CoolerMaster Ammo 533 ושאלה על ספק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CoolerMaster Ammo 533 ושאלה על ספק

-Blaze-

Recommended Posts

מצאתי את המארז הזה במקרה, וחשבתי לקנות אותו.

t_17455.jpg

לפי ביקורות הוא מאוד קר (10 מעלות יותר קר מהלאנבוי) ולדעתי הוא מאוד יפה.

אז איך זה שבחיים לא שמעתי עליו? ואפחד לא ממליץ עליו?

ד"א הוא עולה 400 שקל

ורציתי לדעת אם כדאי לי לקחת את האנרמקס 535 כשיש ב200 שקל יותר זול את הספייר 500W

ברור לי שהאנרמקס הרבה יותר טוב, אבל הספייר 500W לא יחזיק לי X1900XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מארז מוקר שממליצים עליו די הרבה בתקציב.

אבל אני כבר הייתי מעדיף לקנות מנועה מחשבים ב-320 שקל את הטרנספורמר ולהחליף לו את המאווררים הקטנים ולשים לו עוד מאוורר של 120 מקדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מארז מוקר שממליצים עליו די הרבה בתקציב.

אבל אני כבר הייתי מעדיף לקנות מנועה מחשבים ב-320 שקל את הטרנספורמר ולהחליף לו את המאווררים הקטנים ולשים לו עוד מאוורר של 120 מקדימה

הקטע הוא שזה יוצא עסק יקר הטרנספורמר הזה, כי אם אני קונה מאווררים חדשים זה איזה 50 שקל למאוורר וזה 4-5 מאווררים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שזה יוצא עסק יקר הטרנספורמר הזה, כי אם אני קונה מאווררים חדשים זה איזה 50 שקל למאוורר וזה 4-5 מאווררים...

תראה, עם המארז באים 3 מאווררי לדים של 80mm שהם מרעישים, ואחד שקט וטוב של120mm.

ויש לך כמה אפשרויות שיתאימו לך:

1) אתה יכול לקנות רק מאוורר אחד של 120mm ב-50 שקל לחזית ( המאוורר האחורי שקט ) ולהוציא את כל המאווררים הקטנים חוץ מזה שמאחורה, ואז זה יצא שיש לך איורור בדיוק כמו שיש לכל המארזים המתחרים האחרים ( חוץ מאייר דאקט בדלת למעבד, אבל בהרבה בדיקות זה הראה שזה לא השפיע בכלל ואף פגע בסירקולציית האויר ) ( יעלה 50 ש"ח ) .

2) לעשות בדיוק מה שכתוב ב-1 אבל להשאיר את המאוורר העליון, כי עם מאוורר אחד כזה את עוד תסתדר ועוד המארז עבה אז זה לא יהיה כזה רועש ( יעלה 50 ש"ח ) .

3) לעשות את 2 ולהשאיר 2 מאווררים, תלוי בך אם תסתדר ( יעלה 50 ש"ח ).

4) לעשות את אחד ולקנות מאוורר מצוין ב-35 של cooler master בגודל של 80mm, ולשים אותו בגג או בדלת מול הכרטיס מסך ( יעלה 85 ש"ח ).

5) לעשות את 4 ולקנות עוד מאוורר של coolermaster בגודל של 80mm ולשים אותו או בדלת מול הכרטיס מסך או בגג, איפה שלא שמתה את המאוורר של 4( יעלה 120 ש"ח ).

6) לעשות את 5 ולקנות עוד מאוורר שלCM ולשים אותו בדלת באמצע ( יעלה 155 ).

כמובן שאתה יכול גם לשלב בין האפשרויות ולקנות מאוורר של120m ומאוורר של 80MM ולהשיר עוד מאוורר שהגיע עם המארז וכאלה...

המאווררים המדוברים הם:

המאוורר של12 ס"מ-http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4902 ( המאוורר הזה רק מוציא אויר אז תאלץ להחליף את המיקום שלו עם המאוורר של 120mm שמגיע עם המארז )

המאוורר של 8ס"מ- http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_140_926_2068&products_id=13176

2 המאווררים האלה הם מאווררים מצוינים, עם נתונים מרשימים מאוד ( אני לא סתם אומר ), והם הרבה יותר טובים מהמאווררים שיגיעו לך עם המארז טריטון ועם ה- ammo.

שים לב שעד אפשרות 4 הכול ביחד יצא לך כמו המארז של CM וכמו הטריטון ( הפרש של כ-10 שקל בלבד! ), והאירור יצא אפילו טוב יותר, שלא לדבר אם תשאיר עוד אחד מהמאווררים של המארז.

ועד אפשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...