שאלה לדתיים\מביני התורה\חכמי היהדות (לא משהו מתחכם ומעצבן) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לדתיים\מביני התורה\חכמי היהדות (לא משהו מתחכם ומעצבן)

psycho59

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

ילדים כבר יש?

משום מה אתה נשמע לי כמו אחד שרק רוצה לבדוק אם יצא להם ילד עם פגם או משהו כזה. לא מאחל אבל אני בטוח שכל אחד יאהב את הילד שלו גם אם הוא יהיה עם הפגם הכי נוראי שיכול להיות כי זה לא הופך את הילד לפחות חשוב.

אם יש ילדים אז במזל טוב עם פגם או בלי מזל טוב תמיד "ילדים הם שמחה, ילדים הם ברכה" אומר את זה בתור אח לשני אחים קטנים שמוכנים למעות למעני ולהפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלי הילדים שלי (יש זמן) יטופלו בכל דרך אפשרית הכי טוב שאפשר, ולא לקרב אותם לאיזו שהיא סכנה אבל מה לעשות שאהבה מנצחת כל רגש אחר?

סבבה אז באחותי או אמא שלי אני בטח לא יתאהב כי פאק זאת אחותי אבל שמע היא אומנם קרובה אבל הקשר הגנטי שלנו הוא כ"כ קטן שהוא גובל לקשר גנטי עם כל אחת אחר שלא קרובה שלי ואתה יודע מה איך שהסבירו את זה פה, אין סיכון בכלל לא בגנטיקה ולא בדם או משהו אחר שמשפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מבחינת היהדות הדבר מותר ללא כל ספק. שום רב לא יעקם פרצוף ולא כלום.

בקשר לגנטיקה : ישנו אירגון שנבצר ממני כרגע לזכור את שמו, שעושה בדיקות גנטיות לבני זוג (גם בלי קרבה משפחתית) ובודק סיכויים לצאצאים פגומים.

ממזר הוא אדם שנולד לאשה נשואה או ארוסה שלא מבעלה.

אילו התשובות כהוויתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מבחינת היהדות הדבר מותר ללא כל ספק. שום רב לא יעקם פרצוף ולא כלום.

בקשר לגנטיקה : ישנו אירגון שנבצר ממני כרגע לזכור את שמו, שעושה בדיקות גנטיות לבני זוג (גם בלי קרבה משפחתית) ובודק סיכויים לצאצאים פגומים.

ממזר הוא אדם שנולד לאשה נשואה או ארוסה שלא מבעלה.

אילו התשובות כהוויתן.

נו והוא השיג אילו תוצאות הארגון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי מבחינת מדעית ודתית...

אבל מומלץ לעשות את הבדיקה הגנטית שהזכירו פה...

כי אחות של חבר שלי רצתה להתחתן עם קרוב משפחה שלה (אח שלה אבא שלה, בן דוד שלו, אחיין שלו משהו כזה, זה לא מדויק אז אל תגידו שזה לא קרוב משפחה...)

בקיצור הם עשו את הבדיקה הזאת והם מצאו שהילדים שלהם יצאו עם פגמים ולכן לא התחתנו...

אז תבדוק אחי

ואם אין בעיה אז אני מאחל לך חיים נהדרים איתה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...