וידיאו מדהים של נפילת הרקטה בחיפה על בניין לפני כשבוע... (לא לבעלי לב חלש) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וידיאו מדהים של נפילת הרקטה בחיפה על בניין לפני כשבוע... (לא לבעלי לב חלש)

Sting

Recommended Posts

הוידיאו הזה רץ כבר כמה ימים באימיילים ולא נתקלתי בו פה עדיין (אולי בגלל שלא היתי מחובר לפה כמה ימים)

לפי דעתי זה אחד הסרטונים הכי מדהימים שראיתי במציאות הישראלית שנכפתה עלינו בזמנים אלו

יכול להיות שהתמונות יהיו קשות לבעלי לב חלש... לא לילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית רואה את הבלוק שהוא צילם ממנו גם אתה היית פוחד ובכלל אלו היו פיצוצים פיצוצים ..אני גר בבלוקים הגבוהים שהוא צילם ממול .

אם היה פוגע בבלוק שלהם טיל הוא היה ממוטט איזה 2 או 3 קומות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זכיתי לשלושה מטרים כאלו ממש קרובים ליד הבית.

פעם ראשונה: אשתי במטבח. פתאום הדלת רועדת. אנחנו יוצאים החוצה ורואים פטריה ענקית ושריפה במושב לידינו.

פעם שניה: כשנסעתי דקה מהבית, פתאום פטריה ענקית כ-100 מטר משמאלי מיטמרת לה על על.

עצרתי ליד שני אנשים שזה ממש פגע לידם באמצע הנסיעה. אבל ברוך ה' לא נפגעו. מסכנה האשה ממש בכתה. נפגע חרדה כמו שמגדירים את זה זה לא צחוק.

אחר כך המשכתי בנסיעה ובום מטבן מימיני עולה בלהבות. אחר כך המשיכו עוד 10 פיצוצים לפחות בכל האיזור סביבי. שום סרט מצולם טוב ככל שיהיה, לא מעביר את החוויה כמו במציאות.

פעם שלישית: שוב אני בבית ומתחיל מטר כמו גשם. ואפילו יש פטריות שצצות כמו אחרי הגשם. היתה שריפה ענקית שלקח ל-6 לכבות במשך שעות.

חבל שהמצלמה שלי לא כאן, דווקא צילמתי לא רעות. אני אעלה לקראת סופשבוע אם ירצה ה'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...