עזרה בבחירת נגן פלאש מארה"ב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נגן פלאש מארה"ב

gmppaz

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחותי טסה למשפחה שלי שנמצאת בלוס אנג'לס והם מעוניינים לקנות לי נגן וכמובן שהבת שלהם וכל הקהילה העשירה בה הם גרים הם מעריצים נלהבים של אייפוד אז דוד שלי ישר הציע לי אייפוד נאנו...

חיפשתי כמה כתבות עליו, חיפשתי מתחרים שלו וממש לא מצאתי תשובה ברורה לנגן שאני צריך.

לי אישית יש Iriver H10 5GB (אשר נקנה גם ע"י הדוד שנה שעברה), הוא יחסית טוב אבל עצבן אותי הקטע של הגירסא האמריקאית ובגלל שזה נגן מבוסס הארדיסק אינני יכול לרוץ איתו :-\

ההעדפות שלי:

* נגן מבוסס (רק , כי אני מעוניין לרוץ איתו ובכלל שיעמוד בתנועה רציפה/ פעולה אקטיבית)

* בין 2GB-4GB

* לא חשוב לי במיוחד אם יש ווידאו, אך יכול להיות נחמד מאוד!

* ממשק USB2

* נגן עמיד, שיחזיק להרבה זמן והממשק שלו פשוט, נוח וברור

* אם אפשר, אז מסך כמו של הנאנו יהיה מצויין (מבחינת הגודל ומבחינת היופי של התמונה או הכתב)

* לא חייב להיות רדיו או טייפ מנהלים אבל גם זה, יחשב נחמד מאוד.

* איכות שמע טובה, לא פחות מזה. לא חייבת להיות כמו בIRIVER אבל שתהיה טובה...

* אפשרות לרשימות השמעה (מה שאין בH10 שלי מאחר והוא מהגירסא האמריקאית)

* דבר שמאוד מאוד אשמח אם יהיה אותו: אפשרות להעברה של קבצים שאוכל לדוגמא להעביר למחשב אחר (בין אם בעזרת תוכנה או לא) כפי שאני עושה עם נגן

הפלאש שלי שגם הוא מתוצרת IRIVER :lol: והדגם שלו הוא IFP-880

נ.ב.

אם ברצונכם להמליץ לי על הנאנו אך מכיוון שהוא נשרט בקלות אתם חוששים מלהמליץ, אל דאגה! אני קונה כיסוי ISKIN :cool2:

ואשמח מאוד אם תוכלו להישאר בטווח מחיר של עד 250 דולר, ועל כל נגן שתמליצו תרשמו גם מחיר

תודה רבה רבה לעונים החביבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להגידלי האם הנאנו תומך בדברים אלה אשר בחרתי:

ההעדפות שלי:

* נגן מבוסס (רק , כי אני מעוניין לרוץ איתו ובכלל שיעמוד בתנועה רציפה/ פעולה אקטיבית)

* נגן עמיד, שיחזיק להרבה זמן והממשק שלו פשוט, נוח וברור

* איכות שמע טובה, לא פחות מזה. לא חייבת להיות כמו בIRIVER אבל שתהיה טובה...

* אפשרות לרשימות השמעה (מה שאין בH10 שלי מאחר והוא מהגירסא האמריקאית)

* דבר שמאוד מאוד אשמח אם יהיה אותו: אפשרות להעברה של קבצים שאוכל לדוגמא להעביר למחשב אחר (בין אם בעזרת תוכנה או לא) כפי שאני עושה עם נגן

הפלאש שלי שגם הוא מתוצרת IRIVER :lol: והדגם שלו הוא IFP-880

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאנו בנפחים הקטנים אפשר לרוץ איתו בגלל שהוא פלאש.

הממשק שלו ברור ונוח.

מוצר של אז ברור שהאיכות שמע טובה.

אני לא יודע לגבי רשימות השמעה

לגבי העברת קבצים למכשיר..בשביל זה צריך תוכנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאנו בנפחים הקטנים אפשר לרוץ איתו בגלל שהוא .

הממשק שלו ברור ונוח.

מוצר של אז ברור שהאיכות שמע טובה.

אני לא יודע לגבי רשימות השמעה

לגבי העברת קבצים למכשיר..בשביל זה צריך תוכנה..

1. כמדומני, אין נאנו בנפחים גדולים אז הגירסאות שלו 1-4GB כולן , לא?

2. ברשימות השמעה, אם לא הבנת או שכן אז אני מתכוון לPLAYLISTS- קבוצה של שירים שבחרתי שאשמע רק אותה, או לאחר מכן אבחר בקבוצה אחרת אך כל הרשימות עדיין יהיו על המכשיר... אז יש את זה?

