רוצה כ.מסך חדש - אבל מי הטוב ביותר בFSAA? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה כ.מסך חדש - אבל מי הטוב ביותר בFSAA?

MonoMan

Recommended Posts

שלום אנשים!

אני מעונין להתקדם לכרטיס מסך יותר טוב יותר מהleadtek gf2mx ששירת אותי נאמנה.

מה שאני רוצה זה כרטיס טוב , וזול שיהיה מסוגל לספק כמות פריימים נורמלית כדי למנוע קירטועים - ברזולוציה של 800X600 ו1024X768

בנוסף , שיהיה חזק בAA (זה תכונה שאני חייב , כי מידרוג במשחקים מפריע לי :P ::) )

אני יודע שאם אעבוד ברזולוציות גבוהות יותר יהיה פחות מידרוג אומנם

הבעיה שאני לא רוצה כרטיס יקר ! כי סה"כ אני לא מחפש 100 פריימים , אלא משהו שיוכל להראות טוב...

חשבתי על ראדאון 9000 של ג'יג-בייט שזה אזור התקציב שאני רוצה להוציא , אולי להוסיף מעט כסף...

מה אתם אומרים , התמורה טובה בעד האגרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרקולס 128 בטח יעלה 200 שח יותר! מתי בכלל הוא מגיע ארצה?

קניתי מחשב לפני חודשיים ולא קניתי לו כרטיס מסך כי ידעתי שיבואו חדשים וזולים יותר

אבל אתם צריכים להבין שנשבר לי מאיבוד פריימים רצחני :-[

יותר לא יתן יותר ביצועים תכל'ס ... אלא האפשרות לעבוד ברזולוציות גבוהות - תקנו אותי אם אני טועה.

האם בכלל ההבדל בין 9000 רגיל ל9000פרו הוא גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די!!!

נמאס לי מהרקולס!!!!

מה הבעיות שלכם עם ג'יגה?!?!?!?! כל הזמן "חכה להרקולס, חכה להרקולס".

אתם לא קולטים שהרקולס גנבים, לוקחים עשרות דולרים יותר מג'יגה וATI שהם באותה איכות?!

אתה מוכן לשלם עוד 300 ש"ח על מדבקות, כרטיס כחול ועוד 64MB, שבמילא לא יעשו הבדל גדול בכרטיס כזה?!?! :bash: :bash: :bash: :bash:

קום, לך לחנות המחשבים(האמינה) הקרובה לביתך, קנה ריידון9000 של ג'יגה ותצא מרוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,

ההבדל בין הכרטיסים בין החברות של ה Radeon9000, לדוגמא Hercules - - ATi, הוא לא יותר מ3%.

אולי ההבדל הם באוברקלוק של הכרטיס, אבל בעקרון - לא מרגישים את ההבדל.

3 החברות הללו מצויינות, לא אמור להיות הבדל קיצוני בינהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די!!!

נמאס לי מהרקולס!!!!

אתם לא קולטים שהרקולס גנבים, לוקחים עשרות דולרים יותר מג'יגה וATI שהם באותה איכות?!

אתה מוכן לשלם עוד 300 ש"ח על מדבקות, כרטיס כחול ועוד 64MB, שבמילא לא יעשו הבדל גדול בכרטיס כזה?!?! :bash: :bash: :bash: :bash:

קום, לך לחנות המחשבים(האמינה) הקרובה לביתך, קנה ריידון9000 של ג'יגה ותצא מרוצה :)

משחקים חדשים יצרכו יותר מקום לטקסטורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די!!!

נמאס לי מהרקולס!!!!

משחקים חדשים יצרכו יותר מקום לטקסטורות

אבל הכרטיס במילא לא יריץ אותם בצורה אופטימלית בעוד כשנה-שנה וחצי, בגלל דברים אחרים(מהירות שעון, וכו')

מבין?

זה חסר טעם להשקיע עוד 200-300 ש"ח עכשיו.

זכרון בכרטיס מסך זה כמו מעבד במחשב- זה לא הדבר היחיד שקובע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל המגיבים !

שתבינו , אני עושה כל מני דברים עם המחשב , בין השאר משחק במשחקים (כבדים)

אני לא צריך מכונת משחקים שתוציא 20000 פריימים אני סה"כ רוצה כרטיס מסך שיהיה מסוגל לספק קצב פריימים של 40 - 50... כדי שהגרפיקה תראה טוב , זהו ...

אני בטוח שראדאון 9000פרו 64מ"ב יהיה מסוגל להריץ משחקים גם בעוד שנה , שנה וחצי (שזה מצבו של הGF2 שיש לי עכשיו)

הכרטיס הנ"ל די מוצא חן בעיני בגלל שהוא זול ונותן תמורה טובה לכסף (הממ זה אותה הסיבה שקניתי :jump: )

אני חושב שאסתדר בלי 64 מ"ב נוספים..

וודוקינג - בקשר לREV של הלוח -שקניתי את הלוח לא היה REV2 עדיין , שבוע שבועיים אחרי שקניתי גיליתי שיצא.. בהזדמנות אחליף ..

השאלה שלי בתכל'ס : ראדאון9000פרו 64מ"ב יהיה מסוגל לתת רזולוציה 1024X768 עם ביצועים מספקים ? או לחילופין - AA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיפורס 4 טיטניום 4600 עם 128מ"ב ראם קצת מתקשה להריץ 1024@786 AAX4 !

לי יש 4400 ומתי שאני מפעיל AAX4 ברזולוציה הרגילה של היום ומשחק GT3 או MAFIA

מרגישים איטיות ! זה משהו שלא חשבתי שיהיה אבל בכל זאת זה קרה ! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well the thread's name and the you question aren't the same.

to the threads question:

the best card for Anti Aliasing and Anisotropic Filtering is the Matrox Parhelia. that's the only card that card give you x16 AA with less than 10% perfomance hit, thanks to its, one of a kind, so far, use of fregmented anti aliasing (smooves only the edges and not the whole frame). that card has the performance of a 3 (=[) but when using AA and AF it can rather easly pass a 4 Ti 4600 and if the Radeon 9700 Pro could reach x16 AA it would have passed that too. unfortunately that card cost more than the Radeon 9700 Pro (=[).

to your question:

the ATi's Radeon series takes much less damage from Anisotropic Filtering than the nVidia's series and with better quality, non-the-less.

here's a list of the cards that suite you the best according to your price range (sorted by performance):

Radeon 9000 (/9000 Pro ) - Price of the 9000 is about 500 NIS, don't know the price of the Pro (performs like the 3 Ti 200).

Radeon 8500 (/8500 LE ) - Price of the LE is around 700 NIS, first edition around 1000 NIS (prodution stopped on both cards, hard to find. performance difference is very small, price difference is rather large).

Radeon 9500 (/9500 Pro ) - Not out yet will cost around 1000 NIS and will perform between the GeForce 4 Ti 4200 and 4400.

I recommend you wait for the 9500 Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח... כל כך הרבה שטויות שאין לי אפילו מושג איפה להתחיל כך שאני לא אעשה את זה.

MonoMan לך על ה 9000 בראש שקט ואל תחכה לכלום (במיוחד לא ל 9500 שמחירו צפוי להיות בין ה 1500 ל 2000 ש"ח), אני מאמין שה 9000 יתן לך ביצועים טובים.

- אגב יש לך את ה 8500 כאופציה יותר טובה אבל גם בהתאם יותר יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...