איך נפטרים מחבר נודניק? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נפטרים מחבר נודניק?

imac

Recommended Posts

וואה וואה אני לא יודע בין כמה אתה, אבל אני בגיל הצבא בבסיס ששירתתי היה שם אחד מתקרצץ חבל לך על הזמן אני אין לי טענות לאף אחד חוץ מעניין אחד (אני לא סובל שנוגעים בי ושלא לדבר על לחבק אותי ) עכשיו הוא היה מחבק את כולם נוגע וזה.

המממ.. אה כן , עכשיו אני הפצרתי בו והסברתי שאני לא אוהב שנוגעים בי זה עושה אותי עצבני לא ככה >:( , אלא ככה :bash:והוא נרגע לתקופה ואז חזר לסורו , טוב הזהרתי אותו (עכשיו מי שלו מכיר אותי אני ביריון ככה שכולם תפסו ממני סוס ביחידה ,והוא כולו רבע עוף , אני שובר אותו אם אצבע אחת) שאני אתפוס ואני אפוצץ (עדיין הייתי סבלני איתו-רק איומים ) לו תצורה והוא חייכן לא לקח אותי ברצינות ,אמרתי לו אני אגיש הטרדה מינית (רב"ק תניח לי) לא עזר וזה, יום אחד רבתי אם החיילים שלי(הייתי מנהל עבודה בגף רס"ר) והייתי באטרף מהם כבר, והדביל הקטן בא מאחוריי ותפס לי את היד (וואי וואי איזה טעות מבחינתו )ישר התהפכתי עליו , תפשתי אותו בצוואר הדבקתי אותו לקיר , "עוד פעם אחת רק תדבר, אליי תסתכל עליי ,אני אקח קרש ואני אשבור לך תראש עכשיו תעוף מפה מהר מהר לפני שאני יעשה משהו שאני אתחרט עליו " הוא לקח תרגליים שלו יותר לא שמעתי ממנו אחריי חצי שנה היה סולחה ותחלס לא היה אכפת לי לדבר איתו , לא לדבר איתו - אבל רק תבינו מה היה צריך לעשות כדי שהוא יבין על אמת שאני לא אוהב שנוגעים בי .

בקיצור אלה שלא מבינים בדיבורים צריך לחנוק אותם קצת שיהיו היסטריים ורק אז אולי הם יבינו ;)

GOVNER_T.S.Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יש לך כלב תאמן אותו לתקוף את החבר ע"י בניית בובה דומה וציפוי שלה בבשר -

כשהכלב יבין שזה הצעצוע שלו תזמין את החבר הבייתה ותכין מצלמת ...

:asthanos:

רק הערה קטנה, בתור חובב כלבים ומאלף מקצועי... כדי שהכלב יזהה אותו, רצוי שהבשר שעל הבובה יהיה שלו... ואז זה בטוח יפתור את הבעייה... חחח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, לדעתי תעשה דבר כזה:

תתפוס איתו שיחה רצינית, ותגיד לו שהוא ממש מציק לך ואתה לא רוצה לדבר איתו לפחות איזה חודשיים עד שהוא יתרגל לא להתקרצץ, ואם אחרי חודשיים הוא שוב יתקרצץ אז לא תדבר איתו בכלל. תסביר לו שזה לא תלוי בו ושמעכשיו כל פעם שהוא יתקשר לבית שלכם, אם זה אתה, אתה תנתק ואם זה מישהו אחר אז או ינתק או יגיד לו שאתה לא רוצה לשמוע ממנו ולא יעביר הודעות... תבהיר לו שאין לו שום אפשרות ליצור איתך קשר ותיישם את זה... כואב, אבל הכרחי...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

הגיע תורו של העקרב....

אתה מוזמן להגיע לגבעתיים עם החבר הזה שלך.

אני אראה לו שיטת חקירה שפסלו בשב"כ (טילטולים למי שיודע....)

משהו שסנסאיי רועי אבוטבול לימד אותי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...