פיצוץ מטורף בחדרה.. יש אזעקות.. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ מטורף בחדרה.. יש אזעקות..

rtr

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בערך, משתמע מההודעה שלך שהוא גורם נזק והוא לא, כי הוא לא קיים.

הוא מגיע לשיא הגובה עם המנוע שלו וכאשר נגמר הדלק, הוא פשוט מתחיל לפול במסלול בליסטי.

ואם אתה לא יודע מה זה מסלול בליסטי, תפתח ספר פיזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הטיל ישקול כמה טונות טובות זה לא משנה מה שחשוב זה הרש"ק.

ויש כל מיני סוגים של טילים יש כאלה שהמנוע שלהם עובד עד שהם פוגעים במטרה יש כאלה שהמנוע מגיע לשיא הגובה והטיל מרחף למטרה יש כאלה שבכלל נורים כמו פגז ורק אז מפעילים מנוע אותו דבר כאלה שמשליכים ממטוס ורק אז הם מפעילים מנוע יש הרבה סוגים של טילים אבל כל טיל לא משנה איך הוא טס, מה שגורם את הנזק זה הרש"ק.

ואללה לא יודע כמה KG יש בזילזאל אני רק יודע שיש מקומות שהוא יפגע בו ולא להרוג נמלה ויש מקומות שהוא יפגע בהם ויכסח כל מה שקרוב אליו. מה שכן אם כולם ישארו בממדים ומקלטים הסיכויים להיפגע יהיו הרבה יותר קטנים מכיוון שרוב הנזק שהדברים האלה עושים זה מאות ואלפי כדוריות ומסמרים שעפים לכל עבר ואיך שמגדירים "תופרים" את הבן אדם, כמובן שגם הפיצוץ יהרוג אם יהיו בקרבתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטילים שנחתו בחיפה, הפאג'ר 3 ולא הקטיושות המשופרות, מכילות כ-90 קילוגרם חומר נפץ+34-40 קילוגרם של כדורונים.

לאילה שבחדרה, תישארו רגועים! כל עוד תפעלו לפי הוראות פיקוד העורף הכל יהיה בסדר, תהיו רגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את הבום מחיפה, גם היתה אזעקה באותו זמן באיזור.

רק שלא יעשו בלילה, אין לי כוח לקום.

ומאז ההתקפה על חדרה, כל 5 שניות שומעים שיגור של פצצות מחיל הים, כנראה לצור שמשם חושדים שירו את הטילים לחדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הכי מצחיק שהחברה פו טוענים שהסקאד מכיל 600 700 קילו

אוי עכשיו בגלל שטעית אז אתה מנסה להכפיש מקורות תודה שטעית וזהו

מה אתה מטומטם? אני טעיתי? במה בדיוק? בזה שאתה לא יודע חשבון? נראה לי שזה הוכח חד משמעית, ומעבר לכל ספק.

אני בכלל לא התערבתי בוויכוח הדבילי שלכם כמה ק"ג חומר נפץ נושא הרש"ק של הסקאד, וכן - זה ידוע שויקיפדיה זה מקור מידע לא אמין בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתו מים. ;D

והכי חשוב: ל א ל ה ז ר י ק א ט ר ו פ י ן!

אחחח... איפה התוכניות של פעם ::)

לפותח הת'ארד: זה אזעקות... לא הזעקות

מושה, אם אתה נורא רוצה גם אתה יכול לרשום ערך בוויקיפדיה- על כל דבר שתרצה, ועם כל מידע שתרצה. זה מקור לא אמין!

ולנושא: מישהו יכול להגיד פחות או יותר איפה נפל הטיל\ים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כולכם מתבכיינים על רקטה אומללה אחת בחדרה?

אני גר ברמת ישי. יישוב סופר-קטן. נפלו פה 6 רקטות ביישוב, ואחת בשדות. אחת נפלה ליד בניין המועצה, כל הרקטות נפלו בין 50 ל 100 מטר מהבית שלי.

אז? אני הולך לבכות בממ"ד? לא |:

נופלות רקטות? אז נופלות רקטות. אין מה לעשות, עד שתיגמר המלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ארד: זה אזעקות... לא הזעקות

אופס.. איך עד עכשיו לא ראיתי את זה...

אין לי מושג איפו נפל הטיל ...

לזה שמעלי.. זה קצת יותר מסתם צינור מעופף כמו שנופל אצלכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...