הכלב שלי מת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכלב שלי מת

OmEr.il

Recommended Posts

משתתף בצערך בן אדם... אני גם יודע מה זה לאבד בעל חיים (היה לי חתול במשך 13 שנה שמת מסרטן, הוא גסס מתחת למיטה שלי במשך כל הלילה ואז מת סופית 10 דקות לפני שעמדתי לקחת אותו לוטרינר להרדמה ..) זאת חוויה מאוד קשה, ליבי יוצא אליך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני משתתף בצערך לפני חודשיים מת לי הכלב הוא נפל מקומה שביעית ישר בכיתי כשחזרתי הביתה וראיתי אותו שוכב ולא זז ואני שונא את האנשים האלה שלא מתחשבים שאמרו לי באותלו רגע תזיז אותו אנחנו לא רוצים שהוא יהיה פה אני עכשיו אבעט בו אם לא תזיז אותו :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומי

וזה מזכיר לי שלפני חצי שנה ראיתי כלב קטן אם רצועה שוכב מת בכביש

(כניראה נידרס) וחשבתי איך הבעלים שלו יתעצבו מיזה

טילפנתי לעיריה ואני מקווה שלא זרקו אותו למשאית זבל בלי להגיד לבעלים

(האנשים בעיריה שמפנים גופות הם אותם אנשים שמפנים תזבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך. אני יודע מה זה לאבד בעל חיים לצערי הרב. כבר איבדתי 2 חתולים בעבר, ומקווה שזה לא יקרה שוב.

תנסה לגדל עוד כלב, לא שזה יפצה את הכלב הקודם, אבל זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע איך אפשר לצפות מוות של כלב\חתול או כל חיה שקרובה אלייך..אתה הרי יודע שהיא בסוף תמות..אבל אף פעם לא רוצים לחשוב על זה..

עצוב, משתתף בצערך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך. אני יודע מה זה לאבד בעל חיים לצערי הרב. כבר איבדתי 2 חתולים בעבר, ומקווה שזה לא יקרה שוב.

תנסה לגדל עוד כלב, לא שזה יפצה את הכלב הקודם, אבל זה יעזור.

אחרי מקרים אלה, רוב הבעלים לא רוצים להחזיק יותר כלב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יודעים מה לי קרה... :'(

לפני שבועים בצהריים..הלכתי לחבר שלי רק להביא משהו..חזרתי אחרי שעה וראיתי את הכלב שלי....דרוס על הכביש...

הוא לא נמעך אלא קיבל מכה...ועכשיו הכביש אצלנו הוא כביש אדמה שרק טרקטורים עוברים...בו.. לא מהיר במיוחד...ואני לא מבין איך הוא לא יכל לעצור!!!

לעזאזל לפחות תגיד או תבקש סליחה לפני שאתה בורח לאחר שדרסתה את הכלב שלי...

אנשים חארות! :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...