"חשיפה ראשונה של יחידת הלאמות של צה``ל" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חשיפה ראשונה של יחידת הלאמות של צה``ל"

SpiritKnight

Recommended Posts

זה מעין שדרוג של גדוד נהגי הפרדות.

אבל באמת, הרעיון להשתמש בלאמות הוא מצויין. אין הרבה סוגי שמתאימים לואיות צרות ושטח הררי, וכמובן שללאמות יש יתרון - הן שקטות בהליכתן, בניגוד למנוע של . ואיזה יופי, אפשר לאמן אותן לירוק מוחטות על חיזבללונים. :smile1:

בישביל זה צריך יחידת אלפקות, מנסיון הדברים האלה מגיעים יותר רחוק מהפאג'ר 5, טיפלתי בכאלה כמה חודשים, ואת האמת זה מצחיק לראות ישראלים ערסים כאלה באים עם החולצה ב300 שקל לאיזו אלפקה והיא דופקת עליהם וואחד שמחוטה אתה על הרצפה,חחח בסוף הם יורקים עליה בחזרה, אחח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישביל זה צריך יחידת אלפקות, מנסיון הדברים האלה מגיעים יותר רחוק מהפאג'ר 5, טיפלתי בכאלה כמה חודשים, ואת האמת זה מצחיק לראות ישראלים ערסים כאלה באים עם החולצה ב300 שקל לאיזו אלפקה והיא דופקת עליהם וואחד שמחוטה אתה על הרצפה,חחח בסוף הם יורקים עליה בחזרה, אחח ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: הרגת אותי עכשיו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמה לעשות דבקה?

שאלה: עם אופנוע שטח טוב יכל לחצות את כל אפריקה במהירות ממוצעת של 90 קמ"ש, בזמן טוב, דרך המדבריות הכי קשים בעולם במסגרת תחרויות הדקאר, למה צה"ל משתמש בגמלים שעירים?

היתרון היחיד שאני רואה זה השקט ביחס לאופנוע ואולי סחיבה טוב יותר של ציוד (למרות שאפשר לעשות בערך 20 מסעות הלוך ושוב עם אופנוע בזמן מסע אחד של לאמה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמה לעשות דבקה?

שאלה: עם אופנוע שטח טוב יכל לחצות את כל אפריקה במהירות ממוצעת של 90 קמ"ש, בזמן טוב, דרך המדבריות הכי קשים בעולם במסגרת תחרויות הדקאר, למה צה"ל משתמש בגמלים שעירים?

היתרון היחיד שאני רואה זה השקט ביחס לאופנוע ואולי סחיבה טוב יותר של ציוד (למרות שאפשר לעשות בערך 20 מסעות הלוך ושוב עם אופנוע בזמן מסע אחד של לאמה :) )

בישביל זה יש את היחידת טרקטורונים, באופנועים ישתמשו אם צריך למבצעים מיוחדים ורק יחידות מיוחדות. תאר לך גולנצ'יק על אופנוע? הוא ייכנס עד ביירות בהרמת גלגל. חוץ מזה שאופנוע זה רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...