חו"ד על מפרט לגיימר עד 6000 ש"ח ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חו"ד על מפרט לגיימר עד 6000 ש"ח ללא מסך

RainbowInBlack

Recommended Posts

היי,

הרבה זמן לא התעניינתי במחירים וחומרה

הנה מפרט שהכנתי

שיפורים\שינויים, מפרטים אחרים וטובים יותר יתקבלו בברכה

את המפרטים אם אפשר להביא מLOGIC משם אני לקחתי את זה:

EVGA e- 7900GT CO PCX 256MB DVI Video Card 1750

Logitech MX518 PS2/USB Optical Mouse 255

Corsair VS1GBKIT400 (2x512MB) 3200 CAS2.5 Value Memory 686

Asus A8N-E nForce4 Socket 939 Motherboard 652

Western Digital Raptor 36GB 10000 rpm 16MB Serial ATA HDD 649

Western Digital 200GB 7200rpm 8MB Buffer S-ATAII HDD 430

Sony 16/48 Bulk White -ROM 118

AMD 64 3200 Venice Socket 939 BOX 513

NEC ND-4551A White x 16 Bulk DVD±R/RW 264

Thermaltake VB1000BNS Black SOPRANO Case 427

+160 שח הרכבה זה יוצא 5904

שוב- הערות הארות שיפורים שינויים מפרטים אחרים יתקבלו בברכה:)

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2Mb Box 1200

700 מהלוחות אם שיצאו בקרוב שיעלו 700

PQI TURBO DDR2 667MHZ 2048MB DUAL CHANNEL 1200 יש אבל כבר זכרונות עם 800MHZ באותו המחיר כך אותם במקום

WD 250GB 7200RPM 16MB SATAII 500

CONNECT3D Radeon X1800 XT 256mb GDDR III 2XDVI-I TV+Arctic-Cooling Accelero X2 1600

NEC ND-4550 Dual Layer DVD±R/W/DL 16X BLACK 250 או 250# LG GSA-4167B D Dual Layer

COMPUCASE CI-6A19 BLACK NO PSU 300

FSP 400W ATX 12V (Version 2.0) 400W 12CM Fan GLN 400

6150#

מה עם זה?! קונור 2G ראם וכרטיס מסך סבבה

עריכה: הנה הזכרונות עם ה800MHZ

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5853

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2165_2166&products_id=14282

אחד מאלה מישהו אולי יודע איזה חברה מביניהם יותר טובה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - תודה על התגובה (\תגובות)

דבר שני - אין במפרט שנתת - לא עכבר (העכבר שלקחתי זה משהו שאני לא מוכן לשנות) , לא DVD רגיל משהו שמאוד חשוב בשביל העתקות נורמליות מDVD ל DVD ,וגם אין טעם להשתמש בצורב בשביל קריאת דיסקים...

הארד דיסק של 236 שכולל רפטור הורדת להארד דיסק של 250, ונתת כרטיס מסך חלש יותר

(וקקה של מארז - יש לי כבר כזה, הוא מאוד נוח, אבל מכוער להחריד....)

הדבר היחידי ששיפרת פה זה המעבד מה שלא פקטור גדול מידי במשחקים של היום...

אני מחפש מחשב לגיימר, ושיפורים למפרט שביקשתי שיהיו לא שיפורים כלליים אלא שיפורים מבחינת משחקיות כי כוח עיבוד לא ממש חשוב לי לעומת FPS

לדוגמא אני חשבתי להוריד את הרפטור בשביל לקחת כרטיס מסך טוב יותר או יותר זכרון

עריכה:

נ.ב.

למה כולם פה כלכך מתלהבים מהקונרו כשיש לכם סטים של מעבדים +לוחות אם תואמים ל -AM2 וכאלה ?

