מתגייס מחר מה כדי להביא איתי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס מחר מה כדי להביא איתי?

GUNZ

Recommended Posts

והעיקר שאתה תמיד מחייך...

אני מחייך כי הייתי מיועד לתותחנים ולמזלי לא הגעתי לשם. חבר שלי לעומת זאת היה תותחן ועכשיו הוא מעודד את כל מי שהוא פוגש לא להתגייס... :hat: אם בכל זאת אתם רוצים להגיע למשהו טוב בתותחנים אז תנסו להגיע למורן/מיתר או איך שקוראים ליחידות המובחרות של תותחנים. ואם לא התקבלתם לשם אז תלכו ל-MLRS. הכי חשוב לא להיות דחפ"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמליצו על דברים שכדי להביא איתי תודה מראש

- נייר טואלט- הרבה.

- משהו להחביא בו את נייר הטואלט.

- תחתונים+ גרבי (נוחות... שלא יתנפחו לך הרגליים המנעליים הצבאיות...) לשבועיים

- מומלץ לקנות מישחה לריכוך עור (היא מיועדת לאוכפים- של סוסים, במקור, אבל זה יעבוד גם על הנעלים) כדי לרכך את הנעליים- אפשר להשיג את זה בחנויות שמתעסקות עים עורות ואצל סנדלרים...

- אטמי אוזניים, ואני ממליץ על שני זוגות לפחות, כי אחרי שבוע מטווחים הם יראו כל כך מגעילים, שלהכניס אותם לאוזניים זה יהייה הדבר האחרון שתרצה לעשות... אגב, אני ממליץ על אטמי ספוג, מועכים אותם, מכניסים לאוזן והם מתרחבים- גם מחזיקים טוב (אם מכניסים אותם נכון) וגם משתיקים רעש טוב יותר מאטמי הפלסטיק...

- רצוי שתביא איתך גם איזה 2 מטר חוט שיפצור בעובי בינוני... אמור לעלות איזה 4 ש"ח למטר... לפעמים צריך לשפצר משהו ותוכל לחכות שבוע עד שהמפקד יביא לך חוט... באסה

- אולר או סכין יפנית (רצוי אולר)

- מצית (גם אם אתה לא מעשן... זה בשביל החוט שיפצור בעיקר...)

- אם נשאר מקום, תביא עוד נייר טואלט

המלצה ליציאה הראשונה שלך: קח את המכנסיים הצבאיות לתופרת ותבקש ממנה שתתפור לך גומיות בצקה המכנס... אתה לא תאמין כמה זמן זה יחסוך לך... רק תוודא שהמכנס ארוך מספיק כדי שיהייה אפשר לקפל אותו (שהגומי שבקצה יהייה מקופל כלפי מעלה ופנימה כדי שלא יראו את הגומי... לא שזה לא חוקי, פשוט יותר נוח ככה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...