קירור מים או קירור רגיל ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים או קירור רגיל ?

uzi4u2

Recommended Posts

קודם רציתי להודות לכל האנשים שעזרו לי לבחור מחשב מוקדם יותר :smile1:

שנית השאלה דיי ברורה האם הקירור מים עושה עבודה טוהב יותר מהקירור הרגיל ? זה שהוא שקט יותר לא ממש מעניין

אני לא גר בארץ ( כרגע בהונגריה ) אז כמות החום שיש פה היא לא כזאת מטורפת כמו בארץ .

מה היתרון שייתן לי מים ? אני לא מעוניין סתם להשוויץ "שיוו תראה יש לי מים במחשב אני יכול ממש לבנות שם אקווריום " אלה יותר לכיוון של יעילות/תועלת

תודה רבה למגיבים מראש !

המחשב שנבחר בסופו של דבר הוא הפנטיום E630

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם רציתי להודות לכל האנשים שעזרו לי לבחור מחשב מוקדם יותר :smile1:

שנית השאלה דיי ברורה האם הקירור מים עושה עבודה טוהב יותר מהקירור הרגיל ? זה שהוא שקט יותר לא ממש מעניין

אני לא גר בארץ ( כרגע בהונגריה ) אז כמות החום שיש פה היא לא כזאת מטורפת כמו בארץ .

מה היתרון שייתן לי מים ? אני לא מעוניין סתם להשוויץ "שיוו תראה יש לי מים במחשב אני יכול ממש לבנות שם אקווריום " אלה יותר לכיוון של יעילות/תועלת

תודה רבה למגיבים מראש !

המחשב שנבחר בסופו של דבר הוא הפנטיום E630

בקשר ליתרון זה תלוי מאוד מה השימושים שלך. אם אתה מתכנן oc, במיוחד oc "רצחני" מים יהיה הרבה יותר יעיל מקירור אוויר.

אם אתה אפילו לא מתכנן oc, אז זה יהיה מאוד מיותר בשבילך. אמנם רשמת שהשקט לא מעניין אותך. אך אם כן היית רוצה שקט מוחלט

לא היית חייב מים. היום יש קירורי אוויר (Big Typhoon) שנותנים גם ביצועים טובים, וגם שקט מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם עוד לא עשיתי oc אבל מכיוון שהמעבד שאני אקנה הוא דיי מבחינת הנחות יותר של מהמגוון של הפנטיומים החדשים אולי לא יזיק לו איזה "המהרה" קטנה

שוב כמובן שאין לי שום נסיון בתחום הזה ולכן אני כמובן אעזר בידע שיש פה בפורום לצורך זה . כולל כמובן כירטיס המסך המפלצתי שעדיין לא הגיע משום מה למרות שעברו שבועיים מביצוע ההזמנה !! אבל יותר לכיוון הנושא לא קצת מפחיד לשים כמות מים לתוך המארז ? חשמל + מים = בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המים שמשתמשים בהם לא מוליכים חשמל ומכילים חומרים למניעת קורוזיה.

אם תבנה מערכת איכותית ולא תעשה אותה בצורה חובבנית, אין שום סיבה שיהיו דליפות ואם כן אז מה שכתבתי למעלה עוזר מאוד.

קירור מים מיועד לאנשים שמתכוונים לעשות OC למעבד שלהם והקירור אוויר לא עוזר להם כבר.

בשביל OC קל כמו שאתה מתכוון לעשות אוויר יהיה יותר ממספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...