נעלתם ? חשבתם שרק המפתח שלכם יפתח ? טעות.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלתם ? חשבתם שרק המפתח שלכם יפתח ? טעות..

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזבו את השיטה הזאת - עם שתי סיכות משרד פרצתי מנעול של דלת בית

היית תקופה שהייתי מתעסק בזה, זה התחיל משיעמום בשיעורים אבל אחרכך הצלחתי לפרוץ דברים רציניים.

מנעולים זה לא בדיוק אמין.

אני בשעמום בשיעורים רק הצלחתי לשבור מנעולים :silly:

היו כמה בחוץ בכתה שנה שעברה אז סתם התעסקתי קצת עם זה ושניים אחרי דקה שניסיתי לפתוח התפרקו לגמרי ><[כל הלוחות מתכת הקטנים "נשפכו" החוצה]

זה כן עובד על כול מנעול פשוט צריכים מפתח מהסוג של אותו מנעול עם חריטה הכי עמוקה שאפשר בכול החורים והפסים

מכניסים את המפתח המתאים למנעול המתאים נותנים 2 מכות ופתחתה תדלת

עצה שימו 3-4 מנעולים על הדלת מסוגים שונים וכמה שיותר נדירים

סבא שלי[ז"ל] היה די קפדני בקשר לזה, פתאום אני רואה שזה הכרחי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו איך מספיק בנאדם אחד שיהפוך 90% מהמגיבים פה לעבריינים קטנים עם שאיפות, לדפוק מחשב...מסך... אוטו :kopfpatsch:

להזמין משטרה עכשיו?

זה לא שאני מתכוון להרים מכוניות ואופנועים פשוט זה עניין אותי (ועדין לא הבנתי תתשובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Guess who got a bumping key and has been taught the method?

:P

Notice in the pix that the orange key is slightly shorter than the regular(green) key..(about .75mm)

P8170001.JPG

P8170003.JPG

P8170004.JPG

1155824563.JPG

And btw, if we're talking abput bumping - sorry for the bumb

:) didn't think it's worth to open a new thread for the exact same subject..

Oh and sorry for censoring ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הביא לי אותו חינם.

ניגשתי וביקשתי מפתח שכל העיגולים חרוטים על רמה 9. הוא לא הבין מה רציתי ואז העוזר שלו נכנס והתערב... התחלנו לדבר, הוא הסביר לי כל מיני דברים, הביא לי את המפתח חינם והתערב איתי שאני לא אצליח לעשות את זה... כי הוא למד קצת מנעולנות ולקח לו חודשיים עד שהוא הצליח.. ומאז הוא יכול לפתוח כל מנעול...

אישית עוד לא ניסיתי... :) אני צריך למצוא זמן שבו דירה אחת בבניין שלי תהיה ריקה ואני אוכל לנסות את זה על הדלת שלהם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת המנעולים המכאניים דפוקה מהשורש, כל מנעול יכול להפתח ע"י כל אידיוט ממוצע במינימום השקעה... פשוט לא יאומן

http://www.youtube.com/watch?v=7Uv45y6vkcQ&search=bump%20key

www.toool.nl/bumping.pdf

מכירה את זה, אבל אני לא דואגת. רק לפי איך שהדלת שלי נראית, רואים שאין מה לגנוב אצלינו. פעם אחת פרצו אלינו, הכי מוזר שלא לקחו כלום, רק השאירו חרבון ענקי באסלה שעד שחזרתי הביתה התמוסס במים והסריח את כל הבית (היה חם). התקשרתי למשטרה לכל מקרה, והם קראו למקרה "הפורץ המחרבן". הטלפנית מתה מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירה את זה, אבל אני לא דואגת. רק לפי איך שהדלת שלי נראית, רואים שאין מה לגנוב אצלינו. פעם אחת פרצו אלינו, הכי מוזר שלא לקחו כלום, רק השאירו חרבון ענקי באסלה שעד שחזרתי הביתה התמוסס במים והסריח את כל הבית (היה חם). התקשרתי למשטרה לכל מקרה, והם קראו למקרה "הפורץ המחרבן". הטלפנית מתה מצחוק.

ROFLOL

הרגת אותי.

DimaX, מספר העיגולים שעל המפתח שלך הינו הכמות המקסימלית? (5)

לבקש את כל החורים (שזה אמור להיות 5, כן?) בעומק 9 - וזהו?

כי אין לי כוח לקרוא את קובץ ה-pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה סוג כזה של פורץ......רק שהוא עשה את זה בגלוי, והוא ילד בן 6-7. מישהו צלצל בדלת, חשבתי זה אח שלי אז פתחתי ת'דלת, ופתאום אני רואה ילד קטן שרץ לשרותים ומתחיל להשתין ואני התחלתי לצעוק עליו מה הוא עושה והוא הסתכל עלי במבט מוזר והתחיל להשתין..... צריך להיזהר מכאלה פורצים. ואגב אני צריך לדעת במדוייק איך לפרוץ דלת של פלדלת.....כי הדלת שלי היא בלי ידית חיצונית....ככה שאם סגרת ת'דלת בלי לקחת מפתח, נדפקת, אתה נעול בחוץ, אז אני רוצה לדעת איך לפרוץ ת'דלת שלי במקרה שיקרה לי שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...