לטוס לחו"ל - לאן שווה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לטוס לחו"ל - לאן שווה?

HiperPsY

Recommended Posts

טוס ללבנון אחלה אקשן וגם יש מופעי זיקוקים כול ערב + לא תצטרך לנסוע הרבה לגיוס ישר תגיע למקום שבו יציבו אותך

סתם אחי שמע תסע לאיביזה אם יש כסף עכשיו יש שם אחלה מסיבות אני נסעתי בתחילת החופש עם חברים נהניו חבל''ז ימבה כוסיות, אחלה מסיבות ומלא ים אין שם רגע משמעם רק אם אתה לא בקטע של סמים אז תקנה רק בפחיות ואל תיתן לאף אחד להכניס לך כלום לבקבוק פחית

האקסטות שם מחולקות חינם על כול משקה קיצר להזהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי יש כסף לאיביזה??

בכל מקרה , תטוס ל"איה נאפה" תתפוס לך נורווגית \ שוודית \ בריטית לא חסר!

והים שם יפה - "ניסי ביץ'" ממש יפה , בהזדמנות גם תקפוץ מהצוק , ותלך ל"מולן רוג'"

או ל"טוגה טוגה" רק שתדע שיש שם אסיאתיות אם אתה בקטע...

כמו כן - תנסה להיכנס לקאסל - כרטיס שם עולה 5 פאונד שהם 50 שקל - אם לא יזהו שאתה ישראלי

תהיה לך מסיבה חבל על הזמן (אותי לא זיהו אבל זה כבר היה יום אחרון אז לא רציתי להיכנס )...

בקיצור - איה נאפה זה "ה"מקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפריסין\תורכיה לא הייתי ממליץ, בטח לא במצב של היום.

מה עם שוויץ?

קפריסין תורכיה לא הכי מומלץ נכון, עדיין אני נוסע עוד יומיים לתורכיה עם חברים.

באיי נפה שמעתי יש המון ישראלים, לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שם פליטים , הייתי לא מזמן - רק צריכים להיות שקטים (בניגוד לישראלים אחרים , שיכורים וקולניים , וגם לא חסר בריטים כאלה )

בשביל שלא יסננו אתכם ממועדונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי היה שם , מין הסתם :)

זה מה שהדי ג'י צועק לך (בין היתר) בזמן מסיבה , זה מין קטע כזה שהדי ג'יים צועקים כל מיני משפטים

נחמדים - או על המצב בעולם , או למשל "אל אל " (אם יש ישראלים במסיבה ) או "Fuck The Terrorists "

גם זה קיים , ועוד כל מיני משפטים באנגלית בריטית כבדה שקשה להבין , קיצר מלהיבים אותך ...

אחי תלך לשם , תאמין לי לא תתחרט , מה שכן *טיפ* תאמץ לך זהות אירופאית למקרה שתצטרך להסתיר את היותך ישראלי.

אני אמרתי שאני מבוסניה \ מאנגליה (יש לי אנגלית מטורפת ) , ואני גם לא נראה ישראלי ממש אז יש לי יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...