ב22 יכול להיות שנמות ? כנסו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב22 יכול להיות שנמות ? כנסו

itelon

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיות שלך מה אסור לשאול שאלותת

בטח שאפשר לשאול שאלות. אבל כולם מסבירים לך פה שהסבירות שתיפול עלינו פצצה היא לא גבוהה ואתה שואל שאלות כמו: האם אני אפגע אם אני גר בבני ברק ופצצה תיפול בת"א? האם החץ יפיל את האטום בהפתעה?

לא תיפול פצצה ב-22 באוגוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומיד אחריה את הצרפתונים האלה

בשנות השבעים החלו מדענים עיראקים לבחון דרכים להפקת פלוטוניום ועיראק חתמה על הסכם עם צרפת (בהנהגת שיראק) בו הבטיחה צרפת לספק לעיראק שני כורים גרעיניים - "תמוז 1" ו"תמוז 2".

1871hnt9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאירן אין יכולת גרעינית.

ואם יש לה צה"ל יעשה מה שעשה בעירק.

אז תפסיקו לקרא דעות של אנשים שחיים בסרט וחושבים שסוף העולם מגיע, אני בטוח שהכתב הזה חיי בבונקר.

איפה אתה חיי?

זה לא קור אחד וגמרנו. מדובר בהרבה מאוד קורים שמופזרים ברחבי איראן, ויש כאלה שאפילו אנחנו לא יודעים שהם קיימים.

הם למדו מאז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל דבר אחר בישראל, אחרי 30 שנה משחררים פרטים מלאים לציבור. הגיע הזמן גם של "מבצע אופרה" להיחשף.

http://video.google.com/videoplay?docid=2295792449224502914&q=raid+on+the+reactor

ככה קראו להפצצות בעירק? בכל אופן, זה ת'רד כל כך פטתי וזאת משום שאחשוורוש רק החל להעשיר אורניום ופצצה גרעינית לא נוצרת תוך שבוע, יקח לו קצת יותר זמן מה22 לאוגוסט, ונגיד והוא כן ישר ישר חיל האוויר מזנק מעלה ומיירט אותו, מזניקים עוד 2 טייסות להפיץ את אירן בטילים כימיים. (הכל כמובן קונספירציות בדיוק כמו הקונספירציה שפותח הת'רד הביא, אם כי זו הקונספירציה של פרופסור אקספלוז'יון ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה קראו להפצצות בעירק? בכל אופן, זה ת'רד כל כך פטתי וזאת משום שאחשוורוש רק החל להעשיר אורניום ופצצה גרעינית לא נוצרת תוך שבוע, יקח לו קצת יותר זמן מה22 לאוגוסט, ונגיד והוא כן ישר ישר חיל האוויר מזנק מעלה ומיירט אותו, מזניקים עוד 2 טייסות להפיץ את אירן בטילים כימיים. (הכל כמובן קונספירציות בדיוק כמו הקונספירציה שפותח הת'רד הביא, אם כי זו הקונספירציה של פרופסור אקספלוז'יון ;D )

באמת פטתי. BF2 זה לא החיים האמיתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...