מה זה fastwrite באומגה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה fastwrite באומגה?

gtf

Recommended Posts

לפי מה שקראתי זה אמור להיות קצב העברת נתונים יותר גבוה מהכרטיס מסך ללוח, אני צודק? אבל לא ממש הבנתי את זה אז מי שיודע בבקשה שיגיב כי יש אפשרות של בחירה אם להתקין את זה או לא בהתקנת של הדרייבר של אומגה ואני לא יודע במה לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי כבר על ה fastwrite כי לא ענו... אבל יש לי שאלה אחרת אני מעתיק את זה מהדיון שננעל:

בעקבות זה שלא ענו להודעה הקודמת שפורסמה פה על האומגה וההתקנה בחרתי באפשרות של ה fastwrite והתקנתי את הדרייברים זה ביקש להתקי עוד משהו אז התקנתי אבל אז מופיעה שגיאה כזאת: http://img433.imageshack.us/img433/9355/dfdfwj4.jpg

מה הוא רוצה ממני?

וגם זה מסמן לי כ pci ולא AGP משהו מוזר איך מכוונים את ההגדרות של האומגה?

תעזרו בבקשה כי זה דחוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. בוא נתחיל מהשאלה הגדולה: למה התקנתם אומגה? הדרייברים הרשמיים של ATI הכי בטוחים ולא מסירים אחריות. אז תשיגו עוד חצי פריים לשנייה... זה ממש סתם לדעתי...

2. FAST WRITE אמור לעזור למהירות ההתקשרות בין הצ'יפסט (ושאר המערכת) לכרטיס המסך. מומלץ להפעיל את האופציה הזאת כל עוד הכרטיס לא מתנהג מוזר.

3. dragon772, יש בעיה עם הדרייבר. תנסה להוריד מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה:

1) החלטתי להתקין את אומגה בגלל שבמשחקים זה עושה לי תמיד על הדפולט ביצועים ממש נומכים כאילו לא מפעיל טקסטורה וכאלה ואני צריך לשנות את זה שם ידנית

מה גם שה ccc מאיט מאוד את המחשב.. וגם רציתי לנסות אולי זה יותר טוב במשחקים דרך אגב איך זה מוריד אחריות זה בסך הכל תוכנה שאפשר למחוק ולא ירגישו.. לא?

2)איך אני מפעיל באומגה את ה fastwrite ?

3) שמתי לב שבקשר ל פילטרים יש שם פילטרים ל opengl ול direct3d באיזה מהם אמורים משנות פילטרים?

ואני אנסה להוריד ולהתקין מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עדיין יש את הדרייברים הרשמיים של ATI ואין שום בעיות אבל הרבה בפורום פה אמרו שהאומגה עדיף ושה ccc מאיט ומעמיס על המחשב ושבאומגה יש שיפור במשחקים.

האם זה נכון או שעדיף משהו כמו CATALYST 6.6?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לשאות מקודם אחרי שהתקתנתי את האומגה וניסיתי להכנס למשחק זה רושם לי:

A problem occurred initializing DirectDraw. Hardware acceleration may be disabled, please run DXDIAG.

מה לעשות??

תרשום בהפעלה DXDIAG כנס לתצוגה ותפעיל את הבדיקה של DirectDraw, זה אמור לבדוק אם יש בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הצחקתם אותי אולי במערכות חדשות וחזקות אין הבדל משמעותי בין הדרייברים אבל במערכת עגלה כמו שלי תאימנו לי שמניסיון ההבדל בין הדרייברים המקוריים של ati עם הccc לבין הOmega והngo וכל אלה הוא עצום מבחינת הזכרון שהדרייברים תופסים והמהירות של המשחקים וזה ממש לא חצי פריים...ונראה לי גם שהאיכות תמונה יותר טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...