ריהוט לחדר - הצעות ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריהוט לחדר - הצעות ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

טוב, בעקרון יש לי בחדר ספריה משולבת מקום למחשב (ומקום למקלדת ועכבר שנשלף מתחת למיקום של המסך) - מאוד נוח

אבל - זה ישן, ומתפרק, ומתקלף, ואולי התאים לי כשהייתי בן 14 (לפני הרבה שנים טובות)

להלן ... (אני כרגע בדיוק מסדר, אז לא להתייחס לזה שכל הרמקולים על המדף עכשיו ולריקנות, פשוט הכל זרוק על המיטה)

th_ktopaz_109.jpg

th_ktopaz_108.jpg

th_ktopaz_107.jpg

th_room-1.jpg

(צולם מהכסא שמול המחשב)

אגב, בגלל שהחדר די צר, והמיטה היא "מיטה וחצי" (כמעט זוגית) - אז המרווח שיש לי בין המיטה לספריה, הוא די צר, בקושי חצי מטר

(במרווח הזה ממוקם הכסא, והמון פעמים אני בכלל יושב על המיטה מול המחשב, ולא על הכסא, כמה שזה לא בריא לגב..)

הגיע הזמן, ויש גם קצת כסף עכשיו, אז אני מחפש להחליף את הריהוט בחדר שלי

כלומר ספריה + מגירות (מגירות לא חייב להיות אינטרגלי לספריה, אפשרי כחלק עצמאי בודד)

כמובן מקום למחשב (לפחות למסך, מקלדת, עכבר, מדפסת ומודם כבלים) המארז יכול להשאר על הרצפה

וארון בגדים חדש, שיתאים לסט, ואולי גם סטנד לטלוויזיה (29") שיהיה בו מקום לממיר, ואולי לרמקולים למטה (סאב)

(המיטה בסדר, תודה)

כמובן שאני אחפש ואצא לחנויות ריהוט וכו', בשביל לראות ולחפש ולהתאים דברים בעצמי לעצמי

אבל אני אשמח להצעות שלכם, לפי מה שראיתם בעצמכם או שיש לכם (תמונה או הפניה לתמונה מהת'רד הידוע, יהיה נחמד) וכמובן פירוט על איפה קניתם ובכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה ספריה כמו שלך והעברתי אותה למקום אחר בבית.

אני קניתי שולחן עבודה מאופיס דיפו ב750 שקל.יש בו מדף עליון לשים את המסך מחשב וכל מיני שטויות.יש מקום למארז למטה,מגירה נשלפת למקלדת למרות שאני לא משתמש בה אלא עשיתי ממנה שולחן אוכל :smile1:

לדעתי פיתרון מעולה השולחן הזה בשום חנות רהיטים אחרת לא ראיתי משהו דומה לזה בכלל.

ארון זה כבר תילך תראה מה מתאים לך זה לא כזה משנה.

שולחן טוב ויפה יעלה לך בערך 600 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...