ראש ממשלת לבנון בוכה: תעזרו לנו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראש ממשלת לבנון בוכה: תעזרו לנו

lmlm

Recommended Posts

כמו שאמרו בסרט "שר המלחמה", זו הבעיה באנשים שמגדירים את עצמם לוחמי חופש, לפי השקפת עולמם הם לא רוצחים צמאי דם. (ואני ממש לא בא להצדיק אותם, רק מציג את הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרו בסרט "שר המלחמה", זו הבעיה באנשים שמגדירים את עצמם לוחמי חופש, לפי השקפת עולמם הם לא רוצחים צמאי דם. (ואני ממש לא בא להצדיק אותם, רק מציג את הבעיה).

אז זהו, שההגדרה שלהם לרוצחים צמאי דם פשוט מעוותת!

המטרה של האירגון הזה זה לשחרר את כל השטחים ה"ערביים", ולהרוג את הכופרים-> לכפות על מישהו מצב מסויים, בבית שלו, כשהברירה שלו זה או להיות משועבד או למות.

הם מנסים להשיג את המטרה ע"י ירי על אוכלוסיה אזרחית לא מוגנת, משתמשים באזרחים מהעם שלהם כמגן חי כדי להסיר את הלגיטימציה מתקיפת המטרות הצבאיות שלהם ע"י הצגה לעולם מצב שבו מטרה עים רוב אזרחי לא נחשבת למטרה צבאית, גם אם המקום זה מחסן נשק, ופגיעה במקום כזה מציבה אותנו במצב שבו אנחנו ירי על אוכלוסיה אזרחית לא מוגנת בכוונה תחילה, והם כאילו מנסים לפגוע בחיילים שמסתובבים ברחוב ולא באזרחים, כי מבחינתם אין פה אזרחים אלא רק חיילי כיבוש שאונסים (אייייכס... ערביות :puke: הם אשכרה מאמינים שמישהו עם עיניים נוגע בהן?!) ורוצחים אותם.

מעניין אותי לדעת בשביל חופש של מי הם נלחמים...

ההבנה שלי למושג "לוחמי חופש" זה פעולות של אוכלוסיה שנמצאת תחת שליטון דיכוי, כשהלוחמים פוגעים במטרות של הממשל ונמנעים מלפגוע באזרחים. לדוגמא אירגוני ההגנה היהודיים לפני קום המדינה.

Someone's butthurt!!! :lol:

היי, אני לא זאת שמשמיצה 51% מאוכלוסיית העולם (נקבות) ומפנטזת על להקות בנים. ::)

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...