והאם יש טעם להשקיע פי 2 יותר כסף במעבד כי יצא סט חדש יותר,ומהיר יותר כשכל מערכת הפעלה וכל דבר שתרצה להריץ ירוץ גם על המעבד ה"ישן" יותר

אני כרגע עם Athlon XP 2400 והכל רץ לי חלק מבחינת מערכת הפעלה

למה שה 64 3200 Venice לא יספיק? (אם אני רוצה מחשב של גיימר ואין לי תקציב להשקיע בעוד כוח עיבוד - ואני לא ממש הולך לקודד שום דבר או לא ממש אכפת לי ממולטיטסקינג? אני פשוט רוצה שהמשחק ירוץ כמו שצריך ועל כמה שיותר FPS - האם לא ירוץ על מחשב עם מעבד כזה? זה נשמע לי מופרך שהוא לא ירוץ....כמה דרישות מינימליות של כבר יכולה להיות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את העכבר שרשמת הצורב שלך גם סבבה

אבל מה הבעיה להשתמש בצורב כקורא דיסקים??

פשוט הורדתי את הראפטור כמו שאתה אמרת בסוף גם אתה חשבת להוריד אותו ושמתי לך 250G אם אתה צריך יותר יש לך 320G

לא נתתי כרטיס מסך יותר חלש הוא משתווה ל7900GT יכול להיות אולי שה7900 ממש בטיפה יותר טוב

לדעתי אבל עדיף לך לעשות תכרטיס שאמרתי עם 512MB ואז כבר אין שאלה מה יותר טוב

אני גם פעם רציתי לקנות את ה7900GT וכולם הציעו לי לקנות את הX1800XT 512MB או את הX1900XT

וצודק המארז באמת ממש ממש מכוער אתה יכול לקחת את המארז שבחרת

המעבד אבל גם חשוב אחי במיוחד כשיצאו מעבדים מהדור החדש חבל להיות עם משהו ישן

אולי זה פחות ישפר לך תFPS למשחקים מאשר שאם תשפר תכרטיס מסך אבל לפי דעתי זה עדיין חשוב וגם לפעולות אחרות במחשב

המחשב עצמו יזוז לך יותר מהר ועדיף לך לקחת את הקונור

הדבר היחיד ממה שרשמתי שטוב לשנות זה לשפר ל512MB את הכרטיס מסך X1800XT או לקנות אפילו X1900XT

ואת המארז למה שאתה רשמת או ל600# 3D AURORA

לגבי העריכה שלך אני אישית לאיודע לתת לך תשובה מספקת חכה שאחד מהמבינים פה יענה..

יכול להיות שאם אתה צריך רק רק למשחקים אולי זה פחות משנה לקנות קונור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה על התגובה :)

לפי מה שהבנתי ממך (לבנתיים) זה שכדאי לקנות מעבד טוב יותר היום בשביל שלא יהיה לי מעבד "ישן" ללא קשר לכמה זה משפר לי משהו שאני באמת אראה חוץ בקידודים מולטיטסקינג מטורף או דברים בסגנון

מחכה לתגובה למישהו שיוכל לענות לי על השאלה :)

נ.ב.

זיכרון בכרטיס מסך זה לא הכל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה כן ישנה בקידודים ובכללי בכלל זה בדיוק כמו לקנות 3 כשהיה 4

זה ברמה של 5 ותחשוב שתקנה עכשיו 4

לגבי הכרטיס מסך שאמרתה שזיכרון לא עשוה הכל צודק בהחלט אבל אני שאלתי בפורום של הכרטיסי מסך

וכולם פה אחד כל המביניםשם אמרו לי כשהצעתי להם שאני רוצה לקנות את ה7900GT אמרו שעדיף את ה1800XT 512MB ושהוא עדיף עליו

ככה שלא אמרתי את זה רק בגלל הזיכרון חח

מקווה שאולי עכשיו עניתי על התשובה עם המעבד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל העיקרי הוא שבתקופת הפנטיום 3 הדרישות המינימליות של המערכות הפעלה שבאו אחריו היה ה P4

המעבדים ה"ישנים" היום עדיין לאהגיעו לפוטנציאל המלא שלהם...

