יהיה האומץ להוריד אותו) ואחרים, כדוגמת הטויוטה, כן. אז הX3 בא מבית ספורטיבי יותר... השימו ששלו הוא לא ספורטיבי מה שלא הופך אותו פרקטי. באמת שיש טובים ממנו באותו המחיר (למרות שהוא חורג מהתקציב).

יש גרסא לטוראג שעולה 50 אלף ש"ח פחות (אולי היא לא משווקת עוד?).

הפאג'רו זה אוטו ישן ,לא מומלץ. הסוברואים הם אופציה וכך גם האמריקאיות. בסובארו אתה מאבד קצת מאפקט ה"ג'יפ" אם את הרוצה כזה אפקט והאמריקאיות רעבות לדלק אבל הן ענקיות (לאוהבי הז'אנר).

אני הייתי בוחר בלנד קרוזר או מוסיף לטוראג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חווית נהיגה מבחינתי היא:

שילוב של שלדה, כיול מתלים, הגה, מנוע וגיר. ובזה אין יותר טובים מב.מ.וו.

ואיפה הוא כתב שהוא יורד לשטח? הוא כתב שזה לנסיעות לעבודה.

הוא בטח לוקח ג'יפ בגלל הפוזה ואפקט הגעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...