נעלתם ? חשבתם שרק המפתח שלכם יפתח ? טעות.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלתם ? חשבתם שרק המפתח שלכם יפתח ? טעות..

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

10X! interesting.

עריכה: לא הבנתי למה אסור שהמפתח ה"מאסטר" יכנס עמוק מידיי לחור.. מישהו שקרא את הpdf מוכן להסביר לי? :)

וגם - איך אני חורט על מפתח משומש עד ל"עומק 9"? :o מתי אני יודע שצריך לההפסיק? איפה חורטים? (הכל כמובן רק לניסיון ושיעשוע.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העומק של החורים במפתח הם המקסימום, כלומר, הכי עמוקים שאפשר.

ד"א, אני כבר מחר מתכוון להשיג כמה כאלה מהחנות של זה שמשכפל מפתחות. מה שמצחיק זה שעכשיו אפשר לפתוח מנעולים של מכונות שתיה וכדומה ולקחת את הכסף והשתיה :-) כמובן שיש עוד מכונות בהן אפשר להפעיל את "כישורי הפריצה" האלו. אישית, אני מתכוון להשיג אחד שיפתח את כל הכיתות בבית הספר שלי :-)

גם אני אוכל לנעול כיתות כשיש אנשים בפנים [לדוגמה - מורים] וגם אני אוכל לפתוח את הכיתה כשסתם בא לי לשבת בפנים בסבבה עם חברים או משהו אחר... [לדוגמה - ימים חמים והכיתות סגורות - לפתוח ולשבת עם המזגן]

גם המפתחות שאחראים למנעולים של השער של הבית ספר אני צריך לעשות :-)

עוד משהו - עכשיו אני מבין איך הצליחו לפרוץ אלי הביתה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העומק של החורים במפתח הם המקסימום, כלומר, הכי עמוקים שאפשר.

ד"א, אני כבר מחר מתכוון להשיג כמה כאלה מהחנות של זה שמשכפל מפתחות. מה שמצחיק זה שעכשיו אפשר לפתוח מנעולים של מכונות שתיה וכדומה ולקחת את הכסף והשתיה :-) כמובן שיש עוד מכונות בהן אפשר להפעיל את "כישורי הפריצה" האלו. אישית, אני מתכוון להשיג אחד שיפתח את כל הכיתות בבית הספר שלי :-)

גם אני אוכל לנעול כיתות כשיש אנשים בפנים [לדוגמה - מורים] וגם אני אוכל לפתוח את הכיתה כשסתם בא לי לשבת בפנים בסבבה עם חברים או משהו אחר... [לדוגמה - ימים חמים והכיתות סגורות - לפתוח ולשבת עם המזגן]

גם המפתחות שאחראים למנעולים של השער של הבית ספר אני צריך לעשות :-)

עוד משהו - עכשיו אני מבין איך הצליחו לפרוץ אלי הביתה :bash:

לא הבנתי איזה מפתח צריך.... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...