64 ביט עדיין לא מומש בשום מערכת הפעלה חוץ מלינוקס ואני לא רוצה לדבר על ה 64B של ....

כנ"ל הכפולי ליבה שיצאו כטכנולוגיה שניה שלא ממומשת בשום מערכת הפעלה חוץ מלינוקס....

המעבדים ה"ישנים" של היום חזקים מספיק בשביל להחזיק גם את VISTA

ושום - אמרתי שאני יודע שזה יבוא לידי ביטוי קידודים למינהם ובמולטיטסנקינג ,אבל אם אני גולש באינטרנט זה לא ישנה שום דבר - אלא אם כן אנימקודד סרט תוך כדי או פותח ZIP ענקי

או פותח טריליון חלונות במקביל...כי כרגע עם המעבד הנוכחי שלי אני פותח 40 טאבים בכיף....אז עם החדש("ישן") לא נראה לי תהיה לי בעיה מהבחינה הזאתי....

שוב זה מחשב לגיימר....והרפטור לדעתי יעשה הבדל יחסית משמעותי אם WOW לדוגמא ישב על הרפטור -מבחינת Loading Times ומבחינת העלאת טקסטורות לזכרון (אחריו הכל ....4 גיגה טקסטורות...)

אז שוב השאלות :

1.האם מעבד חזק יותר בכיכול יתן לי שיפור במה שאני צרי ך? ושווה להוציא עליו עוד 600 ש"ח שאין לי במקום רפטור לדוגמא?

2.אם לא- אז מה עדיף? 2 גיגה אואת הרפטור? או בכלל הארד דיסק רגיך אבל עם כרטיס מסך מטורף כמו X1900XTX או דומיו

אחרי הכל הבנתי שאחרי 2000 ש"ח הכרטיסי מסך עולים על קודמיהם רק בכמה אחזוים לעומת ההבדלים בין ה MID ל HIGH גדולים בהרבה

אני רוצהליצור את המחשב שיריץ על הכי הרבה FPS בשביל שיחזיק משחקים על FPS גבוה יחסית גם בעתיד הקרוב\בינוני\רחוק

שיחזיק לאיזה 3 שנים טובות או שנתיים טובות מבחינת משחקים

שנתיים ואז אני אשתחרר ואקנה מחשב ב 12 אלף כמו שרציתי עכשיו ואז נגמר לי הכסף

רציתי התחלה לכנות RAID5 עם 6 הארד דיסקים של 200 גיגה, מה שיוצא 1 טרה (200 גיגה נטמעים לתץוך היחסיות של 1:6 של הRAID) במהירות של 4 וחצי הארדיסקים רגילים בערך

עם מעבד ב 2 וכרטיס מסך ב 4

זכרון ב 2

ומארז כבר החלטתי על הכריש (SHARK) של טרמלטייק

אבל מכיוון שאני בצבא ואין לי יותר מידי כסף לבזבז....ותוספות מההורים מיומולדת 20 שעבר לפני חצי שנה...חחחח הגעתי ל 6000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי האישית שתקנה את הקונור ואל תיקנה X1900XTX זה כבר ניראה לי קצת ביזבוז וכמו שאמרתה זה משפר באחוזים קטנים יותר

לדעתי תקנה X1900XT 256MB או X1800XT 512MB תלוי איך תסתדר במחיר

ותקנה גם 2G ראם כדי שויסטה יעבוד לך חלק

לגבי הראפטור אני אישית הכל אצלי צרוב גם הWOW ככה שלי זה לא יפריע אבל אני מצטרף לשאלה שלך

האם הWOW או כל משחק אחר שנטען מדיסק יעבוד יותר מהר עם הראפטור?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי האישית שתקנה את הקונור ואל תיקנה X1900XTX זה כבר ניראה לי קצת ביזבוז וכמו שאמרתה זה משפר באחוזים קטנים יותר

