אופניים סטייל צ'ופר! :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אופניים סטייל צ'ופר! :)

Odedb52

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במרכז ירושלים ברח' אגריפס יש חנות אופנעים (או משהו כזה) וליד החנות הם קשרו זוג כזה לתצוגה, אם אתה גר באזור אתה יכול לשאול את בעל החנות יכול להיות הוא יודע דבר או שניים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת יכולה להיות אחלה אופנת ערסים בארץ.

זה מזכיר לי שהיום ראיתי ערס באשדוד בן 12 על אופנים נוסע נגד התנועה בכביש של 3 נתיבים ומתנהג כמו חמור ליד כל מי שמסתכל אליו כאילו הכביש של אבא שלו...כל כך רציתי להיכנס בו והדביק אותו לתמיד על איזה תמרור עם הרכב, אבל חרם על צבע..אז הבאתי לו צפירה, והוא בתגובה מילמל משהו ועשה תנועות עם הידים, אני מנייח שהוא ניסה ליצור תקשורת מסוג מסוים, אבל אני לא ממומחה.

אגב יצאו צ'ופרים "תוצרת" הארץ לא מזמן.

150-200 אלף שקל וזה חוקי לכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי צ'ופר הייתי בטוח זה אופניים בצורה של מסוק. אחח יש לנו איזה אחד פה בגן יבנה יש לו אפניים כאלה. ראיתי אותו בעליה ממש קטנה, אחרי 5 מטרים הוא היה צריך לרדת מהאופניים ולדחוף אותם למעלה אבל זה משהו שהוא בנה אז יכול להיות בגלל זה... בכל מקרה זה נראה פשוט חיה.

:lol: :lol: :lol: :lol:

כל מילה זהב :)

כל אלה שראו אופניים כאלה.... אני יודע על מה אתם מדברים וזה לדעתי סתם חרא של דבר נראה.... פשוט זוועה... זה אני מסכים עם כל אחד שיגיד שערסים נוסעים על זה.... מוכרים כאלה ב- 1000 שקל וזה נראה תחת... :kopfpatsch::bash:

אבל מה שאני רוצה לבנות :hat: ... זה כבר משהו חבל"ז :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה חושב שאלה לא דוגמאות טובות??

הסתכלת בדף עם כל התמונות של אלה שבנו ואלה שנקנו?

זאת דוגמא מינימלית...

tn_100_2844.JPG

והנה הגלריה של החברה שבנתה :

http://www.northwest-chopper-bicycles.com/choppergallery.html

[אבל השאלה שלי היא בדגש יותר על אם מישהו בנה ופחות על מה דעתכם... לא שרע לשמוע, ואני רוצה לשמוע דעות.. אבל אם מישהו בנה זה יעזור לי מאוד ואני אודה לו :).

חחח זה בטח יחליף את הערסים שנוסעים על אופני bmx

לדעתי אתה טועה... בקושי מביאים כאלה לארץ..

וגם "כל הערסים האלה" לדעתי לא ילכו / יקנו / ישכירו ציוד וחלקים הנדרשים לביצוע הבניה של הדבר הזה... עדיף לעשן :s07::nixweiss:.

אלא אם כן אבא שלהם עובד במסגריה חחח ;D

דרך אגב......

כל הדבר הזה נכנס לי לראש מלפני חודש בערך כשהייתי בארה"ב...

לבן דוד שלי יש אופניים כאלה בערך :

bigmoblack2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן זונה אם לא גונבים דבר כזה תוך שבוע

יש כל מיני יצורים ששמים עליך עין, אח שלי שניה אחת עזב אופני ראלי חדשות עיצוב מדהים, דקה אחר כך אין אופניים.. לך תרדוף אחרי הכלב עכשיו

וגם מקסימום אתה לא עוזב אותם לשנייה וגם קושר עם מנעול, או שיעקמו לך משהו או שיוציאו לך חלק

זה תלוי גם באיזה איזור אתה מתגורר אני מדגיש מאודדד .. עכשיו בכל מקום יכול לצוץ לך איזה פלחן קטן .. ולמי יש כח להתעסק עם האפסונים האלה.. לך תריב אתם עכשיו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס אתה בטח אוהב צ'ופרים אמיתיים שנראים ככה:

http://www.rapidcityjournal.com/sturgisstreetblog/wp-content/Leprechaun%20chopper.jpg

אני אמרתי כבר שאני לא מדבר על כלה קטנות...

ואתה רוצה להגיד לי שזה:

tn_100_2844.JPG

לא דומה לצ'ופר אמיתי כמו זה?:

Leprechaun%20chopper.jpg

אני בן זונה אם לא גונבים דבר כזה תוך שבוע

יש כל מיני יצורים ששמים עליך עין, אח שלי שניה אחת עזב אופני ראלי חדשות עיצוב מדהים, דקה אחר כך אין אופניים.. לך תרדוף אחרי הכלב עכשיו

וגם מקסימום אתה לא עוזב אותם לשנייה וגם קושר עם מנעול, או שיעקמו לך משהו או שיוציאו לך חלק

זה תלוי גם באיזה איזור אתה מתגורר אני מדגיש מאודדד .. עכשיו בכל מקום יכול לצוץ לך איזה פלחן קטן .. ואז לך תריב עם אנשים :kopfpatsch:

אני לא יכול שלא להסכים איתך...... :-\ וחבל שככה....

אבל לדעתי פשוט צריך לא להוריד מהם את העיניים ולשמור טוב טוב עליהם במחסן או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...