3. רציתי לדעת האם אפשר לדוגמא לשים ברשימה כלשהי שירים Q,W,E וברשימה שניה A,S,Q מה שאומר שאני יכול להשתמש באותם שירים ברשימות שונות.

4. אני יודע שבשביל להעביר שירים צריך את התוכנה (כמו בIRIVER שלי) אך האם ניתן בעזרת התוכנה גם להעביר למשל קבצים של תוכנות או שמירות של משחקים אשר אני אוכל ללכת לחברים, ולהוריד את הקבצים מהנאנו למחשב שלהם? כפי שאמרתי כבר בהודעה הראשונה, דבר זה אפשרי בIRIVER שלי.

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך תלך על האייריבר CLIX ....אתה בחיים לא תתאכזב...הנגן הזה פשוט מדהים אני ראיתי אותו יש אותו לבן דוד שלי...

הוא פועל עם המדיה פלייר 11 וראיתי שזה ממש נוח ופשוט...

בנוסף לכל זה העיצוב שלו ממש מדהים והוא ממש קטן......בניגוד לאחרים יש לו גם מסך 2.2.

אם אתה רוצה 4 ג'יגה אז או את הנאנו או את הZEN Vplus.

דרך אגב דודה שלי צריכה להגיע עוד איזה חודש בערך מארה"ב והיא תקנה לי משם את הCLIX.

הנה סרטון קטן של 25 דקות ע הCLIX:

http://blog.seanalexander.com/PermaLink,guid,8c3c2a02-33dc-4809-b9cc-b2ae1df0f37c.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הנפח של הIRIVER CLIX?

ועוד דבר, אם אתה אמרת שהוא מסתנכן מול ה WMP 11 (לא משנה הגירסא כל כך) אז זה לא הכי טוב בשבילי מאחר וגם הH10 שלי מסתנכרן כך ובלתי אפשרי לעשות לו PLAYLISTS וזה חיסרון משמעותי מאוד! אני צריך לחפש כמה שירים מתוך כמה מאות וזה ממש לא נוח, אני מעדיף נגן עם רשימות השמעה שכאשר אני מחפש קבוצת שירים אני פשוט פותח את הרשימה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CLIX זה 2 ג'יגה...

ואני כמעט בטוח שאפשר לעשות בו פלייליסט. תסתכל בסרטון בקישור שהבאתי.....מראים גם את הסיכנרון עם המדייה פלייר.

תאמין לי שהנגן הזה שווה גם אם אין לו פלייליסט ואני כמעט בטוח שיש. האיכות שלו היא סופר מדהימה ....נגן הפלאש מס' 1!!!

זה כולה 2 ג'יגה ....

זה לא שאתה יכול לשים בו 5000 שירים.

ומזה אי אפשר לטעון אותו ללא מחשב? קנה איזה מתאם כזה לחשמל ....

אם אתה קונה נגן עם 2 ג'יגה....אז את הCLIX ללא ספק!

אם אתה רוצה 4 אז או את הנאנו או הZEN V plus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מלפני כמה דקות סיימתי לראות את הסרטון.

הדבר היחיד שיש לי להגיד הוא: וואו! וואו! וואו!

הנגן הזה פשוט עלה על כל הציפיות שלי והוא בהחלט נראה שמשהו ששווה קנייה.

ראיתי את האפשרות של הרשימת השמעה אז זה כבר פלוס, ראיתי עוד כמה דברים שאפילו לא חשבתי שיהיו ובהחלט נהניתי לראותם.

בעניין הנפח: אני ממש לא צריך מעל 2GB פשוט חשבתי שיהיה נחמד עם 4 אבל זה לא ביג דיל כי יש לי רק 250 שירים בערך...

אני אבדוק את העניין ואני חושב שאקנה מטען מיוחד שמתחבר לשקע, וחוץ מזה: הנגן נשרט בקלות כמו הנאנו או שלא חייבים לקנות לו כיסוי? (אני יודע שהוא בא עם כיסוי אבל הכיסוי שלו רק שומר עליו כשהוא לא בשימוש)

ועוד משהו קטן: הנגן הזה מספיק קטן בשביל להחזיק אותו ביד בריצה או משהו בסנגון? או אולי תגידו לי אם הוא בערך במידות של ה H10?

ובאמת באמת תודה לכולכם כי אני בכלל לא תיארתי לעצמי כמה הנגן הזה טוב :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הנגן בשבילך תאמין לי .....וחכה שתראה אותו...הוא יותר קטן מהH10.

הוא ממש קטן.....בכל התמונות הוא נראה די גדול אבל שאתה תראה אותו ותחזיק אותו לא תאמין עד כמה שהוא קטן.

הנגן לא נשרט ....אבל בכל זאת עצה שלי תקנה לו איזה מגן מסך כזה או שתיקח מאיזה פלאפון......מין סיליקון כזה שנצמד למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...