לדעתי תקנה X1900XT 256MB או X1800XT 512MB תלוי איך תסתדר במחיר

ותקנה גם 2G ראם כדי שויסטה יעבוד לך חלק

לגבי הראפטור אני אישית הכל אצלי צרוב גם הWOW ככה שלי זה לא יפריע אבל אני מצטרף לשאלה שלך

האם הWOW או כל משחק אחר שנטען מדיסק יעבוד יותר מהר עם הראפטור?!

אני אתקן את השאלה שלך קצת

זה לא שזה נטען מהדיסק,זה נטען מההארד דיסק

הרעיון הוא שלרפטור יש קצב העברת נתונים גדול יותר ובכך מקטין Loading Times במיוחד במשחקים שבנויים מ 4 גיגה טקסטורות ואין מקום לכל הטקסטורות על הזכרון גם אם יהיה 2 גיגה....

אותו דבר במערכת הפעלה,וכל מה שקשור בתפקוד שוטף של המחשב

המחשב יעלה מהר יותר כי המערכת הפעלה תטען מהר יותר לזכרון

השאלה שלי הייתה אם זה עדיף על עוד גיגה זיכרון

ואני לא חושב שויסטה יצטרך 2 גיגה זיכרון

ואני לא מתכוון להוציא עוד 1200 ש"ח בשביל עוד גיגה (600 למעבד חדש ו600 לעוד גיגה זיכרון - 2 גיגה זכרון במחיר של 1200 לפי מה שראיתי זה רק ל ....)

ושוב אתה לא שם לב שהקונרו הוריד לי עכבר, ועוד דברים שחשובים לי - דברים בעוד 500-600 ש"ח...

אם אני שם את הקונרו במחשב הכרטיס מסך שלי יורד ל 7600GS באלף שח....

אחרי בדיקה קצרה- צורך 512 ללא המערך הגרפי החדש שלה ו גיגה מינימום בשביל לכלול את הGUI החדש

מקסימום אני אקנה סטיק אחד של גיגה ובהמשך אקנה עוד סטיק כשתצא , כרגע ה 2 גיגה לא חשובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא סבבה אחי הבנתי לגבי מה שאמרת עם הראפטור אם זה באמת עוזר אני גם יקנה אותו

באמת אתה לא חייב את הקונור אתה יכול גם להסתפק בAMD 3800*2 או משהו

לגבי זיכרונות לא הבנתי אותך למה עוד גיגה זה 1200 אתה לא חייב לשפר את המעבד ואז לשפר רק את הזיכרון

ב600 שקל של 800MHZ ככה יעבוד לך ממש מהר

אינטל אני זוכר פעם אמרו שהמינימום לויסטה זה 1G 1.5G אז כנראה 1 יסחוב אבל לא כזה טוב הייתי מציע לך לקחת את ה2G

שלא יהיה בעיות וגם זה יקצר את זמני הטעינה והחשיבה והכל

לגבי כרטיס מסך כמו שאמרתי או X1800XT 512MB או הX1900XT

אבל חכה שיענו על השאלה עם הראפטור לפי זה נדע איך לנצל את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד לומר "צריך לקחת ככה" ו "צריך לקחת ככה" כשזה בכלל לא עומד בתקציב....

אם היה לי תקציב לזה הייתי לוקח בכיף 2 גיגה

אני חושב עכשיו לקחת סטיק אחד של גיגה וכשיצא אני אקח עוד סטיק

אני עדיין מחכה לתשובוצ\הארות בנודע לתהיות שלי לגבי המעבד

אני גם לא חושב שצריך דואל קור בשביל להריץ משחקים....סינגל קור יפעל כמו שצריך

רק שיהיה מהר אני רוצה כבר לקנות את המחשב :):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...